744 Shares 2482 views

Zanurz się na szyi – erotyzm w czystym

Istnieje wiele symboli miłości i seksualności we współczesnym społeczeństwie. Ktoś nosi zawieszkę, podzieloną na dwie. Inny ma tatuaż o imieniu bliskiej osoby. I są tacy, którzy bez wahania wsadzili ssanie na szyję. O tej miłosnej etykiecie i rozmowie.

Więc co to jest sucker?

Nasze ciało jest przeniknięte mikroskopijnymi kapilarami – naczyniami włoskowymi. A jeśli naruszisz ich integralność, krew gromadzi się pod skórą lub bezpośrednio w niej. Więc jest krwiaka. Jeśli naczynia są uszkodzone przez udar, nazywa się siniakiem. A jeśli skóra jest rysowana, jest ból lub siniak. Następnie komórki krwi, które tworzą widoczny wpływ na skórę, zaczynają rozkładać się i wydalane przez organizm. Z zewnątrz widać to z powodu zmieniającego się koloru miejsca obrażeń.

Jak założyć ssanie na szyję?

To pytanie może się wydawać niewiele od nikogo. Ale aby upewnić się, że wszystko jest w porządku, opisujemy ten proces. Ssanie wokół szyi jest całkiem proste. Nawiasem mówiąc, w tym celu nie tylko zbliża się szyja. Klatka piersiowa, ramiona … na ciele jest wiele miejsc przetargowych. Stosujemy wargi, pochłaniamy zajęty obszar, a "kwiat" jest gotowy.

Kolejne pytanie, dlaczego? Dla niektórych wydaje się, że jest to najwyższy przejaw pasji. Ale tak ograniczone osoby mogą być. Czasami zdarza się to nieumyślnie. To jest "ce la Vie", zdarza się, a nie że. I są niepowtarzalne osoby, które są po prostu ciekawy o reakcji innych. Co do zasady, dotyczy to młodych ludzi, doświadczających siebie jako osoby seksualnej. Chociaż jest to nierozsądne, ale w duchu pozbawionym doświadczenia i taktu. Postanowiwszy takie doświadczenie, pamiętaj: będzie bolało, jak w przypadku posiniaczenia.

Jak pozbyć się małych krwiaków?

Są sytuacje, w których na przykład ssanie na szyi lub ramieniu powoduje wiele problemów. Potem szukamy sposobu, aby go pozbyć. Jest mało prawdopodobne, aby nasze zalecenia pomogły Ci natychmiast usunąć edukację – jest to niemożliwe ze względu na fizjologię. Ale zaraz po utworzeniu możesz zmniejszyć przejaw manifestacji po prostu naciskając palcem uszkodzony obszar. Spowoduje to zmniejszenie ilości krwi przepływającej do tkanki. Odpowiednio rozmiar i intensywność ssania będzie mniejsza. Lub (metoda starego dziadka) nakładają lód, ostygnie ranną skórę, zawężą naczynia krwionośne i złagodzą ból.

Jeśli tak, to już za późno, spróbuj kupić maść w aptece. Poproś farmaceuty, który jest odpowiedni dla Ciebie. Lub użyj buckyarda, jest tam sprzedawany w aptece.

Jeśli krwiak jest duży i intensywny, warto dodatkowo wypić przecież witaminę – pomogą od wewnątrz. Ale przed zakupem również skonsultować się z specjalistą.

Co to znaczy ssać na szyi?

Jak wspomniano na wstępie, ssanie jest symbolem miłości. Jest to dość specyficzne, ponieważ jego głównym znaczeniem jest etykieta "zajęty". Partner wyraził swoje prawa do "oznaczonej" osoby, jednocześnie dając mu znać o jego seksualnym pragnieniu. A pasja może osiągnąć łagodną formę przemocy seksualnej.

Ale każdy medal ma dwie strony. Współczesne społeczeństwo nakazuje przestrzeganie norm etycznych. I ssać się na szyi – to jest co najmniej bezstronny, lekceważący partnera. Możesz ukryć szalik jak chcesz lub ukryć ten "kwiat miłości" kosmetycznie , ale nic nie zmniejszy poczucia dyskomfortu. Taka manifestacja namiętności nie zostanie pozytywnie doceniona przez innych.

Nie myśl, że autor tych wierszy jest hipokrytą. Są jednak pewne ograniczenia, których nie należy przekraczać. Niech napięcie naszych relacji pozostanie za zamkniętymi drzwiami – obecny świat jest już nasycony wulgaryzmem i wulgaryzmem.