457 Shares 6479 views

samochód dla kobiet – co powinno być?

Z pewnością każdy z nas przynajmniej raz w życiu słyszał frazę: „Och, to jest samochód Kobiet!” Co do zasady, to wyskakuje na kogoś w tłumie, kiedy przechodzącej przez jakiś ciekawym samochodem jak różowe lub czerwone szminki. Więc co to wyrażenie? Czy istnieją kobiece modele samochodów? Dlaczego więc dealerzy w sprzedaży, na przykład ogromne SUV nie określają: „Przepraszam, ale na to będzie napęd lub krucha kobieta?”, Jak gdyby, jeśli usiąść za kierownicą płci pięknej, obraz świata natychmiast odwrócić, i muszą być pilnie szuka w auto ogromnego grubasa do ziemi powróciła do swojej orbicie.

Różowe i słodkie

Ale poważnie mówiąc, to, oczywiście, wśród samochodów mają niepisaną podział maszyn na rodzaj płci. To nie jest obowiązkowe. Cóż, po prostu tak się złożyło, że, na przykład, wysoka blondynka mało prawdopodobne, aby wybrać czarnego jeepa. Ona będzie wolał mały różowy samochód, z którym łatwo będzie działać w ruchu miejskim. Jednocześnie człowiek o dużym rozmiarze (jeśli jest to dozwolone w celu finansowania), oczywiście zdecydować się na duży i przestronny samochód. Najciekawsze jest to, że podział maszyn na podstawie przynależności do określonej płci należy do silniejszej płci. Reporterzy wywiad.

podział maszyny na męskie i żeńskie należy do silniejszej płci?

Respondenci zostali zapytani, czy istnieje damska samochody firmowe. Prawie wszyscy płci powiedziano mi, że nie ma takiego podziału. Samochody są podzielone według marki, typu ciała, mocy silnika, ale nie przez który powinny one iść. Ale ludzie są jak zgodzić się z takim podejściem. pewnie powiedział, że tak, rzeczywiście istnieje coś takiego jak kobiecego samochodu. Jest to mały, kompaktowy i zapchane luster, aby móc w każdej chwili naprawić włosy lub podpudrit nos i wszelkiego rodzaju kieszeniami na szminka i tusz do rzęs.

W Ameryce, to nic nie wie

Należy zauważyć, że takie podejście do pojazdów jest tylko w języku rosyjskim. Na Zachodzie tego podziału prawie nic nie wiem. producenci samochodów Badania wykazały, że kobiety są znacznie bardziej poważnie o wyborze maszyn niż jest wyobrażonym przez mężczyzn. Na przykład, oprócz zwykłych nieporozumień, że panie są prowadzone przez kolorze i rozmiarze, w rzeczywistości avtolyubitelnitsy pomyśleć również o bezpieczeństwo i niezawodność. Kobiety zaczęły przenikać zwłaszcza silniki, tarcze rozmiar urządzenia transmisji i ich wpływ na stabilność jazdy. Mężczyźni próżne lekceważyć panie kiedy siadają za kierownicą.

Plusy w spódnicach

Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że nasze piękne panie w ciągu ostatnich kilku lat zostały bardzo dobrze zorientowani w samochodach. Potwierdzają to statystyki. Okazuje się, że płeć piękna jest znacznie bardziej prawdopodobne, aby kupić i maszyny zmieni. Liczba kobiet, które otrzymały kredyt samochodowy, rośnie z dnia na dzień. Ponadto takie światowych producentów, takich jak Ford, Mercedes, Audi, zawdzięcza wiele pań za to, co mają w swojej krytyce rozwoju następnej generacji maszyn a lot przyjemnych i komfortowych rzeczy. Na przykład, nie było wspomaganie kierownicy, spalinowe i wycieraczki. Dziś jest to nie do pomyślenia bez samochodu. Ale gdy wszystkie ważne te płyny nie była prosta.

