323 Shares 4419 views

Wielki poemat „Mtsyri”: cytatów plan może odzwierciedlać jego geniusz

Aby cytatów „Nowicjusz” plan poemat, trzeba przynajmniej mieć pomysł i drugiego. Dość łatwo sobie wyobrazić co ten plan – podtytuły powinny składać się z cytatów, najbardziej scharakteryzować znaczenie przejścia. Na pięknym wierszem każdy obywatel Rosji wie, czy raczej powinni wiedzieć ze szkoły.

Geniusz, niewybaczalne wcześnie zmarły

Mihail Yurevich Lermontow, urodzony w 1814 roku, a zmarł w 1841 roku, mieszkał przez 27 lat niepełnych. Co, oprócz geniusza, można wytłumaczyć faktem, że on wszedł do historii Rosji, a nie tylko jako utalentowany poeta, prozaik, dramaturg i artysty. Jego dzieła zebrane są 4 tomy. Ale on nie był „wolny artysta” Michaił Lermontow służył w armii rosyjskiej. Należy zauważyć, że nie jest to tylko postać literacka, który wie, że jest czytanie i cytowane autorów (tak zrobić z cytatami wiersza Lermontowa planie „Novice” nie jest szczególnie trudne).

nieśmiertelna popularność

Jego prace zostały sfilmowane, a niektóre wiersze, zwłaszcza nad i „Demon”, wielu z was zna na pamięć. Jego prace są łatwe do odczytania, wraz z odsetkami, nad nimi, jak to się mówi, ponadczasowe. Starsi ludzie pamiętają cykl transmisji telewizji Irakli Andronnikova – największy wielbiciel talentu Lermontowa, jego fani i świetny popularyzator poety.

Irakli Andronikov i był niezwykle utalentowana osoba, artystyczny, wysłać go pamiętał, spowodowało zainteresowanie w to, co mówił. Pod jego wpływem, Lermontowa, przyjaciel od dzieciństwa, czytać i ponownie przeczytać. Jedną z wielkich cech epoki radzieckiej była masa i wszczepiono miłość do literatury i czytania, zwłaszcza poezji, został on twierdził. Inteligencja była modna gry – kontynuować tę linię towarzyszącego wiersz.

„Novice” – niekwestionowanym skarbem literatury światowej

I, oczywiście, poemat „Mtsyri” cytatów, które chcesz zrobić plan, był najczęściej recytowane. Przekonujące wiersz Lermontowa? Mają ciekawą fabułę – mały, fascynująca historia, są one napisane w fascynującym językiem – tak łatwe do odczytania, po prostu nie zauważyć, że jest to wiersz, a to bardzo dobry wiersz.

Tak więc, "Novice". Plan Citationality, jak również proste, musi odsłonić istotę produktu – historię gruzińskiego chłopca, wywiezionych z terytorium rosyjskiego generała operacji wojskowych. Rodzice Novice (w środkach gruzińskich „mnich nowicjusz” – to nazwa produktu bohatera, ponieważ nazwa nikt nie wiedział), najwyraźniej zmarł, a jego osłabiony przez długą, trudną drogę, starszy przedstawiciel wojsk rosyjskich zostali zmuszeni do opuszczenia przydrożne klasztor. Zaledwie kilka wersy poety opisuje konkretne miejsce i czas występujący kiedyś tutaj wydarzenia i losy klasztoru – został zniszczony wkrótce po wydarzeniach opisanych.

Plan Citationality – krótki wiersz treści

Pomimo małej ilości, fabuła poematu zawiera poszczególne części, opowiada historię bohatera. Plan Citationality „Novice” po rozdziale muszą być zgodne z tym.

Podsumowanie działka działa w następujący sposób. Chłopiec pozostaje w klasztorze, pod nadzorem starego mnicha. Wyzdrowiał, ale najpierw dichitsya inni. Czas płynie, a wszystko wydaje się, że początkujący przyzwyczajone do niewoli i już przygotowuje się do podjęcia śluby zakonne. Ale wydaje się, tylko w ten sposób – podczas burza chłopiec znika. Patrząc na niego i stwierdził, rozdarty na trzeci dzień poszukiwań, doprowadzić do klasztoru, ale nie chce być traktowany nowicjuszem. Przed śmierć przychodzi mu nauczyciel-mnicha – słuchać spowiedzi. Właściwie cała przyszłość wiersz – to historia młodego człowieka pozbawionego ojczyzny, rodziców, wiary ojców, ale nie zapomnieli to wszystko i Brad ucieczki. W celu, jeśli nie wrócę, przynajmniej na powietrzu wolności i zobaczyć życie poza klasztorem. Plan Citationality „Novice” ma odzwierciedlać rozdziały i dziką radość z którym bohater uciekł z więzienia, bo nigdy nie marzył o życiu zakonnym.

Dlaczego potrzebny jest plan?

Plan nie należy zapominać o tym krótkim miłości, która Czuł, podziwiając piękne, w dół do strumienia po wodę. Konieczne jest, aby oświetlić uchwytów z lamparta, nie bał się podjąć, a które zdobyła silną drapieżnika, który opuścił na piersi chłopców śmiertelnych ran.

Wszelkie fraza geniuszu poematu ma pewne znaczenie lub krótkich szkiców. Uzyskać co najmniej linię, która opowiada, jak Novice obserwował młodego gołębia, zatkane od burzy do gniazda w przedniej części okna swego więzienia. Co jeśli to odczuwalne „Novice” bohater poematu notowań planu, który jest zaprojektowany przede wszystkim do opisania nieugięty, miłujących wolność ducha dumnego młodzieńca?

Największym talentem poety

Najważniejszą rzeczą jest to, że Lermontow udało się precyzyjnie przekazać uczucie więźnia, który nie po prostu oddychając głęboko i gotowe jak brat i siostra objąć burzę, gotowy do radości i porównać się z ruchu, zwinnego węża. Najważniejsze jest to, że wydaje się przeczucie, że radość z wolności Puścił tylko dwa dni. Wszystko wokół niego piękno widzi w tej smutnej perspektywie – pierwszy i ostatni raz. Z tym wszystkim czuje się bardzo pogarsza. Widząc poza Kaukazem, pamięta szczegółowo domu, rodziny, wsi, ojca i siostry. Nie żałować ucieczki, który przyniósł go na śmierć, tylko żałował, że jako zły i słaby jeździec spadł z potężnego konia, który prowadzi do domu, a ona stała się niedostępna dla niego. Początkujący znaleźć w czasie, gdy był w malignie, i wydaje się od nieznośnego pragnienia, że leży na dnie pięknym, czystym potoku. Spowiedź kończy się z prośbą, aby przenieść swoją postać do ogrodu, pod akacji, z Kaukazu widać. Patrząc na góry, młody człowiek, w podziękowaniu za chwile wolności i szczęścia, umiera w harmonii ze światem, nie przeklinać nikogo.

Prawdziwa perła literatury rosyjskiej

Są dzieła literatury rosyjskiej, których dzieci wychowywać je w miłości do kraju muszą być prowadzone od dzieciństwa. Należą do nich wiersz „Mtsyri” cytatów do planu, który jako jedyny może dać wyobrażenie o tym pięknym pracy. Należy zauważyć, że w momencie pisania wiersz Lermontowa miał 25 lat. Był człowiekiem zamożnym, otoczony fanatycznej miłości babci. Możemy łuk tylko zdolność autora do tak dokładnie opisać je czując się nieodkryte.