468 Shares 1059 views

Love and Marriage: jak zachować romans?

Dla mężczyzn i kobiet przed ślubem jest na ogół bardzo romantyczny. Długo oczekiwane spotkanie, prezenty kwiatów, pragnienie, aby wyglądać tak dobrze, jak to możliwe, aby sprawić, że najbardziej korzystne wrażenie partnera tworzy niezapomniane wspomnienia, para utrzymuje w swojej pamięci na długie lata. A wody przestał wibrować marsz Mendelssohna, był miesiąc miodowy, i zaczął zwykłe życie.

Wystarczy myśleć o związku małżeńskim, dowolnej pary marzeń, że ich małżeństwo i miłość będzie trwać przez wiele lat. Ale wiele zapominać, że w celu utrzymania miłość w rodzinie, że ma dużo pracy. Częstym błędem – zakłada się, że partner jest teraz przykuty i teraz nie odejdzie. Czas mija, a para zaczyna odczuwać, że ich małżeństwo i miłość podano pęknięty, start małych skandali, wzajemnych oskarżeń i poszukiwanie winnych. Ale małżeństwo to związek dwóch osób, a nie związek jest zwykle winę za oba.

Nic więc dziwnego, uważa się, że życie jest w stanie zniszczyć małżeństwo i miłość, i że tak się nie stało, spróbuj utrzymać aurę romantyzmu, który otacza cię w pierwszych dniach randki. I to dotyczy nie tylko mężczyzn ale także kobiet.

Najbardziej zgubne dla psychologów małżeńskich wierzyć relacji stereotypu. Jak jest to zwykła rodzina dni. W ranka biegł do pracy, wieczorem żona idzie na zakupy, przygotowując obiad, jest zaangażowany w rolnictwie i dzieci – jest uważany za jego odpowiedzialność. Jej mąż w tym czasie zaangażowany w czytaniu lub telewizora, na którym niechętnie się do wykonania zlecenia. Jest to skrajny przypadek, ale jest coś, co może bardzo szybko zabić miłość i małżeństwo.

Kobiety skarżą się, że jej mąż nie zwraca uwagi na to, nie obdarzyć kwiaty, nie mówi słowa miłości i nie pomaga w pracach domowych. Ale nawet takich pracach domowych, można uzyskać dużo zabawy, jeśli przekształcić je w rodzaj gry. Podzielić obowiązki między sobą. Jeszcze lepiej zrobić wszystko razem. Wspólnie przygotowywane i podawane kolacja jest łatwo przekształcić romantykiem. Wspólna wyprawa do sklepu może być połączony ze spacerem na ulubionych witrynach. Kobiety uwielbiają otrzymywać stałe poparcie swojego odwołania – powiedz jej komplementy, dać drobne upominki ot tak bez powodu.

Dlatego uważa się, że związek jest zobowiązany do zapewnienia człowieka, ale jest to całkowicie błędne. Kobiety często błędem jest to, że po ślubie, widzi męża jako rzeczywistość i całkowicie przestaje dbać o siebie. Stary szlafrok, deptane trampki, maski na twarzy – wszystko to może spłacić romantyczne impulsy w zarodku. Kobiety mają jedną wymówkę – czuję się tak komfortowo. Ale człowiek kocha oczy. A kiedy to zmniejszyła się spać w bieliźnie wyblakłe lub podarte nightie nie oczekuj od niego, co to exploitów.

Aby nawiązać stosunki czasami wystarczy po prostu kupić piękne ubrania, założyć sukienkę i nie zapomnij o makijażu i fryzury. Człowiek docenią chęć piękny wygląd dla niego samego, dla niego byłoby to najlepszy dowód swojej miłości.

Nie zapominajmy, że im silniejsza płeć uwielbia otrzymywać małe żetony ze swojego faworyta. I to nie zawsze jest prezenty. Mężczyźni, podobnie jak kobiety kochają komplementy, muszą czuć się popularny i jest w stanie rozwiązać wszelkie problemy. Skonsultować się z nimi tak często, jak to możliwe, aby stworzyć wrażenie, że tylko on jest w stanie rozwiązać wiele problemów. Wszystko to zwiększa samoocenę i pozwala człowiekowi czuć się potrzebne.

Jeśli czujesz napięcie w swoim związku i małżeństwa i miłość są zagrożone nie należy myśleć, że wszystko będzie się rozwiązać. Im szybciej usiąść przy stole negocjacyjnym, tym bardziej prawdopodobne, aby spłacić niezadowolenie w zarodku po prostu poprzez wspólną decyzję. Miłość – to rzadkie uczucie, które łączy serce i duszę. Warto ciężko pracować i utrzymać welon romansu wszystkie długie lata życia małżeńskiego.