524 Shares 5178 views

Kąpiel Barrel rękoma: Produkcja, opinie, zdjęcia

Co nie pochodzić z różnych ludzi w celu ustalenia kąpiel. Nawet w dużych aglomeracjach osoba chce natomiast, aby zanurzyć się w pary uzdrawiania i odpocząć. Ale znacznie ładniejszy jeśli parowa – właścicielem. I używać go w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie.

Wydaje się, więc każdy, kto kupił działkę po budowę domu od razu myśleć o tym, jak zbudować łaźnia parowa. Ale co zrobić, jeśli niewielka część? W tym przypadku można skorzystać z tego niezwykle prosty, ale bardzo użytecznego wynalazku jako łaźni baryłkę, opinii właścicieli, z których świadczą o wygodę, piękno i wydajność urządzenia.

opis

W ostatnich latach wiele wyspecjalizowane firmy, oprócz budowy standardowej kąpieli, a jednocześnie oferują produkcję i Łaźni beczki, przeprowadzone przez bednarstwo technologii. Oznacza to, że mający wszystkie cechy próbki, para ta jest budowana na bardzo oryginalnym zasady. Wszystkie pomieszczenia łaźni, zbudowane na najczęstszych rodzaju beczki, przeznaczonych do leczenia kąpieli, choć na zewnątrz jest jak w domu odpowiednik, przepasane z obręczami metalowymi. Odbywa się to na trwałość i niezawodność konstrukcji.

Sauna-beczka, którego zdjęcia wykazać podobieństwo do przodka, różni się od niej tylko w rozmiarze. Nagrzewa się w zaledwie dwadzieścia lub trzydzieści minut przy użyciu konwencjonalnego drewno lub brykiety. Niektóre modele działają na inne rodzaje energii. W podłodze są przewidziane otwory technologiczne wentylowane aby spuścić wodę.

gatunek

Wiele narodów od dawna są analogi takiego urządzenia. Najczęściej w literaturze wspomniano japońskiej łaźni lufę, opinii właścicieli, które w większości pozytywne. Wariant ten jest szczególnie odpowiedni dla tych, którzy wolą małe ilości pary wodnej, a także stałej obecności wody i obecność pęcherzyków. Jednak japoński kąpiel-beczka, które wielu z nas widział tylko w filmie, nie jest dobrym rozwiązaniem, aby dać: przy złej pogodzie nie może być używany.

Jeśli nasz kraj jest uważany za taki projekt know-how, to jest dość typowe dla Finlandii i innych krajach skandynawskich. W rzeczywistości, jest to mały chatce oryginalna forma, zbudowany z drewna sosnowego, wewnątrz którego jest zainstalowany piec do kąpieli. Beczka kąpieli, co do zasady, i jest wyposażony w generator pary.

Ten fiński projekt jest bardzo łatwy w prowadzeniu. Bo to nie jest konieczne ani fundacja, ani długi proces ścian budynku. Zaledwie trzy godziny może być gotowy do zainstalowania beczkę na drewnianych belkach, aby go opróżnić i doprowadzić elektryczność. Jednak w naszym kraju jest aktywnie złapał kilka innych gatunków, takich oryginalną podkładkę.

Łaźnie rosyjskie beczki

Owalna konstrukcja, które często widzimy w obszarach podmiejskich – to nasza wersja krajowa jako pierwotnego parą. Mówi się, że rosyjska jak solidna konstrukcja. To nie był wyjątkiem, a nasz kraj otrzymał popularność, masywny w porównaniu z wersją fiński lub japoński, sauny-baryłkę. Rysunki tych struktur obejmują wszystkie funkcjonalne, czyli w zwykłym facetem: niewielka garderoba, prysznic, kuchenka, półki, drzwi i okien.

Zalety i wady

Głównymi oraz lufę kąpiele są:

  • ruchliwość – mogą toczyć i przenosić urządzenia w innym miejscu;
  • Szybkość ogrzewania – 20 minut na średniej;
  • kompaktowy – często sauny, beczki, której rysunki świadczą o jego małe wymiary, nie trwa dłużej niż 10 metrów kwadratowych;
  • oryginalny projekt.

To prawda, że koszt jest cud architektury na rynku budowlanym wiele: od 200 tysięcy rubli. Dlatego wiele z nich stara się wybudować łaźnię parową, saunę, jak bęben, z rąk. Tym bardziej, że jest to znacznie łatwiejsze do zbudowania niż, na przykład, budowa bloku żużlowym. I aby poradzić sobie z tym wyzwaniem nawet osoba daleko od budynku.

erekcja

Budownictwo łaźni stolicy – nie jest tanie przyjemności, i na warunkach jest to dość długo. Sauna-barrel ręce – opcja budżet dla małej sauny. Ten projekt może wykonać samodzielnie w ciągu zaledwie kilku dni. Każda potrzeba do wykończenia zewnętrznego nie jest dłuższy, jeśli tworzysz faceta jak łaźni beczki. Zdjęcia pokazują, że była początkowo posiada atrakcyjny i niezwykły wygląd. Sama sauna, beczka jest tak wyjątkowy i stylowy, które nie wymagają żadnych dodatkowych ozdób i dekoracji.

