114 Shares 8268 views

Fałszowanie – to … są badane z koncepcją, rodzajów i metod

Dziś musi słyszałem wiele na temat zjawiska fałszowania. Nie jest to zaskakujące, ponieważ działanie kryje się za tym słowem, jest to świetny sposób, aby zdobyć jedną lub więcej osób. Aby nie dodać do listy ofiar, konieczne jest, aby zrozumieć, co w tym wszystkim chodzi. Tak, fałszowanie – celowe jest zmiana właściwości obiektu lub zastępowania faktów dotyczących tego lub tego zjawiska. Gdzie iw jakich okolicznościach może wystąpić z tym pojęciem? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przyjrzyjmy się podstawowych rodzajów i metod wymienionych niestosowną zjawisko. olinowania

Najczęściej termin ten jest związany z polityką. Jednak fałszowanie – jest to dość powszechne zjawisko to występuje w wielu dziedzinach działalności ludzkiej. Od fałszu i kłamstwa nie są ubezpieczone ani sztuką, ani nauka, ani leku, nie wspominając o zbieranie. Nie wiarygodne i jedzenie. Wokół stały fałszerstwo!

Jednak często to słowo jest użyte w związku z polityką. Przede wszystkim, jeśli chodzi o wybory. W tym przypadku, fałszowanie – zestaw działań mających na celu zwiększenie liczby głosów dany kandydat (lub partii), które, odpowiednio, będzie to prowadzić do zwycięstwa. Zwycięstwo w wyborach daje wiele różnych korzyści, nie tylko w politycznym, ale także w sferze gospodarczej.

Aby osiągnąć wyniki, korzystać z różnych metod i sposobów otwierania. Można je podzielić na 2 grupy:

  • udziałem wyborczą;
  • bez udziału osoby.

W pierwszym przypadku, często uciekają się do przekupstwa, kupowania głosów przez nie przebierając w środkach. Taki wpływ na wyborców podczas kampanii wyborczej jest zabronione przez państwo, ale to nie przeszkadza niektórych kandydatów. W zależności od „budżet państwa” może mieć różne opcje – od żetonów w postaci czekoladek, a do większości z tych sztuczek, które składają się przyzwoitą kwotę.

Ponadto, często biorą udział w wyborach kandydatów do przyjaciół i krewnych. W takim przypadku ich preferencje jasne. w ten sposób kandydaci mogą przyczynić się do tego, że niektóre głosy zostały oddane przez tę samą osobę, stosując wiele różnych (podrabianych) paszportów.

Oczywiście, każdy rozumie, że fałszowanie – jest nielegalne. Ale chciwość w większości przypadków okazuje się być silniejszy niż głos sumienia. Aby osiągnąć ten cel, wszystkie środki są dobre, i „przedstawicieli ludowych” przyszłości uchwycenia w każdej szansy, aby uzyskać mandat. Często kandydaci mogą zwiększyć liczbę głosów i bez udziału wyborców. Tak więc, na przykład, są często wykorzystywane głosowania tych, którzy po prostu nie przyjść do urn. Dlatego musi udać się do każdego, kto osiągnął pełnoletność – to pomoże zmniejszyć poziom nadużyć.

Ponadto można stosować paszport nieistniejących ludzi. Może to być nawet martwe osoby lub osób zaginionych.

Fakt, że kosz wybory często z jednego źródła przypada kilkadziesiąt lub nawet kilkaset głosów, nie może mówić. Ogólnie rzecz biorąc, metody tutaj – ogromna ilość.

Chciałbym zwrócić uwagę na inne rodzaje osprzętu. Na przykład, jest to zjawisko, o którym mowa w filatelistyka? Zbieranie znaczków jest dziś uważany za świetny sposób na inwestowanie. Dlatego są one fałszywe przynosi znaczne zyski oszustów. Dotyczy to jednak także do obrazów, starych książek, a nawet monety. Jednak marka wykuć łatwiejsze.

Ponadto, istnieją przypadki fałszowania historii. Podważona czasami stwarzane niezaprzeczalne, jak się wydaje, fakty. Na przykład, naukowcy Nosovskiĭ Fomenko i deklarują, że nie Mongol-tatarskie jarzmo nie istnieje. Aby dowiedzieć się, czy to prawda, że jest to konieczne w celu zbadania różnych materiałów, czytać mnóstwo literatury, prowadzenia badań. A żeby zrozumieć, kto i dlaczego musimy takie oszustwo jest wymagane całe życie.

Tak więc widzimy, że fałszowanie za nami wszędzie, a to wymaga dużo wiedzy i wysiłku, aby dowiedzieć się, gdzie jest prawda i gdzie – kłamstwa i fałszerstwa.