435 Shares 7024 views

Typografia, druk folia samoprzylepna, druk na banerze

Nasza organizacja przeszła trudne czasy – dane o handlu spadł, a także nasi towarzysze stopniowo zaczął wyrażać wątpliwości w odniesieniu do bieżącej polityki marketingowej. Decyzja ta była widoczna w oddzielnych działań PR na temat rynku. Początek, oczywiście, zgodzono się z Piotrem, ponieważ głównym organem spółki właśnie tutaj. Zrobić mały ocenę, okazało się – teraz reklama w banery zapewniają dobre i trwałe rezultaty. Z właściwym miejscu plakat w miejscach o dużym natężeniu ruchu reklama działa bardziej efektywnie, a także druk na banerze nie powoduje negatywnych skojarzeń z potencjalnymi klientami, takimi jak filmy promocyjne. A ta reklama nie jest włączony.

Chciałbym wspomnieć o ulepszonej konstrukcji, umożliwiając nie tylko do poprawy poziomu druku, ale także ujawnia wiele szans na trwałość produktów promocyjnych, które znajdują się na zewnątrz. Naklejki, zwykle nie przekracza szerokości 150 cm, ale wystarczy, że do oglądania z odległym odległość. W skrócie, drukowanie samoprzylepnej folii podejścia jest jako głównej formy reklamy, oraz, oczywiście, zamówiliśmy banerów.

Po wyjaśnieniu planu działania, mamy kontakt z lokalnym drukarni, zaangażowany w druku materiałów promocyjnych. Ludzie tutaj byli doświadczeni fachowcy, więc prawie nie przewidział moje myśli. Dyskusja układ daszek sporo czasu. Że druk banner trwało około dwóch godzin i jest podane, że firma już zamówił dziesięć plakatów parametrów metrów 3×2.

Nasza organizacja przeszła trudne czasy – sprzedaż spadła, a także partnerów biznesowych stopniowo zaczął wykazywać dezaprobatę w odniesieniu do bieżącej polityki marketingowej. Decyzja ta była postrzegana w ogromnej działań promocyjnych dla całego sektora sprzedaży tematycznych. Aby rozpocząć, oczywiście, zdecydowano do Petersburga, a centrala firmy znajduje się tutaj. Po spędzeniu specjalną ocenę, okazało się, że dziś baner reklamowy zapewnia dobry i długotrwały efekt. Dzięki dobrej lokalizacji z transparentem w miejscu o wysokim reklamy ruchu działa skutecznie, a także druk na banerze nie powoduje negatywne wrażenie na potencjalnych nabywców, takich jak reklamy telewizyjnej. Ponadto taka reklama nie może zostać włączony do następnego kanału.

Szczególnie chcemy zwrócić uwagę nowoczesnego rozwoju, co pozwala nie tylko do poprawy poziomu drukowanego obrazu, a ujawniając innych możliwości w zakresie wytrzymałości materiałów drukowanych, znajduje się na ulicy. Na przykład może to być wymienione druk na folii samoprzylepnej. Naklejki, zazwyczaj nie więcej niż o szerokości 150 cm, jednak jest na tyle, aby były widoczne ze zdalnego odległość. W skrócie, druk folia samoprzylepna został wybrany do filarów produktów promocyjnych, i, oczywiście, nie zapomnieliśmy o tych banerów.

Po wybraniu planu działania, skontaktowaliśmy się z lokalną drukarnię, zaangażowany w reklamie drukarskiej. Ludzie tutaj byli doświadczeni fachowcy, więc prawie przewidzieć nasze potrzeby. Układ dyskusja miała trochę czasu. banery Print trwało około dwóch godzin, a to biorąc pod uwagę, że zamówiliśmy aż 10 kawałków wielkości banerów metrów 3×2.

Tydzień i pół po wklejeniu drukowanej reklamy czuliśmy efekt. W tym czasie liczba klientów wzrosła dwukrotnie, a następnie co siedem dni objętość zwiększyła się o około 50 procent. Ponadto, duże zamówienie kosztować firmę niewielki koszt, więc jest to na pewno warto. Wyniki były postrzegane przez pierwszy miesiąc, a więc radzę wszystkim myśleć o tej opcji.