652 Shares 3199 views

Pomaga szybko schudnąć diety jabłko

Nie jest tajemnicą, że wiele kobiet w dążeniu do szczupłej figury uciekania się do różnych diet, które są często, jeśli nawet dać jakiś efekt, na krótką chwilę. Działa bardzo różne diety jabłko. To nie tylko pomaga znacznie schudnąć, ale w przyszłości waga nie wróci. Jest to dość proste dieta, która pomoże Ci w tym tygodniu stracić sześć do siedmiu dodatkowych kilogramów. Chociaż bardzo trudno jest trzymać się pewnych jabłek, ale wciąż jest to możliwe, a efekt jest po prostu oszałamiające.

Ponadto jabłka można pić zieloną herbatę mineralnej niegazowanej wody. Pierwszy dzień tej diecie można jeść dziennie na kilogram jabłek, w drugim – pół kilograma. Ponadto, w trzecim i czwartym diety dni jabłkowego pozwala jeść dziennie dwa kilo jabłek. W piątym i szóstym dniu, można jeść jeszcze przez pół kilograma, a ostatni, siódmy dzień, podobnie jak w pierwszym, pozwoliło dni jeść kilogram tych pysznych owoców.

Istnieją pewne ograniczenia dla osób z różnymi chorobami. Tak więc, jeśli dana osoba ma wrzód dwunastnicy, to jest przeciwwskazane kwaśne jabłka. Ci, którzy mają zapalenie żołądka, nie może jeść słodkie jabłka. Osoby z chorobami układu krążenia powinny być na diecie za każdy kilogram jabłek dodać sto gramów cukru.

Ponadto dieta Apple szybko zwalnia Cię od znienawidzonych dodatkowych kilogramów, ale również smaczne. Jesteś wolny, aby wybrać dla siebie najbardziej ulubionych odmian jabłek. Zdrowie schudnąć. Ale nie przesadzaj. Ta dieta trwa dokładnie jeden tydzień, więc nie iść dalej i dalej siedzieć na niektórych jabłek. Daj swojemu ciału odpocząć od stresu. Po tym wszystkim, dieta jabłko ma na celu pozytywny efekt, jak w przypadku długotrwałego stosowania zaledwie jabłek, można zaszkodzić organizmowi.

Nie mniej skuteczna następnego diety, które teraz będą omawiane. Ona i użyteczne i pomaga schudnąć. Ta dieta jest „ryż, kurczak, jabłka”, zaprojektowany przez dziewięć dni. W tym okresie można stracić około pięciu kilogramów. Oto, co trzy dni jeść to samo – w ciągu pierwszych trzech dni mamy jeść tylko gotowane ryż, olej i sól. Ryż był nieco smaczniejsza, można dodać sos sojowy.

Kolejne trzy dni trzeba jeść tylko gotowane białe mięso piersi kurczaka. Reszta kawałków kurczaka nie nadają się do takiej diety. Nie sól mięso i paprykę.

I wreszcie ostatnie trzy dni diety mogą jeść tylko jabłka. Można użyć dowolnego rodzaju, ale nadal, to lepiej wybrać mniej słodkich odmian.

Nie zapomnij codziennie pić przynajmniej dwa litry płynu. Może to być woda mineralna lub niesłodzone zielonej herbaty. Możesz zaparzyć herbatę z ziół.

Kolejny oryginalny i dość skuteczny kefir-jabłko dieta – 9 dni minus 9 kg. Nie jest tajemnicą, że jogurt i jabłka są bardzo przydatne dla organizmu. Dzięki tej diecie dostaniesz nie tylko pozbyć się nadwagi, ale także zyskać siłę i energię, żywotność i dobre samopoczucie.

Tak więc, w ciągu pierwszych trzech dni od menu składa się tylko z niskiego oprocentowania jogurt. Pić dziennie to musi być jeden i pół litra. Począwszy od czwartego dnia aż do szóstego włącznie jeść tylko zielone jabłka, pół kilograma dziennie. Od siódmego do dziewiątego dnia diecie znowu pić codziennie przez pół litra kefiru niskiego zainteresowania. Jeśli nie można jeść przez dziewięć dni, więc spróbuj trzydniową dietę, podczas której każdy dzień pić dwa litry niskotłuszczowego jogurtu i jeść owoce w umiarkowanych ilościach. Start z diety, a następnie, jeśli czujesz, że może trwać dłużej, przejść na dietę obliczonej przez dziewięć dni. Staraj się jeść po diecie jest skończona. Po tym wszystkim, prawidłowe odżywianie – klucz do zdrowia.