881 Shares 1645 views

Motocykli 125 kostek. Lekkie motocykle: zdjęcia, ceny

Lekkie motocykle z silnikiem 125 metrów sześciennych – najbardziej rozpowszechnioną formą komunikacji wśród ludzi młodych. Pierwsze wrażenie „uncjach”, pieszczotliwie zwany roweru, że rower pod tobą. Ale konieczne jest, aby włączyć przepustnicę, ponieważ istnieje poczucie mocy i prędkości. Zwrotność roweru jest fantastyczna, można go wsunąć do wąskiej szczelinie między samochodami bez narażania prędkości. Profesjonalne pizzy handlarze wolą używać tylko takiego pojazdu w metropolii.

Chiński zespół

Motocykle 125 kostki, które wysłane zdjęcie w tym artykule, są wydawane przez wiele firm. Tu i japońscy producenci „Honda”, „Yamaha” i „Suzuki”. Niemiecki reprezentowany Sachs Madass. „Bantam” firm znaleziono rower produkcja angielski pit. Jednak przy zakupie należy pamiętać, że 99 procent motocykli, w zależności od spółki, do której należą, idą w Chińskiej Republice Ludowej. Oczywiście, to nie umniejsza wartości technicznej, ponieważ w chińskich zakładach montażowych, widoczny lub niewidoczny, uczestniczyli przedstawiciele marki oraz śledzić jakość wykonania.

Nadzorcy są dość trudne, ponieważ skarga skierowana jest jakość producenta, zamiast kolektorów na terytorium Chin. Każdy przypadek wadliwych produktów starannie demontowane i kary są przypisane do nieuczciwych prac, które czasami są wyrażone jako pięć cyfr. Dlatego roszczenia ze strony konsumentów występują rzadko, chińscy robotnicy starają się wykonywać swoje obowiązki ze szczególną odpowiedzialnością. Sądząc po tym, że negatywne komentarze na temat swojej pracy niemal żaden chiński rynek pracy będzie nadal rosnąć, co czyni go bogatszym i samych robotników i ich kraju.

koszt

Lekkie motocykle zyskały popularność i niezawodność swojej stosunkowo niskiej cenie. Duży producent nazwa początkowo przyciąga klientów, a jednocześnie był nadal mile zaskoczony przez koszt maszyny, wszelkie wątpliwości znikają. Jest to przypadek z japońskiego motocykla Yamaha YBR 125, ostatnio stała się bestsellerem na rynku rosyjskim. Kosztem 58 tysięcy rubli, klient otrzyma motocykl z ekonomicznego czterosuwowym silnikiem, wyposażonego w elektryczny rozrusznik, felgi aluminiowe i przednie wentylowane hamulce tarczowe.

Jednak w pierwszej kolejności na taniość wśród lekkich motocykli drogowych jest białoruska firma OAO „Motovelo” produkcji „Mińsk”. Modyfikacja „Satellite” Warte 23 tysięcy rubli. Motocykl z tego samego nostalgicznej składzie pod nazwą „Pioneer”, sprzedał prawie taką samą cenę. Ulepszony model „Lider”, zgodnie z nazwą, lider w cenę, to kosztuje 35 tysięcy rubli.

produkty rosyjskie

Motocykle 125 metrów sześciennych produkowane i rosyjskich przedsiębiorstw. Roślina ta w Kovrov, jej produkty są znane od czasów radzieckich. Starsze pokolenie pamięta „Kovrovets” z silnikiem dwusuwowym, niezawodny i szybki motocykl. Obecnie zakład produkuje model „Lifan”, który kosztuje 40 500 rubli. Nie daleko w tyle Kovrov aktywów przedsiębiorstwa „Izhmash” produkuje lekkie motocykle marki „Szybcy i wściekli Meteor”, o wartości 55,500 rubli.

Model chiński

Motocykle 125 zagranicznych robione kostki są bardziej kosztowne. International Model Zongshen LZX150, ocenia dostawców w 72 tysięcy rubli. Motocykl mieszanych europejskim wykonane Jawa Dandy sprzedany za 100 000 rubli. Czy warto tego rodzaju maszyny pieniądze mogą być identyfikowane na podstawie ich cech technicznych: na obu kołach, perforowane hamulce tarczowe. Ekonomiczny silnik czterosuwowy. Wielkość koła, sportbaykovsky – 17 cali. Siedzenie dwupoziomowy. Ale to powinno dokonać rezerwacji – rower jedzie do Chin. Biorąc jednak pod uwagę, że krajowa chińskie już w niektórych aspektach nadchodzących produktów europejskich modeli, można stwierdzić – montaż w Chinach stopniowo staje się pozytywnym czynnikiem.

Chińskie motocykle 125 kostki

W Chinach nie tylko zebrać wszystkie, które mogą być montowane z importowanych części, eksperci krajowi opracowali szereg własnych projektów w dziedzinie motocykla. Rynek oferuje kilkadziesiąt modeli, z powodzeniem konkurując z zagranicznymi analogów. Chińskie produkty są pewnie kilka kroków do przodu, ze względu na niskie ceny detaliczne i wysokiej jakości.

Motocykle 125 kostki, wykonane w Chinach, już zyskał popularność:

  • Irbis TTR 125.
  • SYM XS 125.
  • Kayo CRF801.
  • Stels 130 sity Rider.

Motocross motocykle 125 kostek

W konkursach świata w wyścigach motocyklowych ta szosa-ring ras i krzyża. Drugi typ zawodów wymaga specjalnie przygotowanych pojazdów z silnikiem o pojemności 125 centymetrów sześciennych. motocross rower przeciwieństwie do konwencjonalnych jest brak przegród w tłumiku, który daje charakterystyczny grzmiący dźwięk, a obecność zawiesiny sverhdlinnohodnoy, dzięki czemu kierowca, stojąc na deskach do biegania, jest jakby w zawieszeniu, a on nie jest zagrożona przez powrót głębokiego nieprawidłowości odległości.

motocykle Motocross 125 kostek są pozbawieni wielu urządzeń i elementów, które są zazwyczaj stojących na rowery. W samochodzie wyścigowym żadnych świateł, prędkościomierz i inne żadnych urządzeń. Silnik, hamulce, sprzęgło i kontroli przepustnicy – to wszystko, co jest potrzebne, aby kontrolować rower zawodnik motocross. Ale podwozia motocykla znacznie wzmocnione i zaprojektowane dla różnych obciążeń.

konkurencja

Sport i motocykle motocross 125 metrów sześciennych, których cena sięga nawet do trzech tysięcy, uważany za najbardziej prestiżowy w swojej klasie. motocykl sportowy o małej pojemności produkuje niemal wszystko znanych firm silnika. Na tym rynku panuje konkurencja nieugięte. Najsilniejszy i najbardziej udanych producent definiują konkurencję, regularnie rozmieszczone w różnych krajach. Na cokole wraz z kierowcą, drapanie zwycięzcę (czasami samowolnie, a czasem rzeczywisty) zwycięzca motocykl.

Jednak nie być w stanie „spocząć na laurach”, laureat w następnym meczu, jest on zobowiązany udowodnić swoją wyższość. W związku z tym konkurencja między poszczególnymi firma stara się poprawić swój samochód, aby przejść do początku w najlepszej formie.