516 Shares 4948 views

Smartphone LG Spirit: Przegląd, opinie

Zaprojektowanego przez LG, który do niedawna poważnie tyle za liderami w wyścigu na rynku telefonii komórkowej, w ostatnich latach zaczął aktywnie budować pozycję, uwalniając wszystkie nowe smartfony. Część z nich ma pewne unikalne cechy, zdolności, aby przyciągnąć uwagę publiczności. Oczywiście, dodatkowo, urządzenie może również pochwalić wysoką jakość wykonania, atrakcyjny design, poważny sprzęt. Nie bez powodu mówimy o produkcie, od giganta technologicznego – LG!

W dzisiejszym artykule będziemy po prostu zwrócić uwagę na jeden z telefonów tej marki. Spotkać to – LG Spirit. Review, w którym opisujemy urządzenia będą miały zastosowanie do jego możliwości techniczne, wady i zalety, jak również zawierać opinie klientów.

Wspólne stanowisko

Ogólnie rzecz biorąc, należy stwierdzić, że model urodził się w 2014 roku, ze względu na to, co można zakwalifikować jako kilku starszych smartfonów. Oczywiście, LG wydała w jego miejsce szereg innych telefonów, które przewyższają je pod względem jakości i wydajności.

Ale nie powinniśmy zaniedbywać LG Spirit (Titan). Badanie wykazało, że przed nami – godnej urządzenia, umieszczone przez producenta jako typowy przedstawiciel urządzeń „klasy średniej”.

Przez telefon ciężko pracować marketerom LG, który udał się do tworzenia zakrzywiony wyświetlacz. To wygląda naprawdę imponująco, ale w praktyce – wyjaśniamy poniżej. Chociaż zgadzam się, że nawet czysto z modelu procentowej z nietypowym kształcie ekranu chciałby trzymać w ręku, jeśli nie kupić.

projekt

Co mogę powiedzieć o zewnątrz urządzenia? W rzeczywistości, oprócz postaci wyświetlacza, nic nadzwyczajnego tu nie znalazł. Podczas gdy eksperci prowadzone dedykowany LG przegląd Duch okazało się, że urządzenie jest wykonane ze szkła i tworzywa sztucznego, który wygląda całkiem nieźle. Pod zakrzywioną ekranu smartphone programiści dała podobny kształt ciała, która zwęża się w kierunku krawędzi.

Przednia strona pokryta jest szkłem na całej jej powierzchni, dzięki czemu obejmuje on nawet ramkę wokół ekranu. I, nawiasem mówiąc, jest dość szeroki – dolna tradycyjnie niewiele przekracza tę wielkość. To również umieszczone logo dewelopera. W górnej części przedniej strony LG Spirit, przegląd, który posiadamy, ma przednią kamerę i czujnik światła.

Na tylnej stronie telefonu posiada elementy nawigacyjne. Należy zauważyć, że jest to typowe dla LG oczywiście – Przycisk poczta, kolej na wyświetlacz i regulacja dźwięku jest na powierzchniach bocznych, co jest powszechne w przypadku wielu innych firm, a bezpośrednio pod okiem kamery. Na prawo od ostatniej harmonijnie miesza prostokątne lampy błyskowej.

Jeśli chodzi o jakość wykonania LG Spirit H422 Titan, badania wykazały, że wykryto wszystkie smartphone przylegają bardzo ciasno i bez luzów lub szorstki dźwięk.

pokaz

Urządzenie posiada przekątnej 4,7 cala o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Dzięki niemu gęstość obrazu można nazwać wysoką (312 punktów) – „ziarnisty” nie są przestrzegane.

Jak opinie dedykowane LG Spirit Y70 (ocena to potwierdza), smartfon Słońce zachowuje się dobrze – nawet w bezpośrednich promieni wyświetlanego obrazu jest czytelny i odróżnia informacje.

Nawiasem mówiąc, nie ma różnicy w jaki sposób obraz jest wyświetlany na ekranie i zakrzywionej powierzchni zwykłej, nie jest przestrzegana. Dlatego upewnij się, że tej postaci – tylko skuteczny chwyt marketingowy.

