554 Shares 972 views

Jak gotować kotlety w wielokolorowym "Redmond": krok po kroku przepis

Kotlety w "czerwonej czosnku" są pyszne z każdego rodzaju mięsa. Dzisiaj pragniemy zaprezentować Państwu krok po kroku sposób przygotowywania pieczonych produktów z chudego mięsa wieprzowego. Warto zauważyć, że takie kotlety są nie mniej smaczne i soczyste niż naczynie z wołowiny, filetu z kurczaka lub jagnięcina.

Jak gotować kotlety w wielokrotnym odcinku Redmond

Wymagane produkty:

  • Okruchy chleba pszennego – 2-3 średnie plasterki;
  • Wieprzowina nietłusta – 700 g;
  • Głowy cebulowe białe – 2 szt.
  • Jaja standardowe kurczaka – 2 sztuki;
  • Sól kuchenna, słodka papryka – według własnego uznania;
  • Olej słonecznikowy – bez zapachu – do pieczenia;
  • Ziemia okruchy chleba na chleb – 2/3 filiżanki;
  • Mieszanka pomidorów – 2 duże łyżeczki pasty pomidorowej na szklance wody.

Szaszłyki w szynce wielozmiennej "Redmond" lepiej wytwarzać z mięsa wieprzowego o niskiej zawartości tłuszczu. W tym celu zaleca się wziąć mięsień uda. Należy je umyć, odciąć wszystkie filmy i inne jadalne elementy, a także usunąć kamień, jeśli istnieje. W wyniku tej procedury należy oczyścić i pokroić na małe kawałki mięsa.

Przygotowanie podstaw dla produktów

Kotlety w wielobębie "Redmond" przygotowywane są na tej samej zasadzie, co na piecu gazowym. W tym celu przygotowany produkt mięsny powinien być uziemiony w blenderze wraz z głowicą cebulową, a następnie dodać do nich świeże jajka z kurczaka, słodkie pieczywo, okruszek pszenicy chlebowy nasączony małą ilością mleka i sól kuchenną. Po zmieszaniu wszystkich elementów masz lepką i dostatecznie grube podłoże.

Produkty do modelowania

Zanim gotujesz klopsiki w wielowarstwu, powinny być pięknie zdobione. Aby to zrobić, trzeba moczyć ręce olejem słonecznikowym, wziąć kilka łyżek mielonego mięsa, a następnie uformować piękną i nawet kuleczkę z nich. Ponadto wszystkie uformowane kotlety muszą być dobrze obrobione w mielonej bułce tartej. Jeśli dom nie miał takiego luźnego produktu, zamiast tego można łatwo użyć mąki pszennej.

Obróbka cieplna produktów mięsnych

Smażone kotlety w Multiwarianie Redmond przygotowywane są dość szybko. W tym celu należy wlać trochę oleju do pojemnika urządzenia, a następnie wyłożyć kilka gotowych półproduktów. Po włączeniu programu do pieczenia kotle powinny być dobrze smażone przez ćwierć minuty z każdej strony. Po tym, jak wszystkie produkty są pokryte skorupą i mają stabilny kształt, należy je wyłożyć w wielokomorowej, pomidorowej mieszaninie wylać, położyć gulasz i gotować przez 20 minut.

Jak prawidłowo podawać kotlety do stołu

Smażone produkty mięsne powinny być podawane na gorąco na obiad, wraz z wszelkimi dodatkami. Również do takiej pachnącej smażonej potrawy zaleca się przedstawienie ketchupu, kwaśnej śmietany, chleba pszennego i innych produktów, które czynią posiłek jeszcze bardziej satysfakcjonującym i przyjemnym.

Należy zauważyć, że takie naczynia mogą być wykonane nie tylko z składnika mięsa. W końcu kotlety w wieloramkowej "Redmond" nie są mniej smaczne i delikatne. Ale w tym przypadku nie należy ich gasić w pomidorowym bulionie, ale w kremowym bulionie.