870 Shares 8010 views

Jak Wołowina Cooka

W gotowania mięso jest uważane za bardzo trudne do przetwarzania mięsa, manipulowanie, która wymaga umiejętności. Rzeczywiście, włókna, które składają się z mięsa, bogatego w fibrynę, a ponadto są szczelnie połączone ze sobą nawzajem, i ustala, że właściwość wołowiny, sztywność. Kiedy włókna poddane obróbce termicznej i połączenia między nimi są częściowo zniszczone, ale należy pamiętać, że nieprawidłowe kampania może zepsuć danie. Jeśli chłodzenie lub, powiedzmy, pieczenia wołowiny, to nie jest trudne nawet początkujący gospodyni, to kwestia, jak prawidłowo gotować wołowinę, zasługuje na osobną dyskusję.

Tak więc, w celu podjęcia decyzji, jak długo gotować wołowinę, wskazane jest, aby dowiedzieć się, jaka część tuszy zwierzęcia jest odcięta ten kawałek. Najprostszym sposobem, aby zwrócić się do rzeźnika, który zarżnął tuszy jak wiarygodnie zidentyfikować jeden rodzaj mięsa to niby może być tylko specjalista z dużym doświadczeniem. Jest jedna prosta zasada – im bardziej ciężar spada na mięsień, tym trudniej mięso, dłuższa obróbka cieplna wymaga. Jak dla cieląt i wołowiny są głównie z młodych wołów lub osiemnastu miesięcy, ich mięśnie są najbardziej mobilne w klatce piersiowej, w rejonie ogona i kończyn dolnych. Mięso wycięte z tych części, choć przygotowuje się przez długi czas, ale jest bardziej wyraźny, przyjemny smak. Około 500 g mięsa wymaga gotowania przez około dwie godziny. Te kawałki wołowiny, które są wykute w mięśniach pleców, szczególnie lędźwiowych i kości krzyżowej i mięśni naramiennych, są bardziej czułość, ale, co gorsza, niektóre mdły smak. Ta wołowina jest korzystnie stosowany do gaszenia lub pieczenia, ale jeśli zdecydujesz się gotować mięso, należy pamiętać, że kawałek o wadze 500g będzie gotowy w ciągu pół godziny. Jednak dane te są przybliżone raczej, ponieważ mówienie o ile gotować wołowinę, konieczne jest wyjaśnienie i sposób gotowania i świeżość mięsa i sposób obróbki wstępnej, a stosunek wody i mięsa.

W celu stwierdzenia, ile gotować wołowinę, byłoby miło mieć wyobrażenie o dojrzałości mięsa. Niewiele osób wie, że świeże mięso nie jest tak cenione przez doświadczonych kucharzy jak w pełni dojrzałe. Proces dojrzewania zazwyczaj odbywa się w specjalnych warunkach, które są tworzone w firmie, więc mięso jest w swojej najlepszej jakości, a dopiero potem pojawia się na sprzedaż. Jeśli masz świeże mięso, wołowina jest bardzo pożądane, aby dojrzewać, w wyniku smaku mięsa jest coraz lepiej, a proces gotowania jest zmniejszana przez 5-10 minut. Odpowiednie warunki są podane w konwencjonalnej komory chłodniczej, przy czym temperatura jest 0-4S – Umieścić kawałek mięsa na ruszcie na cyrkulację powietrza wokół i obejmują patelni. Zostaw strukturę przez kilka dni, najlepiej tydzień lub dwa. Bardzo ważne jest to, wilgotność około 90% mięsa lub pleśni, ale nie wysycha. Podczas takiego szkolenia aktywne enzymy zaczynają rozkładać włókien mięśniowych mięsa wydane sok, który poprawia smak mięsa wołowego staje się bardziej miękka.

Kluczowym punktem w podejmowaniu decyzji, ile gotować wołowinę, to sposób gotowania mięsa. Jeśli chcesz gotować rosół lub zupy, wołowina zaczyna wrzeć w zimnej wodzie – tak soki mięsne i daje jego cennych substancji wodę. Jeśli nie określono wrzeć mięso, zachowując maksymalną jego smakowitość, mięso powinno już być zanurzane w gotującej się wodzie, soli i gotować minimalny czas (około 1,5 godziny), bez obniżania temperatury wody.

Należy zauważyć, że nawet nie wie, jak gotować wołowinę, konieczne jest, aby sprawdzić gotowość mięsa z nożem, począwszy od 1,5-2 godziny po zagotowaniu wody. Jeżeli nóż ślizga się łatwo – mięso jest gotowe i można rozpocząć posiłek.