210 Shares 3603 views

Nowoczesne pompka rowerowa: co to jest?

Pompa ręczna rower – to akcesoria, które jest pożądane, aby kupić od razu po nabyciu pojazdów. Kiedy był pod ręką, nieprzewidziana sytuacja nie jest taka straszna. Rzeczywiście, w razie wypadku koło może być szybko pompowana w górę, a nawet jeśli to opada, czas wracać do domu byłoby wystarczające. Dla rowerzystów, którzy kochają długie podróże, pompy rowerów – to jest coś, bez czego podróżować i nie warto. Spójrzmy na to, co oni, na podstawie których powinny być dokonać wyboru tak przydatnych rzeczy.

Mobilność i wygoda

pompka rowerowa może być telefon komórkowy lub stacjonarny. Najbardziej popularnym modelem jest obecnie wykorzystywana, które mogą być montowane na ramie roweru. Stary masywny pompka rowerowa z wężem, znane wielu z czasów radzieckich, na pewno zakorzeniona w przeszłości, i został zastąpiony przez bardziej elegancki, kompaktowy i funkcjonalnych produktów. Pomimo faktu, że produkty stacjonarnego są mniej popularne, mają jedną bardzo ważną zaletę, która jest w wygody ich użytkowania. pompka rowerowa tego typu wolą rowerzystów, którzy wykorzystują swoje pojazdy na dojazdy na krótkich dystansach, a także tych, którzy mają swój własny garaż. Reszta wolą produktów mobilnych. pompka rowerowa telefony są dwojakiego rodzaju: „Kieszeń” wędrówki (ich liczba to obejmuje modele z mocowaniem na ramie) i miniaturowe pompy, które są czasami nazywane Bardziej wyrafinowane produkty są wyposażone w manometr.

charakterystyka

Najważniejszą częścią każdej pompy – to głową. W przeciwieństwie do starego modelu nowoczesnych pomp rowerowych są głównie uniwersalne. Głowica może być wykonana w postaci odwracalnej wkładki, albo zamiast tego może być jeden lub dwa. Wszystko to pozwala pompować opony zarówno na sutki sportowych oraz samochodów. Przy wyborze pompy, tylko w przypadku, pożądane jest, aby wyjaśnić tę kwestię przez sprzedającego. Stare sutki rowerowe są teraz prawie nigdy nie występuje. Nowoczesne typy części – "Schrader", "Presta", "Woods" lub "Dunlop". Pierwszym z nich jest sutek samochód, który często pojawia się na piesze lub górskie rowery. Typ „Presta” – najbardziej subtelne, są one zazwyczaj wyposażone w rowery kamera. „Woods / Dunlop” zajmuje położenie środkowe w grubości. W naszym kraju jest rzadkością, jest najbardziej powszechne w Azji i Anglii. Drugi punkt, który warto zwrócić uwagę przy wyborze pompy – jest to maksymalne ciśnienie. Typowo opcja ta wynosi 100-120 psi 6-8 atmosfer. To jest zupełnie wystarczające dla rekreacyjnych lub rower górski. Ale na rowerze szosowym velonasos pożądane wziąć mocniejszy (120-160 psi lub 8-11 atmosfer). Trzecią rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – to jest dostępność przydatnych dodatków. wbudowany manometr również, że to T-uchwyt, aby ułatwić proces pompowania komory, but ochronny (przydatne dla tych, którzy mieszkają na obszarach wiejskich) Technologia podwójnego ciśnienia. Ostatni wynalazek umożliwia pompowanie powietrza jest nie tylko bezpośrednie, ale także w czasie ruchu powrotnego uchwytu. Niektóre modele pozwalają na korzystanie z pompowania kanistry gazu, ale jeśli nie rowerzysta, jest mało prawdopodobne, aby być użyteczne jako 1 sprayu z CO2 wystarcza na maksymalnie dwóch zastosowań.