448 Shares 5706 views

Jak gotować w domu peeling ciała kawa

Cleansing konieczne jest nie tylko nasze ciało, ale także, oczywiście, skóra. Po tym wszystkim, aby utrzymać ciało młode, zdrowe, zadbane i piękne, niektóre duży wysiłek nie wystarczy. Najbardziej skuteczna jest zarośla detergentowe delikatnie usuwa martwe nabłonka skóry, łoju izolacji i usunięcia brudu. Ponadto, peeling całego ciała pomaga w eliminacji toksyn i poprawia krążenie. Po użyciu skóra lepiej wchłonąć nawilżające i patrzy ożywiona.

Dlatego kosmetologów na całym świecie zalecamy nie tylko kobietom, ale także mężczyznom tej łagodnej procedury ich produktów do pielęgnacji skóry. A niekoniecznie do tej wizyty salonach kosmetycznych lub kupować drogich środków z różnych dodatków chemicznych, po peelingu można zrobić w domu, przy użyciu środków pod ręką. Zwłaszcza domowej roboty kosmetyków jest o wiele bardziej użyteczny i skuteczny. W tym artykule dowiesz się wiele ciekawych, a co najważniejsze – jak gotować „delicious” szorować ręce.

Do pojedynczego wykorzystania będą musiały: 10 gramów. kawa mielona, 30 uncji Jogurt (może to być olej z oliwek), a tym samym ilość tłustego kremu. Powstałe składniki dobrze wymieszać, aż będzie gładkie, umieścić na ciele i masować przejść przez wszystkie części ciała (bez wpływu na głowę i części intymnych). Ten peeling do ciała przeznaczony jest do skóry skłonnej do tłuszczu. Nie zaleca się stosowania go na skórze zbyt wrażliwej i suchej.

Anty-cellulit zarośla korpus (14 dniowy kurs) pół kawę organicznego, 10-15 kropli olejków eterycznych (A wyboru: cynamon, cyprys, eukaliptus, pomarańcza, bergamotowy, jałowiec, rozmaryn, grejpfrut), 10 g. oliwy z oliwek, masa rękawica. Otrzymaną masę aromatyzowane wciera w skórę wstępnie gotowane na parze. Środki wykorzystać co najmniej 2 razy w tygodniu. Efekt będzie zauważalny na 7. dniu złożenia wniosku, zwłaszcza jeśli maska używana w połączeniu z masażem.

zarośla kawy na organizm spala tłuszcz: 10 gramów. mielona kawa, 10 g. kakao w proszku, 5 kropli cynamon (dostępny olejku), pewną ilość wody i oleju z oliwek na miękkość. Nałożyć na oczyszczoną skórę peelingiem od dołu do góry z ręki. Środki niezbędne do wcieraj obszarów problemowych i delikatnie masować do lepszego wyniku. Jest to wysokie zarośla, pomaga spalić nadmiar tłuszczu.

zalecenia

  1. Peeling do ciała należy stosować wyłącznie po kąpieli.
  2. Korzystnie po obraniu stosować balsam nawilżający do ciała.
  3. Zbyt tłuste łuszczenia skóry odbywa się 2 razy w tygodniu, suchą – raz w ciągu 8 dni, podczas gdy normalny – raz na 7 dni. Zbyt często oczyszczanie może prowadzić do zmiany stanu wody z solą.
  4. Peeling przeciwwskazane w procesach zapalnych i urazów skóry.
  5. domowy kosmetyk przechowywany w lodówce w szczelnie zamkniętym szklanym słoju przez około trzy tygodnie. Ale jeśli zawiera olejki eteryczne, to nie może być dłużej przechowywane niż trzy dni.

Wszystkie z powyższych receptur są dobrze wygładza skórę, pozostawiając ją delikatną, elastyczna i świeża. Główne zalety zarośla HOME – zawartość naturalnych składników, które nie są szkodliwe dla organizmu jako całości.