787 Shares 1067 views

Owsianka dieta: dobra figura bez szkody.

Płatki owsiane Dieta jest alternatywą dla ogromnej liczby nowych fangled diety, które obiecują krótki czas, aby twoja figura idealna. I podobno absolutnie bez szkody dla zdrowia. Ale myślę, bo to po prostu nie może być.

Wszystkie diety, a szczególnie trudne – jest zawsze stresujące dla organizmu, ponieważ człowiek jest zmuszony do walki ze wszystkimi stale rosnącego poczucia głodu i doświadczenie stałego dyskomfortu. I nie wszystkie mają taką siłę woli, aby wytrzymać próbę do końca, a następnie mężczyzna rzuca dietę, a ciało będzie przestraszony z zemsty do przechowywania tłuszczu w rezerwie. W najlepszym przypadku, aw najgorszym człowiek może rozwijać szereg poważnych chorób. Zostało to wielokrotnie powiedział nie tylko dietetycy, ale również lekarzy.

Kolejna rzecz – dieta owsiana. Ta dieta nie osłabia zdrowie, jak waga traci stopniowo i dyskomfortu nie nastąpi. O owsiane przydatność jest fakt, że wiele produktów można zobaczyć na półkach sklepów, które obejmują ten bałagan. Płatki owsiane zawierają dużo błonnika i wiele pierwiastków śladowych korzystne dla naszego organizmu. Każdy z tych składników, obniżają poziom cholesterolu, toksyny oczyszczono z organizmu, żużel, sole wód stojących i wolnych rodników.

Nawet osoby cierpiące z powodu chorób przewodu pokarmowego, takich jak zapalenie żołądka, wrzody i innych może potwierdzić, że jeśli rano śniadanie owsianka, wtedy cały dzień, dobre zdrowie jest zapewnione, a jeśli jeść ten produkt regularnie, w miarę upływu czasu można pozbyć się wielu choroby zawsze. Owsianka jest przydatny w postaci maski – jeśli stosuje się go na twarzy, skóra staje się gładka i aksamitna, są nawet trądzik.

Dlatego, płatki owsiane dieta nie jest nieszkodliwe tylko dla ciała, ale także użyteczne. Nasz organizm stopniowo zatka, zatkania jelit niestrawione resztki pożywienia, a zatem słabo wchłania składniki odżywcze. I tak po prostu, że w żużlu nie pozbyć – musimy właściwe podejście do normalizacji funkcji jelit. Na tej diecie ma płatki owsiane. Jeśli wszystko jest wykonane prawidłowo, wyniki tej terapeutycznej monodiet daje na raz – tydzień schudła od trzech do pięciu kilogramów. Ale dla wszystkich jego przydatności nie powinien trwać dłużej niż dziesięć dni. Jeśli chcesz powtórzyć dietę, to będzie możliwe dopiero po tygodniu, a nie przed. A także w celu utrzymania osiągniętych rezultatów, konieczne jest tylko rano zjeść talerz owsianki z suszonych owoców.

Owsianka dieta przepis, który nie jest szczególnie uciążliwe dla każdej dbałości o własną postać kobiety, zawiera kilka etapów. Pierwszy – oczyszczanie organizmu. Aby to zrobić w nocy wlać cztery łyżki ryżu litr wody, a rano gotować owsiankę z niego. Gotować należy przez godzinę. Tylko ryż musi być matowy. Kleik zjedzone na czczo oraz w pięciu godzinie następnego nic nie może już jeść. I można pić tylko minerał nie jest soda. Następnie można jeść zdrową żywność, ale w ograniczonej liczbie – w rzeczywistości jesteś na diecie! Trzy godziny przed snem posiłku powinna powstrzymać. Przestrzeganie tych prostych zasad pomoże unormować trawienie, a rano obudzisz się wypoczęty i pełen energii. Ta faza trwa tydzień, po którym można przejść bezpośrednio do diety.

Ona owsiane diety, którego skuteczność jest oczywista, składa się z płatków, które mogą być przygotowane nie tylko na wodzie, ale także mleka, warzyw i owoców niesłodzone. Z listy warzyw w tym okresie całkowicie wykluczyć ziemniaki.
Jest to najprostsza wersja diety, bez żadnych bajerów. Brak przeciwwskazań mają płatki owsiane dieta nie. Jest to zakazane, podobnie jak reszta mono tylko matek karmiących i kobiet w ciąży.