A dzięki naszym kobiet, instynktownie szukając wszystkiego wygodny, wygodny i estetyczny, nowoczesny przemysł motoryzacyjny stał się o wiele lepiej. Kto wie, być może, że dzisiejsze duże korporacje dążą do nadania ich modele znaleźliby drapieżny design i wyrafinowane, mrugając świateł neonów, również inspirowane przez panie?

to ciekawe

Firma badawcza Skoda w Rosji wykazały, że kobiety uważają, że każdy nowoczesny samochód na zasadzie obowiązkowej powinno być wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, klimatyzację, poduszki powietrzne i Parktronic. Jest to solidny i obiektywna opinia. Co o tym sądzisz? Kobiety są z natury podano żadnej specjalnej pragnienie komfortu. Starają się stworzyć go całego. Dlatego maszyny nałożyć odpowiednie wymagania. Dziś uważa się absolutnie normalne, że wszystkie „automatyczne” maszyna kobiety są obowiązkowe.

I myślą, panie?

Zachodnia doświadczenie pokazuje, że nie jest, niezależnie od płci, większość ludzi preferuje małe pojazdy ekonomiczne. Wynika to, po pierwsze, z niższej stawki podatkowej, a po drugie, z wygodą parkowania i manewrowania w ruchu miejskim. Wreszcie, nie jest akceptowana pochwalić ich stanu i pokazać, że jesteś cięcia przede wszystkim właśnie to, co można sobie pozwolić, aby połknąć pięć litrów.

W Rosji sytuacja jest dokładnie odwrotna. Nasi rodacy ze skóry wyłażą, jeśli tylko pokonać sąsiada od statusu społecznego. Jeśli człowiek o dużym rozmiarze, konieczne jest, aby usiąść na wielkiej maszynie. Widzieliście kiedyś coś zdorovyachka w małym „Oka”? My też widzieliśmy takie rzadkie.

Najlepsi kierowcy

Mówi się, że najlepszym rozwiązaniem, aby obalić stereotypy – przez przykład w celu potwierdzenia ich niespójność. Maszyny tylko brutalne macho, wyrafinowane kobiety są po prostu niekompatybilne. Jeśli uwierzysz, co statystyk, jasne jest, że kobiety znacznie mniej prawdopodobne, aby w wypadku, tym bardziej są jego ofiarami. Z jednej strony wydaje się dziwne, zwłaszcza, gdy widzisz, jak oni rozwijać niezgrabnie w wąskich uliczkach lub nie może poradzić sobie ze zwykłym parkingu. Jednak ze względu na obiektywizm, to należy zauważyć, że wśród ludzi jest wielu ludzi, którzy nie mieszczą się w jednym parkingu w supermarkecie.

Dealerzy znanych marek zauważyć, że kobiety bardzo starannie wybrany samochód. Żadna zmiana nie ujdzie oczy samicy przy wyborze maszyny marzeń. Co do zasady, panie przy wyborze sprzętu podać swoje preferencje do automatycznej skrzyni biegów, klimatyzacja montaż, podgrzewane fotele, MP3, elektryczne szyby, przednie i boczne poduszki powietrzne, ABS i ESP. Zwykle jest to konieczne minimum. Ponadto, kobiety są często maszyna jest wyposażona w skórzane wnętrze. Mogą być obecne i inne „wodotryski”.

Maszyny Kobiety: znaczki, zdjęcia

Spójrzmy na kilka samochodów, które są najczęściej kupowanych pań. Pierwsze miejsce został przydzielony do Fiata 500 – miniaturowy, schludny i elegancki „włoski” z małymi skośne „oczy”. Hatchback jest idealny do stosowania w środowiskach miejskich. Urządzenie jest łatwe do parku, jest on doskonale manewrowania w ścisłej przepływu pojazdów. Zużycie paliwa wynosi nieco ponad 7 litrów na 100 km. Fiat na torze zużywa mniej niż 2 litry.

