611 Shares 1336 views

Jak rozstać się z kimś kogo kochasz, bezbolesne?

Rozstanie z ukochaną osobą – to najtrudniejszy etap w życiu. Z wiekiem stajemy się mądrzejsi, i łatwiej jest wykonać pewne czynności. Ale gdy doświadczenie w rozstaniu jednak trudno zapuścić wiecznej separacji, jeśli uczucie miłości jest nadal rozgrzewa duszę. Ale można spojrzeć na to z drugiej strony, dla wielu dziewcząt opuścić człowiekiem znaczy być szczęśliwsza. Tak jakby ten proces jest dokonanie bezbolesne dla dwóch ludzi, którzy do niedawna byli razem szczęśliwi? Wszystko w naszym życiu jest dość prosta, jesteśmy coraz bardziej złożone, a potem narzekają ich ciężkim życiu. Każdego dnia była radość, musimy pamiętać, że wszystko na tym świecie nie trwa wiecznie, nawet samotność.

Miłość czy separacja – wybór nie jest łatwy

Jeśli nadal kochać osobę, ale chcesz, aby przerwać związek, trzeba przygotować się na najgorsze. Jeśli nie wiesz, jak zostawić mężczyznę kochasz, a następnie Poniższe wskazówki pomogą Ci podjąć decyzję w sprawie tymczasowego samotności. Wszystkie Psychologowie nie zaleca się opóźnić decyzję. Jeśli kochasz ciężar – nadszedł czas na zmiany. Nikt nie mówi, że proces separacji – to łatwy sposób na szczęście. Ale silne dziewczyny nie szukają prostych sposobów, i to jest fakt. Na końcu drogi czeka trudny miłego prezentu – to jest prawo życia, jest niezaprzeczalna.

Nie ciągnij czas

Żadna z par nie będzie łatwiejsze, jeśli odłożyć nieprzyjemny proces. Do żywego tysiąc razy bardziej sensowne niż dręczyć człowieka jego chłód. Im wcześniej poinformować umiłowałem nadszedł czas, aby wyjechać, tym mniejszy wzajemnych oskarżeń i donosów. Być może ta wiadomość zaskoczyła go, ale może on rozumie, że rozstanie będzie dwaj z was skorzysta. Jeśli ciągle myśli o jak zostawić z kimś kogo kochasz, doradztwo psychologiczne To będzie bardzo pomocne. Biorąc pod uwagę zalecenia specjalistów, można przetrwać dowolny odstęp bezbolesny. A następnie negatywne emocje przytłaczają cię od pojawią się w swoje pasje życiowe blask.

Bądź tolerancyjny – partia silnych kobiet

Główną i najważniejszą zasadą – jest dać rozmówcą. Może ma coś do powiedzenia, czy on po prostu chce pożegnać się z tobą w taki sposób, aby pozostać przyjaciółmi. Po rozstaniu człowiek zawsze chce rozmawiać. Zapisz szacunek dla siebie pomaga zdolność prostu powiedzieć, co myślisz.

Pamiętaj, że tabu przełamać relacji – to rozstanie publicznie. Ciągłe upokorzenie dla faceta – zostać wyrzucony przed obcymi, będzie też niesmaczne ta sytuacja. Dlatego też, jeżeli przerwa wywołał kłótnię, upewnij się, że byli sami, inni słuchać co się skandali.

Ważne jest, aby postawić się w buty z partnerem, aby poczuć swoje emocje, by tak rzec, aby odwiedzić swoją skórę. I tu jest dylemat: jak rozstać się z kimś, kogo kochasz, bezbolesny sposób poczuć to, co czuje, jeśli twoje serce nie pozostało światło go kocham? Czy podoba Ci się, że facet po prostu pożegnał się ciebie, jak to zrobić? Jeśli nie, to moment rozstania mniej bolesne dla was obu.

Kiedy twoje serce jest Miłość żyje

Jeśli twoje serce jest życie miłosne, ale wiesz, że to uczucie nie czyni cię szczęśliwym, jaki jest sens takiego związku? Oczywiście, to uczucie wzrosła do uczuć, a ostatni – w zwyczaju, i aby ją zwalczyć wszystko jest zbyt trudne. Ale życie w porządku i biorąc pod uwagę, aby żyć jak widzimy pasuje. Jeśli czujesz, że twoja miłość jest dławienie w środku, jej zwalczenia, jest już za późno. Trudno uwierzyć, że człowiek może być kosztowne wypadek. Znajdziesz się więcej i więcej myślenia, kocham tego faceta, ale chcę odejść, co zrobić. I nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie. Jak rozstawać się z nim, tak aby nie czuć się winny? Jest to kolejny problem, który dręczy wielu kobiet.

Co robić?

