178 Shares 4374 views

Lotniska w regionie Krasnodar: działalność i opis

Jakie są lotniska na terytorium Krasnodar? Jakie są dobre? Te i inne pytania zostaną udzielone w artykule. W istocie na terytoriach Krasnodar znajduje się dziewięć bram powietrza, które omówimy dalej. Region Krasnodar jest najpopularniejszą strefą wypoczynkową w Rosji, położoną w południowym segmencie. Wielu ludzi nazywa ten region rosyjskimi subtropikami, a to prawda – tu jest prawdziwy klimat subtropikalny na wschodzie, zmieszany z kontynentalnym na zachodzie.


Obszar ten jest przemywany dwoma morzami – Azowem i Czarnym, dlatego tutaj można znaleźć miejsce na wspaniałe wakacje na plaży. Miasta regionu Krasnodar z lotniskami jak wiele osób, ponieważ takie tandem jest bardzo wygodne.

Lotniska

Jaki jest słynny region Krasnodar? Są takie lotniska w Anapa, w Soczi iw samym Krasnodarze, a nawet w Gelendżiku. W Anapa, Krasnodar i Soczi terminale są międzynarodowe. Można również zauważyć lotniska w megalopolisie Armavir, Labinsk, Slavyansk-on-Kuban, Yeisk, Kurganinsk. Jednak wiele z nich jest wykorzystywanych do celów rolniczych, lotnictwa wojskowego lub napraw płyt, lub są całkowicie zamknięte.

Cztery podstawowe lotniska na terytorium Krasnodar (Soczi, Krasnodar, Gelendżik, Anapa) są zarządzane przez firmę "Bazylea Aero" – wiodącego operatora terminali na południu Rosji.

Port lotniczy Pashkovskiy

Czy byłeś kiedyś na międzynarodowym lotnisku Krasnodar? Ma też drugą nazwę – Paszkowski. Jest to międzynarodowe lotnisko o znaczeniu federalnym, zlokalizowane w megalopolisie Krasnodaru. Znajduje się na wschodnich przedmieściach miasta, 12 km od centrum miasta.

Terminal lotniczy w Krasnodarze obsługuje około 3,5% całkowitego ruchu pasażerskiego w Rosji. Początkowo wydaje się, że jest to bardzo małe, jednak średnio jest to około 750 podróżnych na godzinę. Lotnisko ma dwa terminale, które obsługują loty krajowe i krajowe oraz trzy pasa startowe. Te niebiańskie bramy są wyposażone w bezcłowe sklepy i wszystko, co niezbędne do przyjemnego lotu. Dzisiaj lotnisko obsługuje ponad 30 linii lotniczych w 62 liniach (z których 17 to międzynarodowe).

Lotnisko w Soczi

Najlepsze lotnisko na terytoriach Krasnodar może być bezpiecznie nazywane portem lotniczym w Soczi. Niewątpliwie znajduje się przede wszystkim wśród wszystkich węzłów lotniczych regionu w zakresie nowoczesnej infrastruktury i wyposażenia wewnętrznego.

Co więcej, bramy lotnicze Soczi należą do dziesięciu najlepszych węzłów lotniczych w Rosji dla urządzeń technicznych. Ich kronika zaczęła się od budowy w 1941 roku wojskowego lotniska, które później przekształciło się w cywilne lotnisko. Port lotniczy Soczi świadczy obecnie usługi nie tylko aglomeracji megalopolis, okolic, ale także Abchazji. Został on zaktualizowany na Igrzyskach Olimpijskich 2014. Dzięki rozbudowie i odbudowie jego pojemność wzrosła do prawie 4000 osób na godzinę.

Karty i regularne loty z metropolii są przeprowadzane przez 40 linii lotniczych. Sieć trakcyjna składa się z 60 miejsc zagranicznych i krajowych.

Gelendżik i Anapa

Jakie są dobre lotniska w regionie Krasnodar Anapa i Gelendzhik? Są małe, jednak w miesiącach letnich przepływ turystów jest znacznie wyższy niż norma. Lokalna ludność często nazywa te węzły "kieszeni" aerozolami, ale jednocześnie dla każdego miasta transportują około 3 milionów podróżnych.

AeroUzel Anapa nazywa się "Vityazevo" i ma status cywilny. Port lotniczy Gelendżik wykonuje tylko loty krajowe, ale tutaj jest bardzo dogodne, aby dostać się z innych rosyjskich miast. Gelendżik AeroUzel został rozszerzony i uaktualniony w 2010 roku.

Inne lotniska

Na mapie Terytorium Krasnodarskiego lotniska rozrzucone są w wielu miastach. W mieście Armavir znajduje się lotnisko linii Air Armavir. Znajduje się 6 km na północ od metropolii, na zachodnich obrzeżach Krasnaya Polyana farmstead.

Kurganinsk – antena lotnicza linii lokalnych w megalityce Kurganinsk. Znajduje się w południowej części miasta, na lewo od drogi Ust-Labinsk-Labinsk-Upornaya, w tempie do miasta Labinsk. W tej chwili nie działa.

W pobliżu miasta Labinsk znajduje się lotnicza linia lotnicza Labinsk. Znajduje się na północno-wschodnich przedmieściach metropolii. W metropolii Slavyansk-on-Kuban jest dawne lotnisko linii lotniczych Slavyansk-on-Kuban. Została zamknięta od lat 90. i służy do robót lotniczych jako lądowiska.

Yeysk

Jaki jest port lotniczy Yeisk? Jest to duże lotnisko zbiorowego bazowego, położone na zachodnim krańcu megacity Yeisk, piątego co do wielkości miasta na terytoriach Krasnodar. Wcześniej został nazwany "Yeisk-Central".

Operatorem lotniska jest Marynarka Wojenna Rosyjska, tutaj jest Centrum Przekwalifikowania i Zwalczania Użytku Rosyjskiego Transportu Morskiego na Sprzętu Mieszanym (Marynarka Wojenna i 859. papiernia celulozowa). Operatorem węzła aero jest OOO Yeisk-Aero. Jest to wspólny port lotniczy – FAVT, marynarki wojennej i siły powietrzne.

Akceptuje dowolne typy statków powietrznych bez lokalizacji masowej. Przekraczając bramę powietrzną – 20 m, wezwanie "Vulkan", wysokość okręgu wynosi 150-600 m, kod ICAO to URKE.

Od 2012 roku od 12 grudnia lotnisko nie akceptuje lotnictwa cywilnego. W 2016 r. Planowano transport obywateli.

Przed naprawą samolot mógłby odbywać samoloty Yak-42, Airbus A 340, Boeing 747, CRJ-200, Tu-134 i mniejszą masę, a także śmigłowce wszystkich typów. Od czasu rozpoczęcia budowy strefy hazardu Azov-City zaplanowano odbudowę terminalu w Yejsku.

Do marca 2012 wyznaczono termin zlecenia pierwszego z dwóch uaktualnionych dróg startowych – maj 2012 r. Jednak pomimo podanych wcześniej terminów uruchomiono pasmo podstawy w 2012 r., W listopadzie i we wrześniu 2012 r. Rozpoczęły się loty.