469 Shares 3853 views

Co za dobry aparat kupić i nie stracić

Jaka jest dobra kamera do zakupu? Wielu ludzi zadało to pytanie. Na tym etapie rozwoju technologii i technologii trudno jest dokładnie określić, co jest najlepsze, a co nie. Wynika to z faktu, że każda firma ma własną "kartę atutową w rękawie", to znaczy różnicę od konkurentów, która pozwala wyróżnić się dokładnie przed kamerą. Szczerze mówiąc, możemy powiedzieć, że ludzie, którzy zadają pytanie na temat dobrej kamery do kupienia, mogą i odpowiedzieć. Możesz poprosić profesjonalnego fotografa: "Zaproponuj dobrą kamerę". I pierwszą rzeczą, którą zrobi to zapytać, co osoba planuje zrobić z aparatem?

Bez przesady można powiedzieć, że najlepszą kamerą jest ta, którą będziesz strzelać wszędzie i zawsze i używać jej do Twoich potrzeb. Brzmi to dziwnie, ale nadal jest to najczystsza prawda. Ludzie podzieleni są na dwie kategorie: ci, którzy chcą naciskać przyciski bez myślenia, a ci, którzy są ważni w procesie fotografowania. Pierwsze dwie osoby będą w porządku z dwoma pierwszymi kamerami.

Pierwszym krokiem będzie TFC, czyli mydło, jak to się nazywa w ludziach. Najprostszy, kompaktowy i wygodny aparat, który mieści się w kieszeni. Może być noszony wszędzie i zawsze. Cena waha się od 80 do 400 dolarów, w zależności od marki lub wiązki. Jest to kwestia czysto formalna, możemy powiedzieć, że kwestia tego, co dobra kamera do zakupu, w zasadzie jest tu niewłaściwa. TFC są rozmieszczone w taki sposób, że dana osoba wywołuje i usuwa. Minimalne ustawienia, duże przyciski i ekran. Jest to bardzo wygodne dla tych, którzy nie karpie na jakość zdjęcia, a dla tych, którzy nie chcą rozejść się z aparatem na sekundę.

Drugi pasek to tak zwane kompaktory klasy zaawansowanej. Są to te same CTF, ale z najlepszym technologicznym nadzieniem. Zwykle są one oferowane tym, którzy odrzucają proste potrawy mydła. Możesz ocenić czysto logicznie: jeśli poprosisz o sklep od sprzedającego o tym, co ma kupić aparat i wyciągniesz piękny model, który wygląda jak profesjonalista, kupujący jest zaintrygowany. Takie CTF licytują na wygląd. Z różnic od poprzedniej klasy:

1. Praktyczne podobieństwo z CZK niższej klasy.

2. Kompletność ustawień, w tym podręcznik.

3. Bardziej zaawansowana optyka, która umożliwia robienie wysokiej jakości zdjęć.

Jeśli to nie pasuje do nabywcy, to pytanie o jaką dobrą kamerę kupić, sprzedawca może dostać się tylko z przeciwnika CZK lub cyfrowej lustrzanki. We wspólnych ludzi nazywają się DSLR.


Jest to całkowicie profesjonalna kamera, która omija zwykłe pudełka na mydło i zaawansowane dyski DSC o jakości obrazu, liczbę funkcji. Problem polega na tym, że są drogie. Ale jeśli masz pieniądze i zamierzasz spędzić, to SLR jest Twoim wyborem. Każda taka kamera ma wymienny obiektyw, co daje niemal nieograniczone możliwości kreatywności. Rzeczywiście, wszystkie aparaty Nikon, od modeli D200 do modeli D1-D2, można uznać za dobre DSLR. W Canon warto rozważyć D80. W Sony, seria Alpha będzie dość dobra i niedroga.