Przecinanie – jest integralną częścią naszego życia. I często obrażać tych, którzy są nam drodzy. Jeśli zdecydujesz się iść, żadna kwota perswazji nie powinno cię powstrzymać. Po pewnym czasie okazuje się, że był to trudny wybór, który dał wam wolność. Miłość sprawia nam umieścić na ubraniu osoby, do których możemy i nie chcemy być. To zmusza nas do posłuszeństwa drugiego, oświeca nas i sprawia, że jaśniejsze życia. Plusy i minusy jest zawsze tam, a jeśli zrozumiesz, że aby kochać i być nieszczęśliwy – to nie jest dla ciebie, zacznij działać. Znajomych często skarżą się na ich młodych ludzi, a ty ciągle myśleć jak chcę rozstawać się z facetem, ale mi się podoba. I wyjścia z sytuacji nie widać. Często zdarza się tak, jeśli się wokół i zdajesz sobie sprawę, że chcesz się z niej wydostać, ale coś zawsze zatrzymuje się. Zdajesz sobie sprawę, że jutro wszystko będzie inaczej, nikt nie będzie pisać i dzwonić, i nie wiem, co robić dalej.

Szkoda miłość nic ołowiu

Żal mi siebie, przepraszam za drugi dzień, że ty i on nie spędzają razem. Ale kto wie, może, aby zerwać stosunki z nim, będzie można spotkać porządnego człowieka i zyskać długo oczekiwane szczęście. Bardzo często, aby zostawić faceta, potrzebujemy porady innych ludzi, opinia dorosłych, którzy już mają mądrość, która nie pozwala na błędy. A potem przychodzą do specjalistów wskazówki pomocy, którzy znają wiele o miłości. Jeśli nie podoba ci się rozstać z kimś, kogo kochasz, porady Mając doświadczonych ludzi, aby ci pomóc. Może to być starsza siostra, która doświadczyła procesu pękania, mamo, a może nawet babcia. Każdy będzie oceniana na ich związek, radzę zrobić tak, jak to było w jednym czasie zrobili. Ale nie zapomnę – nie, swój związek – nie ich związek. Wszystko, co musisz zrobić – jest słuchać, pamiętać i wyciągać wnioski. Może słuchać ich rad i może robić wszystko na swój sposób, co jest bardziej prawdopodobne. Ale prawdą jest, że starsze pokolenie nie wie, co mówi, ich zaletą jest to, że mają już za sobą cały ten ból, urazy, rozstania. Więc ich rada jest warta biorąc pod uwagę i powinny słuchać tego, co mówią, cierpią nie będzie dokładny.

Przecinanie lub tortury? Wybór należy do Ciebie

A jeśli nadal mają swoje myśli przędzenia głowy: Chcę wyjechać z facetem, ale lubię go, należy zrobić jedno – zerwać stosunki z nim. Psychologowie zalecają początkowo umieścić na papier wszystko, co chcesz powiedzieć, kiedy rozstanie. Napisz wszystko o włos jak chcieli mu powiedzieć, wylać wszystkie emocje i myśli, a następnie proces jest zarówno bezbolesne pożegnanie z wami. Dobrze, jeśli ci gardło słowa stały się nierówne, napisać do niego list i dać go osobiście. Ta metoda rozbijania trochę naiwny, ale wtedy można powiedzieć dokładnie to, co jest zaplanowane. Papier może znieść wszystko, nawet najbardziej przenikał duszę słów, które chcesz mu powiedzieć. Nie wstydź się swojej słabości, jest normalnym stanem każdej osoby. Nie trzeba powiedzieć facetowi wszystko w oczach.

Jeśli mu się nie podoba

Zdarza się również, że nadszedł czas, by rozstać się z mężczyzną, jak pan wie, że on cię nie kocha. Ale wystąpić mu silne uczucia. Tutaj wszystko jest skomplikowane, tutaj można obwiniać aż do ostatnich dni jego życia, które złożyły zły ruch. Ale to nie jest tak, jeśli kochasz faceta, a ty go nie masz – to nie jest prawdziwe uczucia. W dowolnej interpretacji tego uczucia muszą być obustronne. Dlatego też, jeśli zastanowić się, jak zostawić mężczyznę kochasz, i nie trzeba go dokładnie przemyśleć złamać planu, więc nie żałuję tego, co zrobił. Dla niego ten rozdział będzie bezbolesny, ale można jeść w nocy przez kilka tygodni torty, chwytając jego ból z zalegającą samotność. Nikt nigdy nie umarł od tego, co jest pozostawiony samemu sobie. Wszystko ma swoje uroki. Tymczasowe samotność – to nie jest koniec świata.

