674 Shares 6425 views

Rid Elliot – Biogram

Dziś pokażemy, kto RID Elliot. Mówimy o postaci z serialu „Kliniki”. Grała aktorka Sara Chok. Nasza bohaterka jest lekarz prowadzący klinikę i stara się być całkowicie niezależny.

rodzina

Rid Elliot protestanckich i pochodzenia anglosaskiego. Dzieciństwo Dziewczyny przeszły w Connecticut, miejscowości Greenwich. Jej rodzice nie podoba. Nasza bohaterka podniesiony Consuela – pokojówkę. Jej ojciec – słynny lekarz. Matka – alkoholikiem, który miał znaczący nacisk na osobiste życie córki. Ten ostatni fakt spowodował nerwowość dziewczynę. Rid Elliot twierdzi, że nazywa się go męskim imieniem. Podkreśla ona, że jej rodzice chcieli chłopca. Rodzina naszej bohaterki, ale sama ma 4 synów. Wiadomym jest, że Barry – jednego z braci – orientacji seksualnej. Wszyscy bracia z naszej bohaterki – lekarzy.

kariera

Pokrótce omówiła dzieciństwo Elliot Reid. Natura charakteru i jakości profesjonalnego lekarza zostaną opisane później. Na początku dziewczyny film fabuły pojawia się jako praktykant. Później stał się stażystą. Po pewnym czasie bohaterka staje się prywatny lekarz, a ta zmiana denerwuje Dr Cox i Kelso. Rodzice pozbawieni wsparcia finansowego dla kobiety, bo odmówił handlu, który został zaproponowany przez jej ojca. Chciał jej córkę, aby stać się ginekolog. Lubi opowiadać różne historie z życia. Częściej niż nie kończą śmierć głównego bohatera. Kiedy czuje się zraniony, jej głos staje się wysokim tonie. Lekarz – Republikańskiej. Dziewczynki ustaw pagera Muzyka to jest tak jak lubię, telefon komórkowy – Jezus Take kierownicą. Bohaterka, pomimo faktu, że lekarz czuje się nieswojo podczas rozmowy, w których genitalia są wymienione. W rezultacie, zaczęła im różne przezwiska. Twierdzi on, że klaustrofobicznych i wiele innych chorób. Kiedy dr zdenerwowany o coś, albo ktoś bardzo zły, mówi: „Cholera!”. Bohaterka opanował sztukę kaligrafii. Ona mówi po niemiecku i francusku. Uwielbia kucyki, dzieci, U2, miód, wino czerwone, jego niezależność, jabłka. On nie kocha małą dłoń, czerwony, porozmawiać w szatni, brwi, liberałów, kotów.

kontakty

Pozbyć Elliota od początku rozwoju fabuły filmu utrzymuje romans z pewnym Dzhey Di. W przyszłości, bohaterowie często rozpadają się, a następnie – spotkają się ponownie. Pod koniec sezonu 8, znaki te razem. idzie dalej, by go poślubić, a następnie – w ciąży. Najlepszym przyjacielem naszej bohaterki – Carli Espinosa. Początkowo dziewczęta były paskudne nastawienie. Mąż Karly Terk staje się również inny charakter. Lekarz był w romantyczny związek z kliniki intern Keith Dudmaysterom. Planowali ślub, ale zdecydowała, że przełknęła uczucia są zwodnicze. Zerwała z nim. Reid spotkał się także z Paulem Kwiaty – pielęgniarkę. Była ona i długoterminowych relacji z Seanem – pracownika akwarium. Teraz wiesz, kto to Elliot Reid. Bohaterka zdjęcia dołączone do tego materiału.