dobór materiałów

Ważny etap w procesie wytwarzania jest wybór materiałów wysokiej jakości. Banja beczka – z ich własnych rąk, jeżeli jest wykonany lub za pomocą profesjonalnych stolarzy – zbudowany jest z dobrze wysuszone, a także maszyny do obróbki drewna pociętego dostosowanych półwyrobów – płyty grubości 45 i szerokości 90 mm. Jest to konieczne, aby materiał drzewny ma połączenie Hodowla typu rowka, gdy jedna część jest wgłębienie – miele wgłębienie, które jest zamknięte grzebień lewo w dalszej części. Dzięki takiej konstrukcji i pozwala na wielokrotne składające demontażu cylindra łaźni parowej. Ponadto w ten sposób możliwe uzyskanie stałej maksymalnej wytrzymałości i niezawodności w połączeniu z odpornością na ścieranie i trwałość.

Kolejny mistrz, który zobowiązał się zbudować taką strukturę, w łaźni beczki, własnymi rękami, będzie potrzebował więcej obręcze stalowe. Ten ostatni będzie dodatkowo zabezpieczyć okrągłą strukturę na obwodzie. Wszystkie te i wiele innych materiałów specjalnych dla Łaźni beczkach oferują producentom pracujących w podobnych towarów i usług.

Prace procedura

W zależności od wysokości konstrukcyjnej wstępnie przygotowanej płaskiej powierzchni płyt z drewna będzie dla przyszłych ścian. Materiał drewniany musi być dostosowany do zaostrzonych możliwości. Następnie otrzymaną tarcza jest konieczne, aby naprawić sprzęgło.

Ilość płyt, jak i ostateczna waga otrzymanej pary zależy od wielkości przyszłej konstrukcji. Zazwyczaj łaźni beczki owalny lub okrągły. Ich długość wynosi od 2,5 do 5 m. Ponadto, mogą one być uzupełnione przez rozszerzenie lub weranda, taras lub daszkiem, i tak dalej.

Kąpiel beczka jest podnoszona jako najprostszej podstawowej konstrukcji. Po określeniu w przybliżeniu na środek tarczy, na jej zewnętrznej powierzchni, należy zwrócić koło do średnicy, która odpowiada wysokości naszych okrągły lub owalny łaźni. Nadmiar materiału jest cięte końce pręta w kształcie piły elektrycznej. W tym samym czasie, na czołowej powierzchni bocznej otrzymanej płyty nie można uniknąć pęknięcia oraz nieprawidłowości.

Paul i odwadniania

Ci, którzy wstępnie zainteresowanie pytanie, jak zrobić kąpiel baryłkę, z pewnością wie, że jest on umieszczony w sposób szczególny. W szczególności dotyczy to konstrukcji podłogi, która powinna być umieszczona pod kątem, aby to tak wygodne, jak to możliwe do naturalnego spływu. W kąpieli tej sam w specjalne otwory w dnie, przez który przepływa woda odpady bezpośrednio do ziemi. Oczywiście, w razie potrzeby, a obecność funkcji możliwe jest zorganizowanie drenażu w scentralizowany lub w lokalnej kanalizacji kanalizacja.

Ponadto taka telefon pary powinna być umieszczona na pełną strefie kąpieli, gdzie jest to możliwe, aby wziąć prysznic schładzania ciała po wysokie temperatury pieca i generator pary. Łączy również do lokalnego lub scentralizowanego systemu zaopatrzenia w wodę.

urządzenie wewnętrzne

Jak w przypadku każdej kąpieli w beczce musi być również zainstalowane oświetlenie, w razie potrzeby – sprzęt i instrumenty elektryczne i inne. Dlatego po zakończeniu budowy, które zostało przeprowadzone na własną rękę, trzeba zaprosić wykwalifikowanego elektryka do instalacji okablowania. W tym celu, w trakcie budowy łaźni beczkach dachu i ścian muszą opuszczać specjalne otwory i otwory. Ponadto, następujące informacje dotyczące bezpieczeństwa muszą być starannie izolowane przewody elektryczne, które będą znajdować się w wilgotnym gorącym środowisku.

Wewnątrz, jak iw stacjonarnym kąpieli, aby poprawić komfort trzeba instalować drewniane ławki i półki. Muszą także na pokrycie zaliczki nieszkodliwe antyseptyczne skład zwiększa żywotność oraz umożliwienie im trwale zachować atrakcyjny wygląd. Wybierając drewno piekarnika właściciela będą musiały być wyposażone w dodatkowe komina i otworów wentylacyjnych.

pielęgnacja

Drewniane sam materiał budowlany stwarza optymalne warunki Steamy wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz wymagane jest jedynie pokrycie kompozycje odstraszające ognia i wilgoci. Obchodzi łaźni lufę w miesiącach letnich jest pełnowartosciowa przewietrzanie przestrzeni wewnętrznej po każdym zabiegu. Aby to zrobić przez długi czas, aby otworzyć na oścież drzwi z oknami. W zimnej porze roku trzeba obawiać się o jakości i efektywności systemu wentylacyjnego.