455 Shares 8726 views

Samochód "Opel Astra GTC" (hatchback 3-drzwiowy): przegląd, dane techniczne i opinie

Opel Astra GTC ( «Opel Astra GTC») – 3-drzwiowy hatchback, który nie jest pierwszym roku sprzedano w naszym kraju, więc jest to niemiecka jakość i niezawodność docenione już docenione przez wielu rosyjskich kierowców. Po raz pierwszy w tej serii pojawił się w sprzedaży w 1991 roku. Nawet po kilku latach jego właściwości techniczne nie są gorsze od nowoczesnych wersjach.

popularność

Ze względu na swoją wszechstronność najbardziej popularne, w tym w Rosji, stał się hatchback. Ma sportowy wygląd, a ich funkcjonalność nie jest daleko w tyle, nawet uniwersalny. „A dlaczego?” – Pytasz. Ponieważ objętość tylnej klapy tylnej klapy w przedziale od 340 do 1070 litrów (wartość ta jest osiągnięta w złożonym siedzenia).

Większość właścicieli, i, nawiasem mówiąc, nie bez powodu, należy rozważyć ten model jako punkt odniesienia w klasie golfa. Ale Astra w Europie przez długi czas trzymać dłoń między linią podobnych modeli. Stał się najlepiej sprzedającym się w ciągu ostatnich kilku lat. Znaczna część kredytu na ten należący do niemieckich specjalistów, którzy są w stanie stworzyć mocną maszynę z ponadczasowym designem. To stwierdzenie nie zaprzecza żadnej recenzji. Opel ( «Opel Astra GTC» hatchback 3-drzwiowy – najlepszy jego powstania) – firma, która dała światu wiele unikalnych modeli. Charakteryzują się one jakości, niezawodności i doskonałych właściwościach aerodynamicznych. Żaden kierowca, którzy twierdzą, że ta marka samochodu jest trudna do opanowania.

Najciekawsze projekt

Astra nie traci na znaczeniu w ostatnich latach. Takie wnioski mogą być wykonane przez patrząc na jego wygląd. Dynamiczny profil i zamiatanie linie wyglądają jak oryginalne, jak i po sprzedaży tej serii rozpoczęła się w Rosji. Na przykład Opel Astra H GTC ( «Opel Astra„) – 3-drzwi tylnej klapy trzeciej generacji. Zaczął być produkowany w 2003 roku, ale jeśli spojrzeć na rejestrację wzoru w organizmie, możemy powiedzieć, że 2015 wydanie. Na całej swej ekscentryczności, nie dopuszczając samochody zgubić w strumieniu szarych samochodów, konstrukcja Astra nie można zarzucić nadmierny popisowość móżdżku. W przedniej części wymawiane trzech żeber na masce, które podkreślają podstawowe linie projektowe wystarczająco rentowne. Ta geometria może być postrzegane w postaci optyki głowy. Wydłużone reflektory, zdalnie przypominają lisie oczy. przestrzennego zderzak, nadkola wystawać na ogólnej linii ciała. Łukowaty dach, który nadaje samochodowi podobieństwo modeli sportowych.

Nie przestarzały i wnętrze stylistycznie połączony z zewnętrznym środkowego żebra przechodzącej przez całe ciało. Klasyczny niemiecki wnętrze jest dość prosty i funkcjonalny. Dzięki udanej aranżacji i szerokim zakresem regulacji kolumny kierownicy i fotela kierowcy i pasażerów zostaną umieszczone w samochodzie komfortowo.

silniki

Wśród innych zalet „Opel Astra GTC» wzór (3-drzwiowy hatchback) należy z pewnością wymienić szeroką gamę silników. Wszystkie sześć z nich, a nie ma nawet diesel, dziwaczne jeszcze dla klasy golfowego w Rosji. Są przyjazne dla środowiska, ekonomiczne i wystarczająco mocny. Warto zauważyć, że jednostki liniowe mają różne wielkości – od 1,4 do 2,0 litrów. Modyfikacja 1.4 Turbo MT-6 i Sport 1.8 MT-5 Enjoy wyposażona w manualną skrzynią biegów (pięć stopni), inni – z dedykowanym sześć maszyny.

Opcje

W modelu „Opel Astra GTC» (3-drzwiowy hatchback) są trzy pakiet. Najbardziej dostępne Essentia dostarczana tylko z silnikiem 1,4 (90 litrów. C). Posiada wspomaganie kierownicy, cztery poduszki powietrzne, podnieś fotela kierowcy i stalowe koła promień 15 cali. tylko pakiet audio – Multimedia. Ale, jeśli zamówić opcjonalny pełnym wymiarze czasu „muzyka”, obciążenie można uzyskać nawet komputera pokładowego. Jeśli nie jesteś zwolennikiem manualną skrzynią biegów, a następnie gotować dodatkową ilość 5-stopniowej „robot» Easytronic.

