217 Shares 7338 views

Pyszne grill w domu

Przyszedł na długo oczekiwany czas pikniki, wycieczki i zajęcia na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. Sprawy pilne pogody i przynęty, a wiele domów, a na zaporze. Ale nie zapominajcie, że można odpocząć w domu i mają prawo piknik na balkonie. Najważniejsze, że miał wszystkie niezbędne urządzenia do gotowania grilla w domu. I tak przepis nie potrwa długo.

Tak więc, najważniejszą rzeczą jest marynować szaszłyki tak, że okazało się pyszne, pachnące i smaczne. Bez względu na to, z którego mięso wybrać gotować kebaby (kurczak, wieprzowina lub jagnięcina), można wybrać dowolny przepis. Oto najbardziej popularne przepisy na marynaty, które można spróbować w domu.

Pierwszy przepis: grill w domu może być gotowane w ich własnym soku, mięsa i cebuli sok. I uczynić go bardziej soku, to lepiej wziąć wieprzowinę (szyi – najbardziej odpowiedni kawałek). Cięcia mięsa na średniej wielkości kawałki, pokroić cebuli, równomiernie wymieszać z tych produktów. Dodaj sól i pieprz. Średnio, jeśli wziąć jednego kilograma mięsa, trzeba będzie 2-3 średnia cebula, jedną łyżkę soli i pieprzu tyle. Umieścić to wszystko w misce, w którym mięso będzie marynować. Idealnie, powinno stać przez trzy do pięciu godzin. Jednakże, jeśli masz okazję, żeby go zostawić nadolshe, będzie tylko lepiej. Następnie nawleczone kebab na szaszłyki i gotować. Jeśli nie masz szaszłyki z grilla i nie martw się, bo można smażyć Szaszłyk dom w piekarniku. Ułożyć kawałki mięsa na patelni i wysłać je w piekarniku przez około 30 minut, aby monitorować temperaturę, nie powinna być mniejsza niż 200 stopni.

Druga marynata przepis sugeruje, że grill jest to pieczona na grillu. Piękno tego przepisu jest to, że szaszłyki marynowane mniej niż godzinę. Aby to zrobić, trzeba będzie jeden litr wody, trzy łyżki soli, dwie łyżki pieprzu, dwie łyżeczki kminku. Nawiasem mówiąc, można przyjąć jako pieprz czarny i czerwony (lub mieszaniny od 50 do 50). Opcjonalnie można dodać cebula pierścienie. Teraz umieścić mięso w mieszaninie, wstępnie pokrojony na kawałki (kawałki muszą być mniejsze niż w pierwszym przepisie, ale od wielkości wystarczającej do sznurka je na szpikulce). Po promarinuetsya kebab za godzinę, można zacząć go smażyć. Nie spiesz się polać marynatą, ponieważ będzie się przydać w czasie, gdy grill zostaną przygotowane w domu. Stopniowo wlać na marynaty, że mięso podczas Zhirkov. Nie zapominaj, że będzie skręcić szaszłyki. W związku z tym konieczne jest, aby upewnić się, że marynatę równomiernie na cały dostał kawałki Szaszłyk.

I ostatni, trzeci przepis, nie mniej popularne. On jest trochę inny od reszty. Fakt, że mięso będzie musiał natrzeć przyprawami, wstępnie gotowane. Tak więc, aby marynować kebaby w domu, trzeba wymieszać 4 łyżki soli, 2 łyżeczki czarnego pieprzu i 1 łyżeczka czerwonej papryki. Mieszać tej mieszaniny i pocierać każdy kawałek mięsa. Wystarczy pamiętać, że kebab był bardzo trudny, ale warto. Na wniosek mieszanki przypraw można dodać trochę majonezu i ketchupu, da specjalną touch do grilla.

Jak widać, grill w domu – jest to dość proste, jeśli podchodzimy do tego problemu twórczo. Jeśli zdecydujesz się używać więcej przypraw, które wolisz, swobodnie dodawać, to daje niezwykły smak kebabu. Wiele osób chce wlać piwo przy grillu smażenia, ponieważ daje szczególny smak i aromat. Możliwe w tym celu używać suchej wino.

Teraz można zaprosić gości na weekend, grilla w domu i cieszyć towarzyskich z przyjaciółmi.