Pozycje producent ten samochód jako doskonały asystent dla człowieka, który ze względu na charakter działalności Sway często przenoszone na dużych obszarach metropolitalnych. Maszyna ta jest niezbędna dla gospodyń domowych. To może być zabawne, aby przejść do supermarketu kupić artykuły spożywcze lub udać się na spotkanie z przyjaciółką w przytulnej kawiarni. Powinien on być w modelu Fiat około 14 000 euro.

oszałamiające bug

Przez ponad dekadę pięknych kobiet można zobaczyć w starych dobrych „pluskwy”. Volkswagen Beetle zdobył panie? Być może, przede wszystkim jego ciekawy design. Samochód wygląda bardzo ładnie, a jej duże okrągłe reflektory doprowadzić do wizerunku jakiś dziecinny. Nawiasem mówiąc, to ma praktyczne i bezpretensjonalny w eksploatacji. W mieście ona „zjada” 7 litrów, a na torze, jak i Fiat, kilka mniejszych jednostek. Dla miłośników nadziewane „pluskwy” producenci oferują specjalne wersje z drobnym wypełnieniem. Powinno być Volkswagen Beetle 18.000 euro.

japoński koleś

A jak bez obayashki – maluch Nissana Micry? Jest to samochód z charakterem. Wystarczy jeden rzut oka na drapieżne oczy – i wiesz, że samochód ma pewną szczególną zaletę, pomimo niewielkich rozmiarów, może być świetnym pomocnikiem i przyjacielem. Dlatego Nissan Micra wchodzi naszą najlepszą żeńską top „samochód”. Jest dobrze wyważona, to jest naprawdę miłe do jazdy w gęstym ruchu miejskim.

Należy zauważyć, że producenci dostarczyli w tym samochodzie dużo ładnych i użytecznych przegródek, w które można łatwo dopasować do kosmetycznych lub innych przydatnych rzeczy samic. Jeśli mówimy o komponentu technicznego urządzenia, a następnie dominują prostota i praktyczność. Samochód nie różni się markotny i będzie niezadowolony z wyjątkiem przypadku opóźnionego wymiany oleju lub czegoś brakuje. Należy zauważyć, że wszystkie (stosunkowo) „automatyczne” maszyna kobiety są dość proste i wrażliwa. Samochody natychmiast reagować na dotyk przepustnicy. Dlatego nasze panie nie spóźnić lub w salonie kosmetycznym lub sprzedaży modnego obuwia.

Czy jest samochód dla kobiet?

Również bardzo popularne wśród pań cieszą się stylowy „American» Mini. Co spowodowało takie zainteresowanie dla kobiet w tym pojeździe? Być może fakt, że jakoś natychmiast urzekające. Jest magicznie łączy w sobie prostotę i oryginalność z odrobiną wyłączności. Charakterystyki osiągów i zużycia paliwa MINI nie jest daleko od modeli wymienionych powyżej. Ale cena to on jest liderem. Dla minimalnego zestawu opcji będzie musiał zapłacić około 19 000 euro. Nic więc dziwnego, że, na przykład, w rosyjskim samochodzie tego typu jest bardzo mała. Ale samochody innych małych damskie są przedstawiane w różnych.

podsumować

W ogóle, w zasadzie nie istnieją pojęcia „samochód” kobiet i mężczyzn w ich czystej postaci. Prawdopodobnie bardziej dotyczy zwrot „mój ulubiony samochód.” Zgadza się. Podział według płci jest nieprawidłowy. samochód dla kobiet – to tylko samochód, który wybrała pani. Sprzedawcy potwierdzają tę prawdę. Należy zauważyć, że gdy kobieta jest sumą 20 000 dolarów, jego wybór jest zazwyczaj nie różni się od wybierając brutalne pragmatycznych ludzi. Panie w takich przypadkach pozyskiwanie dużych parketiniki miejskich lub sportowych sedanów. Jednak, niezależnie od ich zatrzymał wzrok na naszych drogich kobiet, czy brutalnych mężczyzn, co najważniejsze, że są one zgodne z SDA.