Deweloper twierdzi, że wyświetlacz jest pokryty specjalną szklanej osłony, do podtrzymywania stempli w chwili upadku. Ponadto, dla wygody przy użyciu ekranu modelu jest pokryta warstwą oleofobowa. Jednak dla niego (dokładniej – jej brak) nabywców devaysa mówić nie najlepszy sposób – może on pozostać odciski palców.

Jednak mówiąc o wystawie, chciałbym również wspomnieć, że nie jest używany w-Cell technologii dotykowej. Pozwala reagują na dotyk ekran, nawet jeśli część z nich jest uszkodzona mechanicznie. Faktycznie, jest to wygodne, w tym przypadku, jeśli naprawdę spaść i uszkodzić urządzenie.

Platforma sprzętowa

Oczywiście, w takim interesującym przykładem oprogramowania firmy powinny stworzyć poważne „wypychania”. To również umieścić Mediatek 6582, który jest powiązany z 1GB pamięci RAM. Członkowie zauważyć, że zaraz po uruchomieniu urządzenia, bez konieczności uruchamiania dodatkowych programów są dostępne około 300 megabajtów. Częstotliwość zegara jego rdzenie 1,3 GHz (ogółem czterech).

Szczerze mówiąc, nazwać to „serce” gadżetu nie może być wysoka wydajność. Nadaje się do wypełniania urządzeń budżetowych, natomiast klasy średniej devayse ona wygląda „nie bardzo”. Jak pokazują LG Ducha opisane opinię, procesor nie może pracować z gier takich jak Real Racing 3 na ustawieniach średnich lub wysokich – trzeba przełączyć wszystkie ustawienia w poziomie „niskiej” jakości.

Więc jeśli chcesz korzystać z urządzenia do gier, musimy cię rozczarować.

powiązanie

Dane, które udało nam się dowiedzieć o urządzenia wykazały jego szerokie możliwości komunikacyjne. W szczególności przegląd Spirit telefon LG pokazał, że istnieje moduł GPS, możliwość szybkiego komunikowania się z satelitami (nawet bez włączenia sieci komórkowej).

Ponadto, oczywiście, dostępne w smartfonie Wi-Fi i Bluetooth, nie jest również wsparcie dla mobilnej komunikacji GSM. Urządzenie obsługuje dwie karty SIM, ale jest tylko jeden radiowych.

System operacyjny

Oczywiście, smartphone LG Spirit H422 (przegląd nie trzeba go znać) jest systemem Android. Od devaysa punkt wyjścia jego aktualnej wersji wynosi 5,0, jest ona zainstalowana „out of the box”. Jest możliwe, że obecnie dostępne i szósta generacja tego systemu.

Graficzna powłoka nie jest „native”, oraz specjalnie zaprojektowane do tego LG smartphone. Jednak wizualnie nie różni się zbytnio od Lollipop, więc kupujący nie zauważy znaczne różnice.

Ogólnie można powiedzieć, że w interfejsie wszystkie realizowane bardzo skutecznie i sprawnie – bez komentarza o tym nie zrobi. System działa sprawnie i bez zwłoki – w związku z tym oczywiste jest, że deweloper spędził wiele wysiłku na optymalizację procesów interakcji.

kamera

Jak to jest w zwyczaju w przypadku uwolnienia Android smartphone, producenci ustawić dwa moduły kamery – przednią i tylną. W związku z powyższym, pierwszym jest stworzenie autoportretów-strzałów, podczas gdy drugi jest przeznaczony do fotografowania czegokolwiek „po drugiej stronie ekranu.”

Cechy kamer nie jest najbardziej godne pozazdroszczenia – to 8 megapikseli, 1 megapiksela.

Jeśli chodzi o jakość zdjęć, coś o nim widać pracy z LG Ducha. wykazały, recenzje, przegląd, a także praktyczne doświadczenie interakcji ze smartfonem, że urządzenie usuwa mierne – zdjęcia dobrej jakości tylko w przypadku, można znaleźć tutaj, jeśli dookoła jest dobre oświetlenie.

Złą wiadomością jest to, że urządzenie nie ma możliwości robienia zdjęć w trybie HDR. Technologia ta, na podstawie której tworzy serię zdjęć (zwykle 3 do 5 sztuk). Z nich dodatkowo wybieranym lepszej jakości, a na jej podstawie (programowo) tworzy ostateczną, zoptymalizowane maksymalny obraz. W przypadku modelu Spirit, liczba dostępnych opcji jest ograniczona do maksimum.

