300 Shares 8373 views

Na wyspie Hainan, hotele swoich marzeń!

Czy jesteś zmęczony codziennym zgiełku metropolii? Więc chcesz uciec gdzieś na wyspę, gdzie lazurowe fale biegną na piaszczysty brzeg? Następnie można bezpiecznie pakować torby i udać się na wyspę Hainan! Wszakże jeśli istnieje jakiś raj na Ziemi, to jest tam! Wycieczki do Hainan są bardzo popularne na całym świecie, jest nawet nazywany "wschodnim hawajem", ponieważ te wyspy znajdują się na tej samej szerokości geograficznej. Reszta na Hainan jest jak wspaniała baśń. Na wyspie Hainan 4 i 5-gwiazdkowe hotele otrzymują turystów z całego świata przez cały rok.

Chcesz osiedlić się w największym kompleksie hotelowym w Chinach, wymienionym w Guinness Book of Records? Łatwo! Wybierz na wyspie Hainan Crown Plaza Hotel Hainan Spa & Beach Resort 5 *. Możesz zatrzymać się w jednym z trzystu trzydziestu trzech komfortowych pokoi. W każdym pokoju jest połączenie z Internetem, telewizja satelitarna, telefon bezprzewodowy i inne udogodnienia nowoczesnej cywilizacji, więc jeśli nie możesz uciec od pracy nawet na wakacjach, zawsze możesz być w kontakcie z podwładnymi. Na terenie hotelu znajduje się wiele restauracji na każdy gust i torebkę. Jeśli lubisz aktywnie spędzać wolny czas, a wieczorem udaj się do dyskoteki, a jeśli nie – warto odwiedzić spa, saunę lub salon piękności. Dla fanów sportu znajduje się basen i siłownia.

Wybierając wycieczki do Hainan, turyści często wybierają hotel Hilton Sanya Resort & Spa 5 *. Jest to zrozumiałe: modne pokoje dla każdego smaku, plaża o białym piasku, infrastruktura rozbudowana – wszystko to sprawia, że hotel jest atrakcyjny dla turystów. Lokalizacja hotelu jest również interesująca. Znajduje się wśród szczytów górskich i tropikalnych dżungli, z jednej strony skierowanej na Morze Południowochińskie. Położony w malowniczej zatoce Yalunvan, w niewielkiej odległości od miasta, jednej z najlepszych na wyspie. Hotel Hainan pozwala na relaks z zgiełku i relaksu.

Resort Horizon Hotel 5 * jest również atrakcyjny dla turystów. Znany jest z wielu restauracji na każdy gust: kuchnia europejska, różne rodzaje chińskiej kuchni (Guandong, Hainan, Shanghai, Sichuan, Pekin), przysmaki kuchni koreańskiej. Ponadto miłośnicy sportów wodnych będą zadowoleni z ogromnego basenu w formie laguny o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych.

Inną atrakcją wyspy Hainan jest Nantian Hotspring Resort 5 *. Każdy pokój typu "cottage" dysponuje prywatnym basenem z wodą termalną. Ogólnie rzecz biorąc, na terenie hotelu znajduje się 36 basenów z wodą termalną, więc każdy może mieć okazję poprawić swoje zdrowie i doświadczyć uzdrawiania wody.

Jeśli nie wiesz, który hotel ma do wyboru, przed zakupem wycieczki, obejrzyj fora tematyczne.

Następnie można łatwo wybrać na opinie w Hainan, które pozostawiają turystów na forach. Pamiętaj, że opinia każdej osoby jest subiektywna i nie należy wierzyć wszystkim, co napisano. Jeśli jednak wielu turystów narzeka na służbę w hotelu, to oczywiście warto słuchać. Możesz spojrzeć na opinie hoteli w Hainan, które są negatywne, aby stworzyć "czarną listę" i nie zepsuć wakacje z niewłaściwego wyboru apartamentów. Jeśli któryś z Twoich znajomych był już w Hainanie, posłuchaj ich zaleceń.

Oczywiście, gdy przyjedziesz do Hainan, nie po prostu zostań w hotelu, nawet jeśli jest wszystko, co lubisz. Pamiętaj, aby odwiedzić Muzeum Shell, ponieważ zbierane są najrzadsze, najpiękniejsze muszle z całego świata. Warto odwiedzić także fabrykę produkcji jedwabiu, gdzie można kupić wszystkie rodzaje produktów z naturalnego jedwabiu, czy to jedwabne pościel, suknia czy zdjęcie haftowane jedwabnymi nićmi. Wyspa Hainan nazywana jest "wyspą kokosową" na ogromną ilość drzew kokosowych. Dlatego jako pamiątkę można przynosić produkty z kokosa. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli lubisz robić zakupy, będziesz zadowolony z zakupów w Hainan.

Czy powiesz, że to jest interesujące tylko dla kobiet, ale dla mężczyzn nic nie warto? Mylisz się! Połowy morskie, strzelanina "Olympic" i rafting wzdłuż rzeki Wanquan z pewnością nie pozostawiają obojętnego przedstawiciela silnej części ludzkości. I, oczywiście, wszystko bez wyjątku, zdobądź małpy, które żyją na wyspie Nanwang. Jeśli chcesz poznać kulturę Chin, odwiedź wioskę etnograficzną i Centrum Buddyjskie.

Jak widać, na wyspie Hainan hotele, morze, atrakcje, rozrywka i zakupy – wszystko jest w porządku!