292 Shares 3001 views

Ocena amerykański serial 2015-2016 roku

Obecnie najbardziej popularne amerykańskie programy telewizyjne na świecie zyskały. Co może być lepszego niż spędzenie wieczoru oglądając ciekawy film? Ten artykuł zawiera ocenę amerykańskiej serii, wydanej w latach 2015-2016, które powinny być do gustu wielu.

Wielu fanów serii wiedzieć, że w maju, festiwal, gdzie autorzy prezentują swoje prace i termin mianowany premierem. Tej wiosny, byli w stanie zaskoczyć publiczność pokazując serię przyczep, które już zarabiają wysokie oceny. Amerykańskie programy telewizyjne w ciągu ostatnich dwóch pozostawił sporo, ale w artykule wymienia najbardziej istotne.

13. "Narco"

Premiera odbyła się w sierpniu 2015 r. Ocena amerykański serial, niedawno w kinach, to trudno sobie wyobrazić bez niego. Praca oparta jest na biografii jednego z najbardziej notorycznych przestępców – Pablo Escobar. Wszedł do historii jako najbardziej bogaty i kontrowersyjna przestępcy. Escobar najbardziej znanym dilerem świata, którego majątek szacowany jest na miliard dolarów.

Seria opowiada o życiu i tworzenia się społeczeństwa przestępczej, która pierwotnie składała się z ludzi bezdomnych i chuliganów. Musimy oddać hołd pisarzy. Byli w stanie pomyślnie przejść cały proces powstawania Pablo Escobar jako lider gangu. On pokazuje bardzo okrutne. Łatwo zabić sędziów i prokuratorów, nawet samoloty pasażerskie są ofiary przestępcy. Kto może powstrzymać okrutnego mordercę i jak kończy się ta historia?

Najlepszy amerykański serial, którego ocena została przedstawiona w artykule, byłoby trudne do wykonania bez „Narco”. Obraz okazał atmosferyczne i ekscytujące. Postacie pracował, a aktorzy go wszystkie obecnie na planie. Sądząc po opiniach, pokaz imponuje wielu widzów, który jest głównym ocena tej pracy. „Narco” jest zalecany dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z biografią Escobar i zanurzyć się w podziemia.

12. "Underground"

Ci, którzy słyszą nazwę serialu, wydaje się, że historia opowiada o metrze. W rzeczywistości tak nie jest. Mowa w „metrze” skupi się na walce z czarnych niewolników o prawo do wolności. Akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w połowie XIX wieku. Ciężka praca powierzona niewolników. trud, że istnieją siły na polach bawełny. Kilka odważnych dusze decydują się spróbować uciec od złego pana. Wiedzą, że ten pomysł jest głupi. Jednak ze względu na wolność, są gotowi na wszystko.

Ścieżka do woli długa i niebezpieczna, niewolnicy mają do pokonania 600 mil. Po drodze spotykają jako przyjaciół i wrogów. Będą one w stanie pokonać wszystkie przeszkody i pozostać przy życiu? Bezlitośni ludzie będą prowadzić pościg niewolników, w celu przywrócenia ich do właściciela i zarobić.

11. „Mistrz nie jest wszechstronny”

serial komediowy „Master of All Trades nie jest” powiedzieć przegrany DEVE, który niedawno przeniósł się do Ameryki z Indii. Osiedlenia się w nowym miejscu z rodzicami, facet zaczyna go pracować tu i tam. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z jego planem. Wszystko to, co podjął, zamienia się w koszmar.

Dev postanawia spróbować swoich sił w filmie, mimo że miał już trzydzieści lat. On musi grać rolę drugiego planu, płatność jest niska, ale praca nie jest trudna. Ale tu Deva nie wszystko jest w porządku. Facet ma dużo przyjaciół, próżniaków i leniwy. On nie chce, by stać się tak samo jak oni. Rodzice również nie są entuzjastycznie o działalności swojego syna, ale życie toczy się spokojnie.

By the way, a dziewczęta w Deva nie jest przyklejony. On właśnie spotkał piękną dziewczynę, ale stracił go z powodu głupiego wypadku. Ambicje Deva rife. On nie uważa się błąd – po prostu pecha.