Mówiąc o autoportretów kamerą, należy zauważyć wysoką jakość swojej pracy i komunikować się przez Skype. Robienie ostrych zdjęć w serwisach społecznościowych trudno będzie przez to – trzeba była odpowiednia równowaga światła.

bateria

Ważnym kryterium telefonu jest jego bateria. Przegląd smartfon LG Spirit wykazały, że w tym modelu jest zdejmowany, który ma pojemność 2040, według jednego źródła, a 2100 mAh – dla innych. Z takim urządzeniem zasilającym elementem jest w stanie obsłużyć do 2,5 godziny (w trybie gry nieustannej) i do 5,5 godzin (podczas odtwarzania filmów).

Z tej okazji, powiedzmy: jeśli nie aktywnie wykorzystywać swój smartfon, to powinno wystarczyć na jeden dzień. Bardziej regularne interakcje z nich mogą mieć nosić baterii laptopa.

Dodatkowe „bonusy”

Oczywiście, oprócz wszystkich wyżej wymienionych, model posiada szereg funkcji „Bonus”, który dał jej programistą. Na przykład, jest możliwość odblokowania ekranu poprzez stukanie w szybę (co jest bardzo wygodne, zważywszy na tylnym panelu układ odpowiadający klucz). Albo na przykład, producenci zadbali o dodatkową funkcją jest w stanie wyłączyć dźwięk po prostu przerzucanie urządzenia.

Te ładne dodatki są nie tylko w modelu funkcjonalnego. Jego sprzęt też można zadowolić kupującego nowej pokrywy na tylnym panelu. Tak więc, istnieją dwa elementy pozwolą na dywersyfikację doświadczenie korzystania z urządzenia.

opinie

Pomimo faktu, że mieliśmy charakterystyczny LG Spirit H422, przegląd opinii nie zastąpi (z punktu widzenia kompletności i przydatności informacji podanych). Dlatego apelujemy do informacji zawartych w komentarzach kupujących i byłych użytkowników tego modelu.

Pierwszym i najbardziej zauważalną wadą wspomniano we wszystkich komentarzach, była autonomia baterii. Zdaniem nabywców, telefon rozładowuje się zbyt szybko, a to nie uratowało nawet opłaty za podłączenie. Jest podłączony do sieci, urządzenie nadal usiąść, jeśli nie daje mu „spokój” w czasie.

Drugi niuanse wykazujący brak Aparatura – wyhamowanie występujące podczas pracy. Jak się okazało, inteligentny telefon działa płynnie i bez opóźnień tylko dla po raz pierwszy po zakupie. Następnie, jako nadzienie jej informacji, zaczyna się „zawiesić” i „nie”. Nawet aplikacja do optymalizacji i przyspieszenia urządzenia, jak powszechnie widoczne w Google Play, nie pozwala, aby rozwiązać ten problem.

Oprócz nich istnieje wiele innych negatywnych aspektów urządzenia. Na przykład, to jest: zakłócenia w niektórych poszczególnych modułów (takie jak Bluetooth, WLAN Ifi-Adaptor); „Mark” wyświetlacz, na którym widoczne są odciski palców; słaba jakość zdjęć wykonanych w komorze przedniej. Niektórzy skarżą się również na wysokie koszty urządzenia, ale nie zgadzają się wszyscy nabywcy. Niektóre z nich powiedział, że smartphone oferowany jest w całkiem dobra jak na ich możliwości, kosztów.

odkrycia

Na zakończenie chciałbym zauważyć, że pozycja LG Ducha w pewnym stopniu, liczbę dwucyfrową. Z jednej strony, jest to telefon z wybitnej jakości producenta, który najwyraźniej zebranych „na sumieniu”. Przynajmniej, wykonuje on swoje funkcje i możliwości to wystarczająco szerokie. Wszystko to jest proponowane do 10 tysięcy rubli, co samo w sobie nie jest złe.

Z drugiej strony, istnieją pewne braki i ujemne punkty w urządzeniu. O nich już wspomnieliśmy wyżej, i, oczywiście, istnieją inne, o ile w niektórych modelach. Jeśli kupujący jest gotów pogodzić się z nich, to będzie idealnym rozwiązaniem telefon w przystępnej cenie dla niego. Jeśli to możliwe, należy zwrócić uwagę na zawodników.