192 Shares 1762 views

Paustovsky – „światło opiekun” Podsumowanie i wnioski

KG Paustovsky napisanych wiele ciekawych prac, które oddają piękno ojczystej ziemi, natury, nauczyć się kochać i szanować wszystkich żywych istot. Taka jest historia „light opiekun”, który jest również wynalazł Paustovsky. Światło opiekun, podsumowanie później powiedzieć o nim, pracował na skrzyżowaniu. Niósł ludziom z jednego banku do drugiego. Zwana boja obrony Siemion. Był wieku. Ale nie tylko pracować w midstream ograniczonej aktywności starego. On uszczelniać łodzie wplótł kosz. Simon lubi uczyć młodych sprytu, dać inną dobrą radę.

bohaterowie

Jest z tym zaczyna się historia Paustovsky „lekką posiadacza”, podsumowanie wniosków zostanie otwarty do czytnika w tym artykule. Autor postara się przenieść myśli czytelnika na przyrodę, malownicze doliny, gdzie spotkali głównych bohaterów narracji. Byli chłopcy z wyblakłe od słońca rzęs i włosów. Rozmawiali Paustovsky. Światło opiekun (podsumowanie spotkał go wcześniej) przyszedł do firmy później. Przedtem Paustovsky mógłby zapytać dzieci, co robią w tych częściach. Dzieci powiedział, że pracują w łagodnym lesie, tam piłowanie drzewa na opał. I rozmawialiśmy o jego dziadka Semen. Chłopcy powiedzieli, że jest dobry, ale wciąż za mało dla niego. Pisarz nie najpierw zrozumieć, co ona mówi, chłopaki.

mało

Następnie na łodzi podpłynął Somen. Podał się za rękę i povoz ludzi po drugiej stronie. Ja nawiązałem rozmowę. W historii, mieliśmy już zapoznał się ze sobą Paustovsky, światła bramkarz. Fabuła prowadzi czytelnika. Simon powiedział, że faceci są dobre, ale oni znają i rozumieją jeszcze trochę, więc on mówi im dużo, i uczy ich. Teraz pisarz zaczął zdawać sobie sprawę, że dzieci miał na myśli, gdy mówimy o „małe”. Dziadek kontynuowane. Opowiedział mi, jak uczyć chłopcom prawo do cięcia drzewa tak, że wpada w sejfie strontu. Dzięki niemu dzieci są teraz w stanie posadzić zęby piły tak, że zapewnia bardziej dokładne działanie.

Wojna za ojczyznę

Mój dziadek powiedział, że jest daleki od wszelkiej wiedzy, ponieważ są one wystarczająco długie. Potem zapytał, czy dzieci wiedzą, że teraz jest wojna? Oni odpowiedzieli twierdząco. Wiedziałem o tym, oczywiście, i Konstantin Georgievich Paustovsky. Światło bramkarz Simon żałowałem nie biorąc starą wojnę, poszedłby. Wtedy mój dziadek poprosił chłopców, jeśli wiedzą wszystko o miłości do ojczyzny? Słysząc ich twierdzącą odpowiedź, światło uderza wahał i zapytał, co to znaczy, gdy żołnierz idzie do walki o ich ojczyźnie? Chłopcy zaczęli rozmawiać – on walczy o swój naród, miast i fabryk. Simon wyjaśnił – to nie wystarczy, dzieci zaczął wykładać swoją pozycję.

Powiedział – chłopcy doszli do rzeki od lasów składania ofert, a ich droga leżała po drugiej stronie jeziora, łąki i pola. Na drodze poznałem piękne kwiaty. Od pszczoły zapach koniczyny i trawy sen sen w nocy, opuszczając głowę, ciężkie od rosy, w dół. Powiedziałem starca o rumianku, miodunka, kupenu. Oto opowieść o ojczyźnie, natura napisał KG Paustovsky. Opiekun światło na końcu tej historii mówi, że nasz kraj – piękny. To wszystko nasi żołnierze bronić, walczyć z wrogami, aby chronić, bronić i nie dać go zbezcześcić.