498 Shares 1831 views

Minivan Order – Czego potrzebujesz, jeśli zebrałeś się … W łaźni

Za oknem stał luty. W ogóle było zimno, a nie świąteczne. Chociaż święto było jak i nawet poczułem, że ma nadejść. Nie chodziło o to, że zbliżał się Nowy Rok, ale już mu się udało, ale nagle chciał jechać do łazienki bez oporu. Z przyjaciółmi. Wywołanie i odebranie ciepłej firmy okazało się być kwestią minut.

Szczotki Shursha, sześciu nie można powiedzieć, że piją, ale czasami pozwalając sobie na relaks mężczyźni gapią się na siebie w głębokiej trosce. Trzeba było się dowiedzieć, kto dziś będzie "kierowcą klaczy". Gdy zamówienie w ogóle nie zostało przywrócone, koło powinno było usiąść najmłodszym. Wiedział o tym na pewno i mógłby uniknąć od samego początku, ale w kieszeni leżał żartowniczkę w postaci kawałka papieru z pospiesznie nagranym zwrotem, nakazującym minibusowi kierowcy i powiązanie, które można było rozłożyć.

Jaka prosta decyzja nie przyszła do głowy pięciu mędrców życia, była poza wszelką wiedzą. Ale ten logiczny pomysł, w którym wynajęcie minivana z kierowcą stało się jedyną opcją, która nie doprowadziła do wzajemnych obelg, natychmiast doprowadziła do fraternizacji, a pokój poczuł westchnienie ulgi nad nim. Cieszyli się, jakby zamówili minibus na wesele.

Tak, to zdecydowane.

Ale zanim zamówił minivan, nie zaszkodzi dowiedzieć się, co dokładnie będą oferowane – firma nie jest mała, ale ukochana łaźnia nie jest bliska. Minivan okazał się "koreańskim" Hyunday Grand Starex, który, biorąc pod uwagę ich główne zalety – niezawodność i zwrotność – był absolutnym plusem. I taką jakość, jak nośność, biorąc pod uwagę 145 kg Igor, i w ogóle rozproszyć wszystkie wątpliwości.

Wynajem minibus był tego wart, z prawdziwą ulgą i radością z okazji tego wydarzenia. Pierwszy toast, jak się spodziewano, został podniesiony na zamówienie minibusów w Moskwie, zwłaszcza, że firma została poinformowana, że samochód wyjechał i będzie pół godziny. A potem młodzieniec ponownie odwiedził szczęśliwy i bardzo aktualny pomysł: potrzebują czegoś, nie tylko transportu, ale tak zwanego minibusu taksówek. Wyeliminowano kolejny telefon, a ostatnia przeszkoda w drodze do procedur wodnych.

Jeśli chcesz się zrelaksować z przyjaciółmi, a potrzebujesz niezawodnego, przestronnego samochodu – zamów minibusy Hyunday Grand Starex, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

I jak nie pamiętam noworocznego filmu o Irony of Fate. Być może jedyny czas, kiedy minibusy nie były wynajmowane w Moskwie, ale to było zabawne.