786 Shares 5418 views

Co to jest obce samochody na „Sampo”

Gry online są bardzo popularne, a nie jest tajemnicą, że „GTA: Sampo” jest teraz na jej szczyt. W celu interakcji z graczami lub przedmiotów używanych w ID gry. Jednym z najbardziej konieczne może być wywołana samochody ID w „Sampa”. Te numery identyfikacyjne nie tylko dla maszyn do różnych celów, ale także dla wody i transportu lotniczego.

opis

Każdy gracz zaleca się zakładką stronę, gdzie wszystkie samochody ID umieszczonej w „Sampo” z nazwiskami i zdjęciami. Więc to jest możliwe bez dodatkowego wysiłku, aby znaleźć wszystkie informacje na temat pojazdu. Przy ustalaniu dokładnego modelu ID zbadać samochód ze wszystkich kierunków i zwrócić uwagę na strojenie. Pod różne numery i nazwy są pojazdy na liście, które są oparte na jednym ciele. Na przykład, samochody ID w „Sampa” 401 i 402 różnią się tylko w świetle reflektorów i zderzaka. To samo można powiedzieć o 502 i 503 mają inny strojenie organizmu, nazwa jest podobne – Hotring A i B. Należy zwrócić uwagę na strojenie jest wart tylko dla pojazdów. W innych trybach modeli transportowych mają niepowtarzalny design.

łamanie

Innym sposobem, aby znaleźć wszystkie informacje na temat transportu, w tym samochodów ID w „Sampo” – wykorzystanie kodów. Forum jest kilka opcji, które pomogą Ci dowiedzieć się nie tylko numer identyfikacyjny modelu, ale także osobisty kod przypisany do pojazdu. Metoda ta nie jest bardzo odpowiedni dla początkujących w grze, ponieważ często nie wiedzą, jak umiejętnie wykorzystać kody, a jedynie stopniowo nauczyć się podstawowych komend.

wykazy

Jeśli niedawno spotkał się z online „GTA”, zagranicznych samochodów w „Sampo” najlepiej jest uczyć się na stołach. Mają wiele witryn, bardzo szczegółowe, ponieważ jest łatwy do określenia nazwy i numeru seryjnego modelu przed sobą. W przyszłości za pomocą identyfikatora można skorzystać z transportu na własną rękę lub, na przykład, zablokować go dla innych użytkowników.