719 Shares 7819 views

„Bękarty wojny”: aktorzy i role, działka, ciekawostki

W maju 2009, Quentin Tarantino zaprezentowany na festiwalu filmowym w Cannes swój najnowszy taśmy, który później został wysoko oceniony przez krytyków – „Bękarty wojny” Aktor, wystąpili w filmie akcji, podnieś całkiem kolorowe: Brad Pitt, Kristof Valts, Maykl Fassbender , i wiele innych. Głównym wydarzeniem projektu zostały opracowane w czasie II wojny światowej we Francji.


Akcja opowieści

Hans Landa, który otrzymał przydomek „łowca Żydów”, nagle z wizytą do domu francuskiego rolnika, chcąc znaleźć żydowską rodzinę Dreyfusa.

Wkrótce odkrywa członków rodziny pod podłogą i nakazał żołnierzom do nich strzelać. Osiemnastu lat czas Shoshanna wyjść ze schronu i uciec z zabójców.

Tymczasem porucznik Aldo Reyn zyskuje zespół amerykańskich żołnierzy żydowskich urodzonych w celu realizacji misji terrorystycznego w okupowanej francuskiej ziemi. Zadaniem sojuszników w dniach ostatnich – brutalne niszczenie nazistów. Wkrótce po zapoznaniu się z dystansem do Rzeszy – Aldo i jego koledzy są teraz nazywane „drań”, a ich przygody zgłosić do Hitlera. To był początek projektu „Bękarty wojny”. Aktorzy główne działania, z którego nie da się zignorować o drugiej trzeciej filmu.

punkt kulminacyjny

W historii odbywa się kilka lat, a widz widzi, że Shoshanna, którym udało się uciec, a teraz udaje się Francuzka imieniem Emmanuel Mime. Dziedziczenie z odległej względnego charakteru odbiera małe kino. Dziewczyna zwraca uwagę na niemieckiego snajpera Frederick Zoller, który wkrótce będzie świecić w filmie „Duma Narodu”, portretowaniu siebie. Żołnierz układa wszystko tak, że filmy premierowe, które pochodzą Hitlera i jego współpracowników, która odbyła się w instytucji Pantomimy. Shoshanna zdecyduje, że ma okazję pomścić swoją rodzinę.

Pokazy równoległe fabuła Reina, który dowiaduje się także o zbliżającej się wystawie i zamierza wykorzystać to wydarzenie do własnych celów. Pre-team odbędzie się spotkanie z aktorką Bridget Von zaciągnął Hammersmark, co może prowadzić do ich premierą.

Artyści role

Jednym z najważniejszych ról w przeboju poszedł Bredu Pittu – wcielił cyniczne Aldo Reyna, nazywany „Apache”. Oprócz jego wybitny i Eli Roth – jego bohater sierżant Donnie Donovitts, znany również jako „Żyd Niedźwiedzia” przeraża nazistom, a fakt, że istnieją powody.

Z kolei Gedeon Burkhard był na obraz CPL Vilgelma Vikki. – немецкого военного-психопата Хуго Штиглица. Bardzo niezapomniany postać grana Til Shvayger – niemiecki wojskowy psychopata Hugo Stiglitz.

Chociaż, oczywiście, jest to Kristof Valts było odkrycie obrazu „Bękarty wojny”. Aktorzy, zawarte kluczową rolę w filmie akcji, były już dobrze znane publiczności, w przeciwieństwie do roli artysty Hans Landa, który po prostu znakomicie poradził sobie z jego zadania!

ciekawostki

  • Obraz był w stanie zgromadzić w kinach na całym świecie około trzystu milionów dolarów, i twierdził, że jest „Oscar” w ośmiu nominacji, rekord dla Tarantino.
  • Większość wszystkich nagród za ich udział w filmie był Walz: „Oskara” dla najlepszego aktora drugoplanowego, „Golden Globe” w tej samej kategorii i innych składek.
  • Quentin Tarantino natychmiast identyfikować się z tymi chciałby zobaczyć w roli Albo Reina w filmie „Bękarty wojny”. Brad Pitt wziął pierwszą propozycję bez entuzjazmu, a następnie dyrektor sam wszedł do domu aktora, starając się przekonać go do zmiany zdania. Zarzuca się, że sława wypiliśmy kilka butelek wina i wreszcie osiągnął porozumienie.

  • Eli Roth pojawił się również jako dyrektor projektu.
  • Denis Ménochet był pierwszym, który przyszedł na przesłuchanie do roli Perrier LaPadita – w końcu zrobił i grał.
  • Narracja została odczytana przez Samuela L. Jacksona.
  • Około 40 procent dialogów zostały nagrane w języku angielskim, a 28 – w języku niemieckim, a drugi – w języku francuskim i włoskim.

Na tworzeniu obrazu

Przez długi czas Tarantino nie mógł wymyślić finału, który zostanie pokazany widzom projektu „Bękarty wojny”. Aktorzy mogli rozpocząć pracę na planie dużo wcześniej, ale reżyser przedstawia ideał jego skrypt dziesięciu lat. Jednocześnie film został nakręcony około dwóch miesięcy.

Początkowo zakładano, że taktowanie nowego reżysera kultowego pracy będzie 190 minut, ale to było w końcu obniżyć do 153 minut.

Podsumowując, warto zauważyć, że w „Inglourious Basterds”, dużo brutalnych scen i czarnego humoru, ale to nie przeszkadza mu stać się godnym część z filmografii Quentina Tarantino i zyskać miliony fanów!