685 Shares 5202 views

W „Historie miłosne”: repertuar i uczestnicy

Czy wiesz, że idea rzucając na żywo i podawania materiału w formie reality show nie należą do braci Meladze, nie Konstantin Ernst, byłego producentów Alsu – Valery Belotserkovsky? Niestety, pomysł nie został wprowadzony w życie w centrum produkcyjne „MEGAPOLI”, ale po kilku miesiącach rozpoczęła rewelacyjny projekt „Fabryka”.

To stworzyło grupę „Historie miłosne”

Na początku 2002 roku na MTV i dużego radia muzyka brzmiała informacja o castingu w zespole następnego damskiej Valery Belotserkovsky. Biuro „MEGAPOLI” centrum produkcyjne zaczęły szturmować młodych i obiecujących dziewcząt z całej Rosji i WNP. Trzy miesiące trwała wybór kandydatów, ale, niestety, w trybie zamkniętym. nie było możliwe uruchomienie reality show. A jednak, w wyniku spektakli i spędził cztery piękne dziewczyny zostały wybrane z dobrym wokalu i anielski wygląd. Od początku swojej kariery zespołu „Historie miłosne”. Jest to zespół chciał stworzyć producentowi, który wierzy, że bezdarny śpiewaków i zdeprawowany w krajowym show-biznesu już wystarczająco. Maya, Olga, Eugene i Christine – nazwy pierwszego i najbardziej udanych składu zespołu.

grupy producentów

Kto był ideowym inspiratorem i organizatorem grupy? Jest dobrze znany rosyjski producent Valery Belotserkovsky. Jego nazwa nie może powiedzieć nic wspólnego człowieka z ulicy, ale ludzie, którzy są zainteresowani w krajowym etapie, jest znany. W latach 90. był to jeden z gigantów muzycznego Olimpu, dał rosyjskich śpiewaków, takich jak Vadim Baikov i Alsou. Po odejściu tego ostatniego w żeglarstwie solo na czele producentów „MEGAPOLI” centrum, niewiele było wiadomo. Czekał i szukał prawdziwy talent. W 2002 roku stał się dziełem grupy „Historie miłosne”, w 2013 roku przedstawił Anastasia Altman i męskie zespół „Faktura”.

Valery Belotserkovsky jest żonaty i ma troje dzieci. Z żoną Natalią przez długi czas żył w małżeństwie cywilnym, natomiast w 2013 roku, para nie zalegalizować ich związek.

członkowie zespołu

Grupa „Historie miłosne”, którego skład zmienił się na przestrzeni lat kilkakrotnie udało stać się odskocznią dla wielu ciekawych osobowości, a teraz młodych śpiewaków. Informacja o uczestnictwo jest bardzo mała, a jednak starają się zbadać każdy z nich.

Więc Skopich Maya, Jack Huseynova Strizhneva Christina (dziewczyna w okularach) i Olga Sidorova (pseudonim „Ginger”) – jest to pierwszy członek kolektywu „Historie miłosne”. Grupa, Kozhevnikova Masza, która również została obsadzona, został pomyślany jako kwintet. Ale w końcu brzydka dziewczyna charakter nie dał jej karierę piosenkarza, a cztery uczestnicy lewo w zespole. Lida i Ulyana Komissarova Samorukova również wymienione jako byłych członków pierwszego składu, ale grupa „Historie miłosne” zdjęcia z nimi, aby nie rozprzestrzenił się na oficjalnej stronie internetowej, i nie są one wyciekły do prasy.

Już znany świecki pani i planowania kariery osobą publiczną, Mary mowa doświadczenia wykonawcy. To ciekawe, że dopiero teraz stał się znany fakt o aktorki z „Uni” w grupie „Historie miłosne”. Maria Kozhevnikova, grupa wsparcia, która rośnie codziennie w sieciach społecznościowych, w jednym z wywiadów powiedział, że nie mając głosu, żadnego wykształcenia muzycznego, był uznawany za solisty, ale była chętny do nauki i śpiewać, a nie myć naczynia po producenta. Może Kozhevnikov chciał pokazać, że mimo młodego wieku, ma bogate doświadczenie.

W różnych okresach w zbiorowej udział takiego znanego obecnie solisty jako Natalie Podolsky i Sati Casanova.

odsłon

Pierwszym hitem, wydany miesiąc później po utworzeniu zespołu była piosenka „Szkoła”. Po obrotów na wszystkich stacji radiowych w kraju producenta wziął klip do tej piosenki. Prace wideo z dotykania i nie podobny do innych produktów na scenie, przypominające retro. Aktor strzelać wideo Jegor Beroev był zaangażowany, którzy uczestniczyli w wielu teledyskach dziewcząt. Trzy miesiące później, pracowała repertuar, zespół dał pierwszy koncert na żywo.

Następnie hitów takich jak „Trzy noce”, „jak to jest”, „The Way Home” i „Tell Me Why”. Nawiasem mówiąc, te dwa ostatnie clip grupa trzech osób zostały zarejestrowane. Już w 2005 roku, część trio ponownie zmieniona, wszystkie poprzednie uczestnicy jego lewej i zostały zastąpione nowymi, przynajmniej patrząc dziewczynkę.

Ostatni album grupy wchłonął 22 melodyjnych piosenek. Najbardziej popularne z nich – „Tylko dla Ciebie” „Szekspir”, „Powrót”, „Dobranoc, Love”, „po raz pierwszy”,

Rozpad zespołu

W swojej pierwotnej formie kwartet trwała tylko rok. Po pewnym czasie opuścił uczestnika Eugene, oraz grupa „Historie miłosne”, który jest coraz bardziej zdjęcie zostało błysnął na stronach plotek stał się trio.

Dziewczyny nadal działa, wykonywane przez wzruszających piosenek, bierzemy świetny film.

Ale zaraz po zakończeniu umowy, każde z nich poszło swoją drogą. Już w 2010 roku, Maya Hubenko-Skopich zaczął występować solo, wydała pierwszy teledysk do utworu „na chwilę przed zimą.” Losy pozostałych byłych członków tria nie jest znana.

W ciągu trzynastu lat istnienia pracownik opuścił stare i nowe uzupełniane. A jednak dziś, grupa „Historie miłosne” jedzie na wycieczkę w miastach Rosji, sprawia, że film, udziela wywiadów. Wyprodukowany przez zespół często przyciąga swoich graczy do wszelkiego rodzaju działań charytatywnych.

Grupa „Historie miłosne”: skład, 2015

Dziś, zespół istnieje i rozwija się. Jego nowy członek – Vika, Lekki, Nastya i Dean – już udało się zdobyć miłość publiczności. Ogólna koncepcja zespołu pozostała taka sama – ładna dziewczyna bez odrobiną wulgarności i rozwiązłości śpiewa o swoich uczuciach i każdy klip powiedzieć wszystkie nowe historie o miłości. Dziewczyny poprawić swój talent i dążyć do stania dojrzałych aktorek. W przyszłości być może niektóre z nich wybiorą karierę solową, ale jednocześnie „Historie miłosne” w pełnym służyć i zachwycić publiczność.