156 Shares 7907 views

Jeśli spojrzał skrzep może „złapać” i aby uniknąć najgorszych skutków

skrzep krwi nazywa się skrzep krwi. Szczególnie niebezpieczne jest pojawienie się takich struktur w dolnej żyły głównej, która prowadzi krew do serca i płuc. Czasami zakrzepy, która jest oddzielona od ściany naczynia, zwana błędnego zakrzep lub zator.

Krew, ma zdolność do krotnie, ale zazwyczaj pojawia się, gdy uszkodzone naczynia krwionośne, które często unika ciężkich utraty krwi. Jednak z różnych przyczyn, staje się możliwe krzepnięcia w naczyniach krwionośnych bezpośrednio. I skrzepy krwi są tworzone, zwęża się światło i tworzy przeszkód dla normalnego przepływu krwi żylnej, jak również o możliwości rozdzielenia. Zapalenie ściany żyły ze skrzepami nazywa zakrzepowe zapalenie żył. Najczęściej choroba rozwija się w kończynach dolnych.

W niektórych przypadkach, zakrzepy rozpuszczenia. Ale zdarza się w inny sposób. Jeśli spojrzał skrzepliny, może być wprowadzony do naczyń krwionośnych w różnych narządach i zakłócać ich normalne funkcjonowanie. A to może być bardzo niebezpieczne. W niektórych przypadkach, zator płucny zatykają naczynia krwionośne. Stan ten nazywany jest zatorowość płucna. Może to spowodować prawie natychmiastową śmierć z zakrzepem, gdyby miał duży rozmiar.

Zakrzepowe mogą powstać w wyniku z operacji lub urazu, a także po niektórych chorób zakaźnych. W niektórych przypadkach występuje jako powikłanie porodu. Odgrywa ważną rolę i zwiększonej krzepliwości krwi, obecność żylaków.

Najprawdopodobniej wielu słyszało, że ktoś nagle zjechał skrzepu, a ona stała się przyczyną śmierci lub ciężkiego kalectwa. Rzeczywiście, duża liczba ofiar dowiedzieć się o zagrożeniu, zbyt późno. Jednak w większości przypadków te pacjenci wykazywali objawy zakrzepicy żylnej, ale to zostało zaniedbane leczenie. Z reguły, na przykład choroba przepisać leki przeciwzakrzepowe – leki, które hamują krzepnięcie krwi. Jednakże, w celu podjęcia takich leków bez recepty nie może być, ponieważ może prowadzić do krwawienia.

Dość często, stosowanie leków nie daje pożądanego efektu i skrzep nadal rośnie. Ale nie rozpaczaj, istnieje kilka opcji do poprawy sytuacji dzisiaj. Jeśli spojrzał skrzep może przechwytywać bezpośrednio do żyły głównej dolnej. W tym celu należy ustawić specjalne filtry, które mogą przybrać postać parasolem lub klepsydry. Taki sposób, aby pozbyć się tak poważnym zagrożeniem dla zdrowia jest wystarczająco bezpieczny i niezawodny, ale może rozwinąć się wrzodów żylnych. Ponadto, może wystąpić skrzepliny powyżej zestaw filtrów.

Tak aby nie wypaść zakrzep krwi, należy go usunąć i trombektomia drut. Ale taka operacja wymaga wysokiego kwalifikacje lekarza. Eksperci opracowali unikalny sposób, aby usunąć skrzep krwi. W tym celu cewnik na końcu którego jest rodzajem kaptur, który jest ubrany na skrzepliny. Przez niewielkie nacięcie na szyi od Konstrukt ten wprowadzono do żyły głównej dolnej i przez pętlę metalu „catch” skrzepu. Następnie cewnik jest usuwany na zewnątrz wraz z zakrzepu. Procedura jest powtarzana aż do momentu Usuń wszystkie istniejące zakrzepy.

Jeśli zauważysz na wszelkich objawów zakrzepicy, należy natychmiast skonsultować się ze specjalistą. Musimy pamiętać, że ta choroba może prowadzić do poważnych konsekwencji. Różne płyny, leki i nowomodny popularnych procedur, które w zasadzie nikt do czynienia z chorobą nie ma leczenia, jest mało prawdopodobne, aby pozbyć się skrzepów krwi. Mimo że medycyna konwencjonalna uznaje skuteczność stosowania pijawek i innych środków ludowej w walce przeciw zakrzepicy, ale mogą być stosowane wyłącznie po konsultacji z lekarzem.