430 Shares 2639 views

Jak gotować kurczaka i go nie zepsuć?

Jak gotować kurczaka i go nie zepsuć? Jest to po prostu, że jest tylko jedno prawo – czas. Gotowanie kurczaka powinna wynosić nie więcej niż dziesięć minut, jeśli jest to kawałek tłuszczu. A jeśli cienka, nawet przez minutę z każdej strony na tyle, aby mięso było boskie. Warto trochę przesadzić na patelni lub w bulionie, i voila – masz „podeszwa” gotowane lub smażone. Wyrażenie jest zbyt przesadzone, ale dokładne. Nie bój się, nawet jeśli są lekko niedogotowane go bezpośrednio, to „pochodzi” pod wpływem ciepła resztkowego. Tym bardziej, że mięso przed spożyciem jeszcze trzeba położyć na pięć minut.

Oferujemy Państwu kilka przepisów na smakowite, jak gotować filet z piersi kurczaka. Dla każdej receptury, sugerowanej przez nas, piersi należy podzielić na równe porcje i lekko odeprzeć. Nie dodawać soli! Lepiej zrobić to bezpośrednio przed gotowaniem tak mięso pozostaje soczyste.

Podziel na porcje filety kotlety trudna tylko na początku. Zrozumieć, w jaki sposób i gdzie można zrobić nacięcie, że wszystko jest tej samej grubości, jest to trudne, ale bardzo ważne. Kilka prób – i staniesz się profesjonalistą. Najczęściej jedna pierś istnieją cztery „otbivnushki”. Jest to najważniejsza i czasochłonny proces. Wtedy wszystko jest proste.

Gotowe kotlety niezbędne do przesunięcia marynowane cebule w czasie piętnastu minut dziennie, ale nie więcej. Przygotować go w sposób następujący: posiekane, solone, a następnie zgniotu aż cebula się puścić dużo soku. Postaraj się zrobić to dokładnie. Do tego dodać cukier do czubka ostrza (przez karmelizacji na kawałki utworzonych piękny kolor skórki), pieprz przypraw lub te, które lubisz, np kurkumy lub sosem sojowym.

Jak gotować kurczaka. Przepis № 1

Leżał gotowy, smarowane olejem roślinnym, plasterki cebuli bez ogrzewanego patelnia grill i gotować na każdej stronie nie więcej niż minutę. kotlety gotowe umieszcza się w pojemniku z pokrywą, polewanie świeże cięcia cebuli z kolendry. Odstawić.

Jak gotować kurczaka. Przepis 2 №

Toczyć każdy kawałek cebuli bez mąki, następnie w ubite jajko z solą, znowu w mące. Smażyć na bardzo gorącym oleju na złoty kolor.

Jak gotować kurczaka. Przepis 3 №

Na natłuszczonej blachy do pieczenia ułożyć kawałki, wlać łyżkę smażonymi pieczarkami i cebulą, majonezem. Top truchtem startego twardego sera. Piec przez około dziesięć minut w dobrze nagrzanym piekarniku do 200 stopni. Ser Piec na złoty kolor nie będzie miał czasu, ale jej wdzięki nie są tracone.

Wcześniej mówiłem, jak szybko przygotować kurczaka, a teraz jak to zrobić pyszne, pyszne.

Przepis 4 №

Na zatrzepotała i marynowanym kawałek kurczaka położyć plasterek boczku i zawinąć w tym tandemie brusochek twarogiem z czosnkiem. Jego, nawiasem mówiąc, można zastąpić koperkiem, kolendry lub bazylii, czarny pieprz – krótko mówiąc, wszystko, co chcesz. Kształtowania obwiedni i narybku na ogrzewane patelni do złotego brązu, od strony, gdzie szew. Aby mieć pewność, krawędź można umieścić razem z wykałaczką.

Bon appetit!