10. "The Colony"

Działania seryjne w dającej się przewidzieć przyszłości. W Los Angeles, jest obalenie władzy rządzącej. Miasto zostało zajęte. Głównym bohaterem jest Uill Boumen. W przeszłości pracował dla FBI. Syn został schwytany w Los Angeles.

Przez wzgląd na jego syna, Bowman jest gotowa zrobić wszystko, nawet współpracę z okupantem. W tym momencie mieszkańcy miasta zaczynają się buntować. Ich szeregi zawarte cywilów, którzy chcą obalenia obecnego rządu.

9. "Dzhessika Dzhons"

Serial oparty jest na komiksie Marvela. Fabuła koncentruje się wokół postaci, która zawsze była w cieniu innych znanych superbohaterów. Jednak twórcy komiksu zrobić gwint przyłączeniowy, który łączy Jessica z wielu znaków wszechświata. Na przykład, w szkole uczyła się z Petera Parkera (Spider-Man).

Dziewczyna dostaje supermoce wbrew ich woli, w wyniku wypadku samochodowego. Samochód, który jechał do rodziny Jessica, zderzył się z ciężarówką wojskową. Tylko udało się go przetrwać. Skutkiem wypadku było to, że dziewczyna, z powodu nieznanego płynu miał supermoce. Początkowo stosowanie nie śmiała, pozostając w cieniu. Wkrótce jednak zdecyduje się użyć umiejętności z korzyścią dla społeczeństwa.

W ostatnich latach wiele studia filmowe regularnie produkować filmów opartych na komiksach. Jednak większość z nich nie może zaskoczyć widza. „Dzhessika Dzhons” pokaże nową historię o superbohaterach. Z serii bardzo wysokiej jakości i profesjonalny jest w stanie wykonać od pierwszego odcinka i nie puścić dopóki ostatni. Szczególnie interesujące będą fani Marvel Universe.

8. „Jestem Bogiem”

Seria opowiada o Brian Finch. On jest młodym człowiekiem bez umiejętności lub potencjalnych klientów. W życiu prywatnym też Brian nie jest w porządku. Raz zmiany zachodzą. Odkrywa coś nowego i ciekawego. Finch spróbował dziwne pigułki, które mają nazwę NZT. Lek powoduje, że mózg do pracy w stu procentach.

Żywot Briana zmienia się dramatycznie. Dostaje pracę w FBI. kryminalistyce staje się jego głównym zadaniem. Dzięki jego umiejętności, Finch łatwo rozwikłać nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Ponadto, prowadzi ścisłą współpracę z senatorem Moroi, który zamierza przyjąć stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych, a także bierze lek.

Brian nie miał czasu, by zauważyć, jak miał zależność od cudownych pigułek. Gdzie to prowadzić tę pasję?

7. „22.11.63”

Seria Fabuła opowiada historię Jake Epping – nauczyciel języka angielskiego. Człowiek jest najczęstszą życie. Pewnego dnia przyjaciel bohatera, który ma małą restaurację, ujawnił. Okazuje się, że w piwnicy zakładach położonych portal, przejdź do przeszłości, a mianowicie w 60 roku ubiegłego wieku.

Jeśli przesuniesz, tym razem, aby spowolnić, aw przeszłości długa. Po pewnym czasie, właściciel restauracji umiera i przechodzi Epping szczególnie ważne informacje. Jake będzie musiał wykonać zadanie, a mianowicie, aby zaoszczędzić od zabójstwie Kennedy'ego. Jednak w tym będzie musiał wydać w ciągu ostatnich trzech lat, aby dowiedzieć się, kto stoi za morderstwo jest ostatnim wieku.

6. "Better Call Saul"

i uderzę prequel do „Breaking Bad” malowania ranking amerykańskiego serialu w 2016 roku. Opracowanie „Better Call Saul” robi te same osoby. Spektakl został ciepło przyjęty przez widza, który uderzył go lawinę pozytywnych opinii. Przyczyną sukcesu stał się nie tylko urodziła jego show.

Bohaterem filmu prawnik Dzhimmi Makgill. Każdego dnia musi demontować wiele drobnych naruszeń. Jimmy marzy o własnej kancelarii, i aby uzyskać przynajmniej niektóre dochody są brane dla każdej firmy.