Tymczasowe samotność na drodze do szczęścia

Zaletą jest to, że samotność jest tymczasowym wydarzenie. Prędzej czy później będzie można spotkać faceta swoich marzeń, i zapomnieć o tych, którzy nie byli godni ciebie. Pozostaje – ma mieć wolę w pięść i zacząć działać. Do żywego, ale bez pomocy noża, ostro i wyraźnie powiedzieć, tak, że będzie w to uwierzyć. I odejść, nie patrząc wstecz, być dumni i pewni ludzie Podziwiam te cechy. Pamiętam jedną prostą zasadę: Nigdy nie wysyłaj sms faceta, który rozpadł, ale miłość go do szaleństwa. Jeśli zdecydowaliśmy, nie oddać, być pewny siebie, nie stosuje się na chwilę słabości. Z biegiem czasu będzie sobie sprawę, że to było dziwne sms, a on nie doceniać takiego czynu. Jeśli rozpadł się, a następnie Wreszcie, co to wszystko farsa? Tydzień lub dwa nic nie zmieni, prędzej czy później człowiek zniknie z twojego życia i nigdy o tobie nie będzie pamiętał. Trudno jest przyjąć i zmienić los, rzucać człowieka z jego życia, jest to trudne, ale możliwe.

Poważne lub niepoważne?

Niechęć mieć poważny związek Człowiek mówi, że żyje dla własnego dobra. Taki człowiek spełnia, spacery, zabawy z dala od swoich pasji. Prędzej czy później będziemy chcieli bardziej poważny związek z tą osobą, ale to będzie tylko krótkoterminowy przeciągnij na uwadze. Co może być gorsze niż zaniedbania? Jeśli jesteś ciągle podejrzewać go o kłamstwo, że nie można umieścić na uprzedzenia, kiedy zmienił plany, ten facet nie jest wart swojej uwagi. Gorzej zaniedbanie może być tylko wygaśnięcie namiętności. Jeśli tego uczucia między wami nie w kwestii, jaki jest sens takiego związku?

Zaniedbać żadnego miejsca w relacji

Inną kwestią jest to, jak rozstać się z kimś kogo kochasz, i że cię wykorzystuje. To bardzo pracochłonny proces, ponieważ trudno jest pozbyć się miłości do mężczyzny, z którym jest związana całe serce i duszę, szczególnie jeśli nie niech cię z własnej korzyści. Potem z kolei może przejść do różnych manipulacji. Jak tylko zauważysz takie objawy, natychmiast dostać zajęty, nie czekaj na specjalną okazję.

Trudno uciec od faceta, od którego dla jednej lub innego powodu zależne. Osoba, która cię zranić i celowo, dla własnej korzyści, nie zasługuje na twoją miłość. Zawsze mają powody do refleksji na temat relacji. Obojętność zabija nawet najsilniejszą miłością. Jeśli nie liczyć na jego pomoc i wsparcie, można zauważyć, że czują się dobrze, a ty nie, nadszedł czas na alarm. Jeśli facet nie dba o ciebie, więc nie obchodzi mnie, co może być gorzej?

Nie jesteś już zainteresowany w nim, zaczął zwracać uwagę na innych dziewcząt, nadszedł czas, aby porozmawiać od serca do serca. Spójrz na pięknych kobiet każdy człowiek chce, ale wszystko musi być granica. Stały monitoring nie jest również powiedzieć nieskończoną miłość, jest prawdopodobne, wskaźnik zaufania. A jeśli nie masz to uczucie, co związek może istnieć? Zaczął rozważać cię jak własne, więc nadszedł czas, aby pozbyć się takiego kandydata.

Chłopaki też występują z powodu separacji

Wszyscy jesteśmy przekonani, że faceci nie przetrwać ze względu na separację, że nie obchodzi mnie, co będzie dalej. Ale, jak się okazało, to nie jest tak, mężczyźni też są słabe, zwłaszcza w miłości. Będąc w depresji – to normalne, że wszyscy jesteśmy ludźmi, wszyscy mają emocje. Czasami ludzie są bardziej sfrustrowani niż kobiet. Jeśli człowiek zrywa z kobietą, ponieważ jej niewierności, może to być najgorszy miesiąc po zerwaniu jego życie. Więc nie sądzę, że chłopaki nie żałuję, nie martw się, nie płacz. Oni też mają uczucia, ale także miłość i pragnienie, aby być kochanym. Więc jeśli zdecydujesz się odejść, więc nie zrobić przez telefon, przez SMS, i osobiście.

Spójrz na siebie oczy i powiedz mi, co myślisz. Być może los przyniesie Ci ponownie po wielu latach, być może, nie będzie widać bardziej niż kiedykolwiek tej osoby. W każdej sytuacji ważne jest, aby być godnym, aby nie powodować ludzi do bólu, że nie chciałby doświadczyć samemu. I dopiero wtedy dobroć, harmonia i ogromne szczęście zwycięży w swoim życiu. A co może być lepszego niż kochać i być kochanym?