730 Shares 5168 views

Jak gotować grilla

Babie lato i wczesna jesień – czas duchowych spotkaniach w kraju i kebaby. Wszystkie rzeczy manipulowane plony zbiera się – nadszedł czas, aby trochę odpocząć i cieszyć się ostatnie ciepłe dni. Pyszne grill – stały atrybut odpoczynku w kraju. Zrób to z wieprzowiny lub kurczaka szaszłyki lub ruszt grilla.

Jak gotować grilla? Po pierwsze, konieczne jest marynować kilka godzin przed gotowaniem, a nawet zostawić na noc w marynacie.

Szaszłyk z kurczaka z nadzieniem majonezowym

Przed gotować grilla, trzeba podzielić nogi kurczaka na 2-3 części, dokładnie umyć i umieścić w garnku. Podziel się mięsa słoik majonezu, trochę soli, trochę pieprzu i dobrze wymieszać. Oddzielnie pokroić cebuli, dodać mięso kurczaka i wymieszać ponownie. Kebab, marynowane tak dobrze przygotowany na starcie.

Wypełnienie majonez może nie tylko marynować kurczaka, ale wieprzowinę.

Z tego mięsa pokroić na kawałki, myte pod bieżącą wodą i umieścić w głębokiej miski. Pokrój cebulę lub pół pierścienie pierścienie (korzystnie pierścienie, tak że można smażyć na grillu z mięsem). Na półkach mięsa – jedna średnia cebula. Przed gotować grilla, wieprzowina obficie posypane pieprzem, dodać trochę soli i łyżkę majonezu. Wszystkie składniki są mieszane ręce tak, że każdy kawałek mięsa skręcił posmarowana sosem i pozostawione do impregnacji.

szaszłyki świń w kwasie zastosowania odlewania nie mniej popularne.

Mięso musi być koniecznie świeże, tolerancja małej Zhirkov. Przed gotować grilla, kawałek wieprzowiny trzeba wyciąć małe kawałki 3-4 cm i czystych cebuli. Cebuli o przyjmowanie stopy – 1 kawałek na kg mięsa. Cięcia grubych pierścienie około 0,5 cm, ponieważ cienkie bardzo szybko spalić na ruszcie. Mięso z cebuli mieszany i traktowane obficie Pieprz – 2/3 łyżeczki 3 kg, sól i ocet wylano łyżkę. Aby równomiernie nasączone wieprzowiny, ocet można rozcieńczać w 1/2 szklanki wody.

Marynata z białego wina

Kilo pokrojone mięso umieścić w garnku i namoczyć w szklance białego wina. Plasterek cebuli dwa pierścienie. Mieszanina ziół – delikatnie wyciąć kilka gałązek koperku, kolendry i bazylii. Wieprzowina na patelni posypane posiekanymi ziołami i cebulą, pieprzem i solą. Zwieńczona sokiem z połowy cytryny i dokładnie wymieszać ręcznie. Daj mu napar. Podczas pieczenia na węglach nalał wina do soczystości

Jednak właściwie marynować mięso – to tylko połowa sukcesu. Najważniejsze – odpowiednio ugotować na grillu. Aby skrócić czas niecierpliwego oczekiwania, wielu ogrodników są gotowe węgle – oni zasnąć i podżegał za pomocą dwóch lub trzech suchego drewna. Przed gotowaniem kebab marynowane mięso szpikulec na szaszłyków na przemian kawałki mięsa wieprzowego z cebuli i położył się na grilla. Wraz z mięsem można nałożyć na krawędziach kawałkami pomidora, bakłażan i innych warzyw. Pieczone warzywa na rogach okazać się bardzo smaczne, są doskonałym dodatek do mięsa pachnące.

Jak gotować grilla na grilla? Musisz spróbować mięso było w strefie maksymalnej ciepła, ale jednocześnie chroni go od otwartego ognia. W tym celu, węgle posypane woda wybuchające od czasu do czasu. Wody i rozpylono szaszłyki, że jego powierzchnia nie sucha podczas gotowania. Szaszłyki stale obracać, zastępując węgle mięsa z różnych stron. Jeśli dobrym ogniu, po 30 minutach będzie gotowy do grilla. Będzie tylko usunąć go z szaszłyków, wlać ketchup, zorganizować na płytkach pieczone warzywa, pick świeże zioła, wlać szklankę piwa i zjeść smaczny obiad i ciepłą firmę.