524 Shares 6428 views

Produktem „Bella” Lermontowa. KRÓTKI zawartość scena

Kapitan w Maxim Maksimych służył przez wiele lat na Kaukazie i znał zwyczaje i życie górali. Po zatrzymał karawanę z bagażem do zatrzymania, zdecydował się opowiedzieć jego rozmówca bardzo smutny i nieprzyjemną historię, co wydarzyło się na młodego oficera Grigoriem Aleksandrovichem Pechorinym. „Bella” Lermontow (podsumowanie) opisuje, że urzędnik był bardzo dziwny człowiek, mógłby spędził cały dzień na polowanie, a potem siedzieć w pokoju w deszczu, skarżą się na projektach, i cofa się przy każdym zapukać. Mógł śmiać się kolki w żołądku całe towarzystwo.

„Bella”: historia Lermontowa, podsumowanie

Raz oni są zaproszeni na ślub najstarsza córka miejscowego księcia. Pieczorin tam od pierwszego wejrzenia zakochuje się w najmłodszej córki Bella szesnaście gospodarza. Ale kocha lokalnym Hunter i przedsiębiorca baranów desperacką Kazbich. Kiedy Maxim Maksimych wyszedł palić, usłyszał brata Bella Azamat poproszony o wymianę na Kazbich zamiast jego wierny koń Karagöz i zaproponował jego piękną siostrą. Ta historia była kapitan przypadkowo powiedział Pieczorin, który natychmiast zgodził się Azamat ofertę: he he – konia i musi przynieść mu Bella. A transakcja miała miejsce. Kazbich pozostawiony bez konia i bez faworyta.

"Bella" Lermontowa. KRÓTKI zawartość scena

Pieczorin jego długo przetrzymywana w zamkniętym pomieszczeniu, ona kładzie tatarskiego kobietę i zaczął ładować z prezentuje ją prezentami. Serce biedny niewoli nie przeżył, i to podobało Pechorina.

Po pewnym czasie, wpadł w kłopoty. Kazbich zabił ojca Belli, błędnie myśląc, że to za jego zgodą Azamat ukradł konia.

Pieczorin tymczasem zaczyna tęsknić, że jest już zmęczony Bela, i więcej, nie musiała. I nie skończy "Bella" Lermontov. Fabuła dalej mówi, że kiedy już od dawna przebywał w polowaniu z Maxim Maksimych i Bella poszła na spacer, a potem złapał Kazbich i uderzył sztylet w plecy. Leżała w łóżku przez długi czas i zmarł od ran. Pieczorin też był chory przez kilka dni, to jest więcej o Bella nie chciała rozmawiać. Takie smutne zakończenie historia Lermontowa „Bella”. Fabuła kończy się w ciągu kilku miesięcy, udał się do nowego miejsca służby w Gruzji. Maxim Maksimych długo pamiętać i być smutne, że stało się to w ten sposób – to jest głupie i śmieszne.