802 Shares 7748 views

No Retreat, No Surrender! HTC: gama nowych smartfonów

HTC – jest tajwański koncern, założony w 1997 roku. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji notebooków i komputerów PC, a następnie produkcji i sprzedaży smartfonów. W naszych czasach, HTC jest jednym z członków Business Alliance Open Handset Alliance – Społeczność producentów smartfonów, które promują platformy Android.

Kryzys w korporacji

Od 2008 do 2014 roku pełnił dobrą pozycję w światowym rynku sprzedaży urządzeń i gadżetów, HTC. Skład został przedstawiony przez różnych smartfonów, które są popularne wśród kupujących. Ale w 2015 roku, firma do czynienia z wieloma problemami finansowymi. Zaczęły krążyć plotki, że firma wkrótce zbankrutuje. Prasa pokryte prognoz analityków, którzy twierdzili, że w 2016 roku, HTC będzie posiadał około 1% globalnego rynku smartfonów.

Jednak w tym samym roku, Cher Wang (HTC CEO) powiedział, że tajwańska firma nie myśli opuścić scenę na rynku światowym. Ponadto, spółka zarządzająca ma strategiczny plan usunięcia firmy w liderów producentów smartfonów. W 2016 roku ogłoszono wydanie nowych modeli telefonów HTC. Skład uzupełnia smartfon z wysokiej jakości nowoczesnych smartfonów. Będą konkurować z podobnymi produktami innych firm.

W listopadzie 2016 roku ogłoszono, że rynek otrzymał 3 nowy smartfon HTC. Spisu telefonów, które wydała firma w pełni spełnia wymagania nowoczesnych urządzeń komunikacyjnych. Ich imiona: Pragnienie 650, pożądaniem 10 i 10 EVO. Poniżej znajduje się szczegółowy opis nowego modelu HTC.

pragnąć 650

Lineup modelu uzupełniane budżet z dobrymi wynikami. Główne zalety tego typu smartphone obejmują:

 • Szeroki ekran.
 • Obecność i zbliżeniowy czujnik światła, żyroskop oraz czujnik ciśnienia atmosferycznego.
 • Mały ciężar urządzenia (140 g).
 • GB 2 – pamięć RAM.
 • Możliwość robienia zdjęć o wysokiej rozdzielczości (przednia kamera – 5 MF podstawowy – 13 MB).

HTC «Twins»

telefony Skład uzupełniają dwa „bliźniaki»: Pragnienie 10 Pro i stylu życia. Koniec z nazwiskami tych dwóch smartfonów wskazywały potencjalnemu nabywcy w „wypychania” nowych gadżetów. Model Pro posiada cechy funkcjonalne wyższy, natomiast model Lifestyle oferuje doskonałe wskaźniki systemu audio. Oba smartfony mają podobne możliwości w projektowaniu.

Pragnąć 10 Pro

Ten telefon budżet ma dość dużym ekranie o wysokiej czułości czytnik odcisku palca, 4 GB i 64 GB RAM wewnętrznego. Jakość zdjęć, co daje pożądaniem 10 Pro, jest po prostu niesamowite. Przednia Aparat jest przeznaczony do wykonywania jasne i czyste selfie rozdzielczość matrycy wynosi 13 MP. Główna komora posiada czujnik laserowy automatycznej regulacji ostrości i tylnej, rozdzielczość matrycy wynosi 20 KB. bateria będzie trwać przez długi czas (3000 mA / h – pojemność baterii).

Pragnąć 10 Lifestyle

Model ten jest nieznacznie gorszy od wersji Pro dla parametrów technicznych, ale to nie znaczy, że smartfon nie spełnia aktualne wymagania nowoczesnych telefonów. Głównym „trick» Lifestyle model jest wsparcie dla 24-bitowych ścieżek audio o wysokiej rozdzielczości. Niestety, ten smartfon ma skaner linii papilarnych.

Głównymi zaletami tego telefonu:

 • Telefon Rozmiar pamięci: 32 GB.
 • Rozdzielczość matrycy głównej komory wynosi 13 KB.
 • Rozdzielczość Matryca aparatu z przodu wynosi 5 MB.

10 Evo

Model ten różni się od innych telefonów opisano jego stylowy wygląd. Metalowa obudowa z smartphone będzie doskonałym uzupełnieniem wizerunku jego właściciela. Ponadto, ze względu na 10 Evo (HTC) Zakres uzupełniane wodoodporny gadżet.

W celu optymalizacji wyglądu urządzenia, zdecydowano, aby nie zainstalować wtyczkę do 3,5 audio. Evo 10 posiada duży wyświetlacz i skaner linii papilarnych. Bateria ma dobrą pojemność (3200 mA / h), opłata będzie trwać długo.

Pozostałe parametry techniczne HTC Evo: 10

 • ciężar urządzenia: 174 g
 • Rozdzielczość przód matryca kamera 8 MP.
 • W przypadku kamery głównej posiada autofocus detekcji fazy i optyczną stabilizację obrazu. rozdzielczość matryca: 16 MP.
 • 3 PL – ilość pamięci RAM, 32 PL – w pamięci telefonu.

HTC – upad?

HTC kierownictwo wybrał właściwą drogę rozwoju korporacji. Być może nie wszystkie nowe modele zaprezentowane w tym roku, będzie hitem wśród konsumentów, ale w każdym przypadku, odsetek firm na światowym rynku wzrośnie o kilka razy. Oczywiście, nie jest praca do tajwańskiego producenta HTC, cały skład smartfonów odstaje w cechach technicznych z analogami innych korporacji. Niemniej jednak, HTC pracownicy powinni płacić daninę – oni nie chodźmy na dół i zbankrutować.