Ciesz Opcje dostępne z trzema silnikami benzynowymi. Pierwszym z nich jest przeznaczony dla objętości 1,4 litra. Jego pojemność – 90 „konie”. Druga jednostka w tym zakresie – 1,6 litra. Dążąc siła zmienia ograniczenie 115 litrów. a. Trzecia i ostatnia instalacja benzynowym 1,8 litra. Jest to najsilniejsza jednostka w serii. Wskaźnikiem jej zdolności wynosiła 140 litrów. a. Istnieje również silnik wysokoprężny. Jego objętość – dwa litry i wzdłużne mocy – 130 KM. Warto zauważyć, że jednostka ta zadowoli wielu kierowców.

Wszystkie wersje benzynowe mogą być instalowane „robotem”, oprócz 1,8-litra. Jest on wyposażony w pełną 4-kroku „automatyczne”, jednak jego wartość jest dwukrotnie Easytronic. Ciesz realizacja zakłada, ogrzewanie elektryczne, radio i klimatyzację. Dodatkowo, wnętrze samochodu „Opel Astra GTC» (hatchback 3-drzwiowy) kilka ożywić chromowane obrzeża urządzeń, a zewnętrzny – 16-calowe felgi stalowe.

Opcja Cosmo również z czterech silników benzynowych: 1.6, 1.8 T .. (200 ps) i 2,0 silnika napędowego, ale 150 koni mechanicznych i 2-litrowy silnik turbo, wyposażonym w 6-krok „mechanizm”. Ten sprzęt może już pochwalić skórzaną kierownicę-uporządkowane ze zdalnym na jego przycisków sterujących radia MP3 i komputer pokładowy, etui do okularów i lusterko kosmetyczne ze światłem. Etniczność hatchback ozdobić felgi R16 i mgła.

Charakterystyka porównawcza

Może ktoś samochód Opel Astra hatchback (3 dv.) GTC po przestudiowaniu cennika nie wydaje się takiego odniesienia. Na podobnym poziomie sprzętu kosztuje znacznie droższe „Focus” lub Mazda 3 nadaje ton w klasie. Wszelkie udoskonalenia, takie jak adaptacyjny ksenonu lub systemu ESP, dostępny tylko jako opcja. Nawiasem mówiąc, lista usług jest bardzo szeroki. Ale opcje te są znane jako najlepsze przyjaciele dystrybutorem, ale najgorsze wrogów portfela klienta.

Z drugiej strony, Opel – znak niemieckim, a „Niemcy” są zawsze droższe niż japoński, amerykański, koreańskich i europejskich odpowiedników. W szczególności, cena jest porównywalna do Astra Volkswagen Golf , a nawet z Audi A3. Opel, jak niemiecka marka drugiego poziomu, zajmuje pośrednią niszę między rodakami i cała reszta. Astra tym samym pozwala poczuć niemiecka jakość i swoje rozumienie ergonomii.

podsumować

Tak więc, kupując „Opel Astra GTC» (hatchback 3-drzwiowa), można dostać stylowy i komfortowy samochód, doskonałą wydajność, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Recenzje właścicieli tego modelu w pełni potwierdził te informacje. Jego jedyną wadą jest to, że wiele bardzo przydatne urządzenie jest dostępny tylko jako wyposażenie dodatkowe, dla których będzie musiał zapłacić dużo pieniędzy. Jednak ta okoliczność pozwala producentowi utrzymać cenę urządzenia w ogólnych ramach klasy golfa.

Ponadto wysoki koszt opcji jest częściowo skompensowany przez szeroki wybór silników. Zatem model samochodu w tej chwili jest jednym z najpopularniejszych w klasie. To jednak potwierdzają rankingi sprzedaży i opinie właścicieli samochodów.

Wreszcie, cena samochodu jest całkiem realne. W każdym razie, to jest bardzo konkurencyjny – poprosił o nim tylko tyle, ile, i powinien być porządny niemiecki maszyna. Astra GTC koszt waha się od 700 tys. Do 1 mln. Jednakże, ta maszyna jest warta. Oferuje większość jego konkurentów klasy golfa więdną na tle takiego samochodu, jak Opel Astra GTC »(hatchback 3-drzwiowy).