Seria składa się z kilku warstw czasu. W zasadzie wszystko, co dzieje się w ciągu sześciu lat przed wydarzeniami z „Breaking Bad”, a także przed i po nich. Stało się scena z Albuquerque.

5. "Legends of Tomorrow"

Ocena amerykański serial nie mogło obyć się bez zdjęć superbohatera. „Legends of Tomorrow” – projekt, który może pomieścić do dwóch znaków ze zdolnościami. Seria jest pełne ciekawych momentów i spektakularnych bitwach, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Rhyl Hunter – jeden z głównych bohaterów w obrazie. Jest to zdolność do podróży w czasie. Rhyl odwiedził wiele epok i dowiedzieć się wielu interesujących szczegółów na temat życia ludzi. W pewnym momencie bohater znajdzie się w przyszłości, gdzie oczy straszne obrazu. Na planecie prawie nie ma ludzi w lewo, mega spalona i obwiniać za wszystko ma złoczyńcę Savage.

Jednak, aby pokonać wroga Rhyl sam tego nie może, i wraca do przeszłości, która jest podejmowana myśleć o planie ratowania ludzkości. Nawet najlepszy amerykański serial, ocena, która została przedstawiona w artykule, nie może się pochwalić bardziej interesujących cech, niż „Legends of Tomorrow”. W Rilom tworzą zespół superbohaterów uzyskać najbardziej zróżnicowane i nie bardzo szlachetną osobą, obdarzoną Super umiejętności. W ostatnim czasie wiele z nich konkurują ze sobą, ale teraz Feud zapomnieć. W walce z złoczyńcy będą musieli dać z siebie wszystko w najszerszym. Jednak, aby przetrwać w tej walce będzie mógł nie wszystko.

Najbardziej popularny amerykański serial telewizyjny, którego ocena jest pokazany w artykule zebrać ogromną liczbę widoków. Nie jest wyjątkiem i „Legends of Tomorrow”, przyciągnęła uwagę wielu milionów widzów. Seria przede wszystkim powinniśmy patrzeć na tych, którzy mają bzika na superbohaterów. Projekt wyszedł jakość i zabawy, czyli to, co stało się tak popularne.

4. "Daredevil"

Najlepszy amerykański serial (znamionowa 2015) może prowadzić serii „Daredevil”. Film jest oparty na popularnej na całym świecie komiksów Marvel. Być może był to fundamentalny powodzenie projektu. charakter kluczowy staje się chłopcem. On żyje w bardzo zwykłej rodziny. Wszystko zmienia się, gdy bohater odkrywa, że jego ojciec jest przestępcą ludzie ataku. Był w stanie zobaczyć to przez przypadek, za co musiał zapłacić własnego zdrowia. Uciekając, chłopiec spada pod ciężarówkę z odpadami chemicznymi.

Efektem wypadku – utrata głównego bohatera. Nie widział niczego, ale inne zmysły stają się ostrzejsze niż rząd wielkości. Od dzieciństwa bohatera rozwija poczucie sprawiedliwości we wszystkich pomieszczeniach. W przyszłości zostać prawnikiem. Teraz, dzień będzie karać złoczyńców w sądzie i na ulicach w nocy. W określony sposób, aby pomóc mu uderzyć.

Ocena amerykańską serię w 2015 roku był pełen wielu gatunków, ale to było trochę fantazji. Numer ten wszedł i „Daredevil”, natychmiast zająć wysokie miejsce w wielu szczytach.

3. "Ash vs. Evil Dead"

W rankingu serialu USA w 2015 zasłużenie stała się kontynuacja słynnego filmu. Fani oryginalnego projektu trwało dość ciepły. Ze względu na to, pokaz był w stanie szybko zebrać wiele pozytywnych opinii i recenzji.

Głównym bohaterem był już znany ESH Uilyams. Teraz pracuje jako menedżer w tradycyjnym sklepie. Ma małą przyczepę, która znajduje się w pobliżu supermarketu. Ash od dawna zmaga się z martwych. Tylko od czasu do czasu wspomina okropności, z którymi musiał walczyć. Jest przypomnieniem i proteza zamiast ręki, stracił w jednej z walk, które, muszę powiedzieć, że stał się przyzwyczaić.

