131 Shares 4267 views

Mogę wziąć lek „Oscillococcinum” podczas karmienia piersią?

Wszyscy ludzie muszą chronić ich zdrowie i lęk przed różnymi chorobami. Po tym wszystkim, nawet na pierwszy rzut oka banalne przeziębienie może spowodować znacznie poważniejsze konsekwencje z powodu poważnych powikłań. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do kobiet, pod brooding serca dziecka. Bo dla nich każdy choroba czasami niebezpieczne, ponieważ może on wpływać na rozwój płodu w łonie matki. Ponadto, specjalne środki ostrożności należy podjąć i matek karmiących. Nie należy ignorować nawet przeziębienia. Ale co, jeśli jeszcze udało przyszłość czy mama farmacja przeziębić?

Oczywiście, pierwszym krokiem jest, aby skontaktować się z lekarzem. Tylko on może polecić dokładnie to lek, który może zostać podjęta bez strachu. Całkowicie niedopuszczalne polegać wyłącznie na opiniach krewnych i przyjaciół, a także porady z Internetu. Wszystkie te źródła są bardzo zawodne. Jednakże, nawet jeśli lek został wypisany do specjalisty, trzeba jeszcze, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją. Jednym z leków, które są powszechnie przepisanych przez lekarza w przypadku wystąpienia objawów przeziębienia, to „Oscillococcinum”. Karmienie piersią i ciąża, jest powszechnie uważany za nieszkodliwy. Ale to jest naprawdę?

środki odnosi się do szeregu homeopatycznych leków. Jest produkowany na bazie ekstraktów z serca i wątroby barbariyskoy kaczki. Wytwarzany lek „Oscillococcinum”, których użycie zostanie opisane poniżej w postaci granulek. Opakowanie to zawiera ołówek 1 g leku. Dawka ta jest bardzo wygodne, obliczona jako czas, w jednej aplikacji. Granulki są całkowicie rasstvoryayutsya językiem i mają przyjemny smak, co jest szczególnie ważne w stosowaniu leków przez dzieci.

Lek ten można przypisać nie tylko w czasie ciąży. „Oscillococcinum” karmienie piersią może być również stosowany jako lek lub środek profilaktyczny do zwiększonego ryzyka choroby. Nie wiele wpływa na strukturę i smak mleka kobiecego. Jednak pełne skutki leku w tym przypadku nie został przebadany, a zatem powinien być stosowany ze szczególną ostrożnością. I dotyczy to nie tylko „Oscillococcinum”. Kiedy karmiących matek dieta powinna być dostosowana do dziecka, tak, że jest słuszne i dobre odżywianie, a także uzyskanie wymaganej ilości witamin i minerałów. Wszystko to jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka i jego pierwotnej postaci immunitetu. W związku z tym, należy przestrzegać ściśle dawkę i obserwować reakcję dziecka do karmienia w trakcie leczenia tym lekiem.

Liczba i wielkość zastosowanie granulatu zależy od stopnia, w którym choroba jest pacjentem. Jeśli jest to tylko o zapobieganiu, to wystarczy 1 ołówek box 1 raz w tygodniu. Zastosuj „Oscillococcinum” piersią w celu ochrony przed grypą i innego rodzaju przeziębienia może stać się chorym, ale również ze szczególną ostrożnością. Czołowe ginekologów położników i twierdzą, że w tak ważnym okresie życia kobiety, dokładnie tak, jak w przypadku ciąży, narkomania nie jest tego warta. Jeśli pacjent już zauważyli pojawienie się objawów choroby, jak bóle mięśni, osłabienie fizyczne, dreszcze, ból gardła i dyskomfort w przynosowych (suchość, pieczenie), a następnie granulki powinny być brane 2 lub 3 razy dziennie 1 gram z obowiązkowe zerwaniu co najmniej 6 godzin.

Test preparat „Oscillococcinum” Karmienie piersią nie wykazało żadnych wyraźnych negatywnych wyników. Jednakże zakres środków nie zostało jeszcze w pełni zbadane. Dlatego wszyscy oczekujący i karmiących piersią musi najpierw zidentyfikować tendencję do Reakcje alergiczne na niektóre składniki leku „Oscillococcinum”.