313 Shares 3982 views

Co zabrać na piknik: minimum niezbędne do komfortowego pobytu

Opłaty za pikniku zawsze towarzyszy próżności. A proces organizowania odejście przyrodzie nie wyklucza sytuacji, w której konieczne do czasu wolnego rzeczy nie jest dostarczany lub zapomniane. Pomoże to uniknąć jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: „Co zabrać na piknik”, a także dogłębnej analizy orientacyjnego planu działania na łonie natury.

Wychodzimy z faktu, że po przybyciu na miejsce, które jest najlepiej wybrać się w góry, całe towarzystwo za kulisami jest podzielony na trzy obozy:

– męska „kręgosłup” organizuje strefę gotowania danie główne;

– „batalion” damska służy prowizoryczny stolik;

– Dzieci „Garden” cieszy rozrywek na świeżym powietrzu.

kuchnia

strefa gotowania zakłada obowiązkową obecność paleniska, który pomoże zbudować:

– gazowy;

– węgla lub suche drewno (oba nie przeszkadza);

– środki do zapalania ognia i kilka pudełek zapałek, które korzystały całkowicie zniknąć (!).

Ponadto potrzebne są następujące akcesoria: grillem szaszłyki lub garnek ze statywu. Zdecydować, co zabrać ze sobą na piknik z tych akcesoriów zależy od sposobu gotowania na otwartym ogniu i kulinarnych pomysłów.

jadalnia

Do dekoracji jadalnia potrzebne samej tabeli (gęsty oilcloth obrus) i fotele (ciepłe koce lub specjalne maty). Idealnym rozwiązaniem byłoby kabriolet meble.

Jakie jedzenie zabrać na piknik? Produkty warstwowe mogą być pre-cut, ale umieścić je w różnych pojemnikach, tworząc przekąska jest już na miejscu. Alternatywą do hamburgerów i hot dogi można piec pizzę lub bułki pita. W tym przypadku, wypełnienie nie powinno zawierać łatwo psujących się produktów spożywczych, takich jak majonez i masło. Wymień je z możliwością miękkiego sera. Z kiełbasy lepiej jest wolą wędzone odmian. Wstępnie umyte owoce i warzywa łatwiej pokroić w naturze, więc nie mają czasu do stracenia sok i świeżości. Woda powinna być przyjmowany z rezerwą, a do picia i do celów technicznych. I wziąć to, co produkty? Piknik powinien chwycić herbata, ciasteczka i słodycze, które będą przyjemne i ocieplenie końcowy punkt mini-wakacje.

nieoczekiwany "Zabyvashki"

Często zdarza się, że brak istotnych rzeczy znajduje się z dala od domu i towarzyszy zagadkowych pytań wzdłuż następujących linii:

– „A mięso w lodówce, gdzie …?” – lost grillem.

– „Co za słone?” – nie miała sól.

– „Nóż jedna co?” – Nie myślałem o płycie i noża tnącego.

– „Lech, nie palisz?” – Mamy nadzieję, że mecz lub lżejsze mieć każdy.

– „Teraz wiatr wyśle dymu w naszym kierunku, i normalnie będzie …” – zapomnieć komary.

– „A telefon” Khan „…” – nie załadowany aparat.

Niezniszczalni

Co zabrać na piknik oprócz jedzenia? Naczynia jednorazowe mówi sama za siebie, więc lepiej nie oszczędzać, zapewniając indywidualne zestawy, jak również zestawy produktów w ogólnej tabeli. Obejmuje to papier, chusteczki suche i mokre, papier toaletowy.
Przynajmniej jeden z ścierkę tkanina jest zawsze pod ręką. Grube worki na śmieci, aby pomóc utrzymać czystość nie tylko natury, ale także ukochany samochód tułowia. Rozsądnie jest umieścić ciepłe ubrania i kapelusze, nawet jeśli nie mają one w użyciu. będą potrzebne mydło i latarka na pewno.

Kiedy opłaty są prawie zakończone, trwa nadal unosić się w głowie pytanie: „Co zabrać” Piknik powinien wziąć piłkę lub badmintona, na wspólne gry akcji są interesujące zarówno dla dzieci jak i rodziców. A jeśli nie może dostarczyć wszystkie szczegóły, nie martw się. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż czas spędzony wspólnie z najbliższymi. Zbiorowe poszukiwania wyjścia z sytuacji kryzysowej będzie trochę przygodą.