Gdy w mieście, gdzie Ash, zaczynają się dziać dziwne wydarzenia. Policjanci przybyli na chacie, na scenie, znajdzie demona. W nierównej walce udał się ostatni zwycięzca.

Po jakimś czasie, w tym miejscu przychodzi bohatera.

Amerykański serial z ocenione trudno sobie wyobrazić bez tego wspaniałego projektu. „Ash vs. Evil Dead” nie będzie odwoływać się tylko do fanów filmów, ale również publiczność zaznajomiony z nim. Spektakl jest dobrze zrobione wszystko rozpoczęcia i zakończenia historia soundtrack.

2. "X-Files"

Ocena amerykańskiej serii detektywistycznej oczywiście hit „The X-Files”. Trudno jest znaleźć kogoś, kto nie widział co najmniej jedną serię tego projektu. „The X-Files” serial nie jest niczym nowym. Jego pierwsza seria wyszedł dwadzieścia trzy lata temu i od razu zdobył uznanie publiczności. Świat był reprezentowany przez dziewięć sezonów serialu, jak również dwóch filmów fabularnych.

Ostatnio miłośnicy malarstwa otrzymał długo oczekiwany sequel. Twórcy postanowili zwolnić mini-sezon, aw styczniu 2016 pierwsza seria zostały opublikowane. Popularny amerykański serial telewizyjny, który jest dość wysoki ranking, można pozazdrościć tylko hype, który pojawił się po „X-Files”.

Głównymi postaciami w filmie nie uległy zmianie. Obsada nadal – Gillian Anderson i David Duchovny. Pokaz powrócił również Walter Skinner. Palacz, który jest głównym antagonistą obrazie też pojawi się przed publicznością.

Nowy sezon „The X-Files” składa się z sześciu odcinków. Okazało się, że naprawdę ekscytujące chwalony niemal każdego widza, a zwłaszcza USA. Mydła 2015-2016, oceny i opinie, na których rozważamy, ale stały się więc spodziewać, jak „X-Files”.

Fani uniwersum jest wymagany do oglądania show. Nowy sezon przyniesie nowe doświadczenia i dać odpowiedź na zagadkę, pozostałe po poprzednim odcinku. Twórcy nie wykluczają, że pojawią się nowe po dziesiątym sezonie.

1. "Mr Robot"

Najlepszy amerykański serial: lista ratingu i opis obecny w tym artykule. Jednak nie ma wszystkich zdjęć, opublikowanych w latach 2015-2016. Bardzo popularna seria wydana w tym okresie był „Mr Robot”.

historia projekt opowiada o życiu zwykłego programisty Elliot. Pracuje w dużej firmie, a wszystkie wolny czas spędza w Internecie. Elliot nie jest bardzo miły dla ludzi i społeczeństwa jako całości. Według niego, wielu straciło prawdziwe uczucia.

Jednak bohater nie jest tak proste jak się wydaje. Elliot jest bardzo utalentowany haker. Jego zdolność używa się złapać i ukarać przestępców. Wszystko poszło jak zwykle, ale raz na spółkę przeprowadził atak wirusa. Groźba była niebezpieczna, ale Elliot udaje się go rozwiązać, aby znaleźć dla siebie wiadomość od grupy hakerów.

Wkrótce bohater spotyka lidera zespołu programistów i oferuje do nich dołączyć, w celu ustalenia świat. Wiedząc, jakie opcje są dostępne do niego, Elliott akceptuje ofertę. Jednak teraz jest to prawo …

Ocena amerykański serial telewizyjny, których lista jest bardzo obszerna, to będzie niekompletna, jeśli nie uwzględnienie tego w swojej serii. „Mr Robot” był najlepszy w swoim gatunku. Żaden z serii o hakerów, wydany wcześniej, zawiodły, a także o nich mówić. Fabuła sprawia, oglądając każdy odcinek, nie zatrzymując się na chwilę. Działając na wierzchu. W 2016 roku przewiduje się, aby ogłosić drugi sezon.