733 Shares 9184 views

"17 ponownie". Aktorzy, którzy dokonali podróż w okresie dojrzewania

Kolejna szkoła komedii „17 Again” (Obsada: Zac Efron, Leslie Mann, Thomas Lennon, Mettyu Perri, Sterling Nayt) nie powinna być traktowana jako tradycyjnego filmu tineydzherky, przeznaczony dla wąskiej publiczności – młodych fanów bieżącego ulubionego Disneya. Pomimo faktu, że pierwszy epizod jest niemal kopiuje pierwsza odsłona jednego z najbardziej udanych franchising „High School Musical”, grupy docelowej obrazu będzie składać się z przedstawicieli różnych grup społecznych i wiekowych w społeczeństwie. Ten zadbał o twórców, że dalszy rozwój fabuły dał nostalgiczna pozdrowienia od lat 80-tych – dodano specjalne funkcje podgatunek «nadwozie wymienne Movie» (filmy o organach Exchange). Takie posunięcie jest związana przyciągnąć starych fanów obrazów, które już stały się klasykami gatunku, takich jak fiction komedii „Big” z Tomem Hanksem.

Udział wspólnego szaleństwa

Obawia się krytycy, że dziecko skierowane Borra Steers wylot będzie mieszanka typowego nastolatka komedii o szkole z typowym obrazem kryzysu wieku średniego, na szczęście, że nie doszło do skutku. Autorzy filmowanie film „17 Again”, z powodzeniem obejść wiele kinowe klisze wystarczająco śmiałe – działka nasycony działania pewną ilość wspólnego szaleństwa. W rezultacie, filmy humor śmieszne, czasami oryginalne. Scenarzysta Dzheyson Filardi subtelnie obszedł scenariusza obrazu „17 Again” (aktorzy otrzymali już tekst zweryfikowany), nie staczania się trywialne, ale bez uciekania się do wręcz szaleństwa.

Opis fabuły

Najbardziej popularne chłopiec szkoły, Mike O'Donnell (Zac Efron), gwiazda drużyny koszykarskiej szkoły, w oczekiwaniu czeka decydujący mecz o mistrzostwo, a jego kontynuacja będzie decydował o stypendium na studia. Ale w ciągu zaledwie kilku minut przed fatalnej grze bohater dowiaduje się, że jego dziewczyna, Scarlett (Leslie Mann) jest w ciąży. A facet poświęca swoją karierę i postanawia się z nią ożenić. W rezultacie, po 20-letnim małżeństwie, bo przystojny sportowiec zamienia przegrany z biurem duszność, łysiny i brzuchem (dorosły Mike grał Metyu Perri). Życie rodzinne nie mam pary, para jest stale w konflikcie, i to stale zmierza w kierunku rozwodu. Mike, chcąc okresowo o „zrujnowanego młodości”, spotyka dziwną „Santa Claus”. Zwraca bohatera młodego 17-letniego ciała. Odmłodzony Mike (Zac Efron ponownie) mieści się w tej samej szkole, która jest udziałem własnych dzieci – syn Alex (Sterling Nayt) i córka Maggie (Michelle Trachtenberg). Mike miał wyjątkową okazję, aby to w porządku w jego rodzinie i życiu.

odlewania żeliwa

Nienaganna aktorstwo to jeden z „filarów”, na których spoczywa cały komedii „17 Again”. Podmioty M. Perry T. Lennon M. Trachtenberg L. Mann M. Hardin C. Knight, Z. Efron – oraz inni członkowie odlewy chwalebne. Godne oklasków i rosyjskiego dubbingu. Ale obraz nie był w połowie tak zabawny, gdyby nie były częścią Thomas Lennon i jego wspaniały charakter – Ned Gold. Według niepisanych reguł gatunku, bohater jest zawsze wierny przyjaciel / associate / asystent, nie tak piękne, ale zawsze wierny, lojalny i zabawny. W tym czasie, postać i mądry, to prawdziwy geniusz aypishny z przyzwoitymi możliwościami finansowymi, prawdziwego fana gier komputerowych i epopei „Star Wars”. Dla wszystkich, uczy języka elfickiego, ponieważ większa część znajduje się w stanie euforii, udaje się zakochać w dyrektorki. Ta charyzmatyczna postać natychmiast zdobywa Nagrodę Publiczności.

Nie bez znaczków

Nieważne, jak próbuje twórców i uczestników komedii „17 Again”: Aktorzy, załoga i scenarzysta z reżyserem – ale niektóre klisze komedii młodzieżowych nie mogła obejść o szkole. Dane te nie są budowania fabuły, ale zapalonych kinomanów są oczywiste, choć są uzupełnieniem głównego działania. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w filmie nie ma ani odrobiny humoru wulgarne i utartych dowcipy, możemy z całą pewnością powiedzieć, że ta praca – jedna z najlepszych w swoim gatunku i tematycznych ostrości. Projekt nie miał bardzo małe, aby zrobić krok poza ogólnie przyjęte granice gatunku i stać się niezależny, samowystarczalny film.

Z nostalgią, ale nie bez pozerstwa

Autorzy filmu, nie ukrywając swoją nostalgię dla młodzieży, została umieszczona w napisach końcowych filmu własnymi zdjęciami swojego albumu szkolnego – to dotyka. Pozerstwa, która zbudowana jest zabiegiem liczba współczesnych komediach młodzieżowych, choć obecny w filmie, ale nie uciążliwe. Niech film Burr Steers samorodek nie, i nie można nazwać projekt punkt orientacyjny, nadal jest to komedia bardzo wysokiej jakości, w którym pozerstwa cieszy duszę. Może być bezpiecznie zalecany dla wszystkich bez wyjątku miłośników rodzina, rodzaj, szczery i tym komediowego filmu.