213 Shares 2257 views

Kijów przepis na ciasto – tajemnica siedmiu zamków

Oryginalny przepis na ciasto Kijowie przez ponad pięćdziesiąt lat, jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Kijów ciasto przepis został wynaleziony cukierków robotników Nadia Czarnogórę i Konstantin Petrenko. Nowe receptury wypieku początku tylko trzy z ciasta, a następnie pięć. Następnie placek był najbardziej popularny w Związku Radzieckim. Dziś Kijów cake – wizytówka Ukrainy, które turyści zabierają ze sobą na pamiątkę.

Niemniej jednak, utalentowani kucharze udało się rozwikłać tajemnice, które otaczają Kijów przepis na ciasto. Niech nie wszystkie zasady GOST oraz prosty i intuicyjny poziom, Kijów ciasto przepis nadal przyszedł w szerokich kręgach gospodyń domowych, którzy lubią rozpieszczać swoich bliskich cukierniczych. Więc dzisiaj Kijów ciasto jest całkiem możliwe, aby gotować w domu.

Start Kijów ciasto

Dla bezeynogo ciasta wymaga dużych 7 białek jaj, 4 łyżki skrobi kukurydzianej, 150 g posiekanych orzechów nerkowca, 2 filiżanki cukru, mało soli.

Na biszkopt: 4 żółtka, filiżanki cukru, filiżanki mąki i 2 jajka.

Do śmietany 400 g masła, 6 żółtka jaja, 120 g cukru, 220 ml mleka, 2 łyżek brandy i pół łyżki proszku kakaowego.

Kijów ciasto w domu gotować proste. Proces ten wymaga czasu i wymaga uwagi i cierpliwości.

Wytwarzanie pianki

  Aby przygotować bezy się suche, wolne od tłuszczu miski. Jeśli zamierzasz ubijać jajka z mieszadłem, miska musi być żelazo, a nie z plastiku. mikser trzepaczka wytrzeć z plasterkiem cytryny.

Białka powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej. Dodawanie do nich soli i szczyptę trzepaczką, stopniowo zwiększając prędkość mieszadłem, aż do bardzo grubej sztywnej piany.

Następnie rozpocząć dodawanie białkami CUKRU 1-2 łyżki bez przerwy do ubijania białka przy maksymalnej prędkości. Cukier powinien całkowitego rozpuszczenia. Sama masa białka powinna pojawić się lśniące i gładkie. Cały ten proces zajmuje około godzinę ubijania.

Orzechy wymagane do rozdrabniania, miesza się ze skrobią, a następnie wlać do pianki. Bardzo ostrożnie, w kierunku do góry, szpatułka do ich mieszać.

Teraz jesteś gotowy do pieczenia ciast. Duży pieczenia trzeba położyć papier do pieczenia, umieścić na niej ciasto i delikatnie spłaszczyć go. Piec bezeynoe ściśle konieczne na 160 stopni na środkowej półce piekarnika na około 10 minut. Obniżyć temperaturę do 20 ° i piec przez 10 minut. Wtedy ciasto musi być starannie wysuszono w suszarce niezasuniętą (temperatura około 100 °) przez około trzy godziny. Po wyłączeniu piekarnika po prostu zostawić go w ciasto noc.

Otrzymywanie herbatników

Do biszkoptu, beat 4 żółtka, filiżanki cukru, mąki filiżanki i dwa jajka do jednorodnej masy światła. Upieczenia ciasta w piecu o temperaturze 220 ° w ciągu około 20 minut. Ochłodzić ciasto, a następnie cięte na dwie części.

gotowanie śmietaną

  Cukier, żółtka i mleko wymieszać i umieścić do wrzenia w małej iskry (jest to również możliwe w łaźni wodnej), stale mieszając, aż mieszanka zaczyna wrzeć. Usunąć go z ognia i umieścić w misce wypełnionej zimną wodą, aby zatrzymać proces parzenia. Czekać, aż mieszanina ochładza się.

Miękkie masło umieścić w misce i pokonać z mieszadłem, stopniowo dodając odrobinę mieszanki jajko mleka. Wlać brandy i śmietanę , aż będzie gładkie bujnej państwa. Połowa krem przesunięty do drugiej połowy dodać kakao i ponownie whip śmietany.

 

kompozycja ciasta

  Dolna biszkopt smar o jasnokremowej, pokrywa bezeynym Korzh, a następnie przez drugie ciastko Korzh i rozprzestrzeniania kremem czekoladowym. Puch strony ciasto. Top okruchy bezeynoy posypać i orzechy ziemne. Umieścić ciasto na kilka godzin w lodówce.