844 Shares 6380 views

Co robić w Oxford?

Dla zwykłych rosyjskich uczestników Oxford jest czymś nieosiągalnym, można nawet powiedzieć, magiczne instytucja dla elity. Piękne stare budynki, zielone trawniki, studenci w szatach, mądry profesor, bogata biblioteka – to wszystko wydaje się w jakiś odległy i nierealny. Z jednej strony, jest to prawdą, ponieważ bardzo trudno jest dostać się na uniwersytet, ale jeśli dołożyć wszelkich starań, możliwe jest, aby zrealizować swoje marzenie cenionych – być wykształcony w Oksfordzie.

Oxford University jest jedną z najstarszych placówek oświatowych, pierwsza wzmianka o nim znajduje się w dokumentach w 1096 roku, chociaż dokładna data powstania nie jest znana. To pierwszy dowiedział mnichów, aw średniowieczu – członkowie High Society, jak w tamtych czasach, edukacja była obowiązkowa dla wszystkich szlachty. Dzisiaj Oxford produkuje młodych specjalistów, pewny siebie, zna swoją wartość, którzy są w stanie osiągnąć swoje cele.

Absolwenci tej uczelni na stanowiskach kierowniczych w dużych firmach. Zaufali najbardziej odpowiedzialną pracę, bo jeśli oni byli szkoleni w Oksfordzie, a następnie, w stanie znaleźć wyjście z każdej sytuacji szybko przystosować się do nowego miejsca, aby przełączyć się na pewnych obowiązków. To właśnie te osoby i trzeba udanych firm. Dlatego nietrudno się domyślić, dlaczego tak wiele marzeń, aby dostać się w szeregi studentów tej uczelni. Co robić w Oxford?

Oczywiście, wnioskodawca musi być biegły w języku angielskim, ale ta wiedza nie wystarczy, aby mieć pewność, że otrzymasz. Konkurencja jest bardzo duża, więc każdy przechodzi rygorystyczną selekcję nauczycieli akademickich. Zanim pójdziesz do Oksfordu, trzeba przejść szkolenie wysokiej jakości. Lepiej jest rozpocząć w starszych klasach szkoły na kilka lat przed egzaminami na uczelni. Ideal – szkolenie w jednej z prestiżowych szkół w Wielkiej Brytanii.

Wstępnie należy zadbać o nabyciu certyfikatów potwierdzających kapitulację trzech egzaminów na znajomości języka angielskiego. Nie przeszkadzają, aby przejść specjalne szkolenie dla studentów zagranicznych w jednym z centrów letnich. Jeśli to możliwe, powinno być przetłumaczone na jednej z prestiżowych szkół w Wielkiej Brytanii. Nie zapomnij o ocenach efektywności we wszystkich badanych powinny być tak wysokie. Takie podejście do biznesu w przyszłości dołączy do grona wybitnych studentów Uniwersytetu, nie puzzle nad tym, co zrobić w Oksfordzie.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba na specjalnym formularzu napisać list i wysłać go na uniwersytet. Po pozytywnej odpowiedzi trzeba podjąć próbę i wywiad z profesorów Oxfordu. Trzeba pokazać całą swoją wiedzę i umiejętności, uniwersytet powinien być zainteresowany studentów. Aby wyróżniać się, można powiedzieć nam o swoich osiągnięciach naukowych lub sportowych.

Komisja wybór jest konieczny, aby zapewnić kompletny pakiet dokumentów właśnie w tym okresie. Konieczne jest, aby podać swoje dane kontaktowe, aby mógł skontaktować się ze studentem i powiadamia o swojej decyzji. To wszystko porady, co robić w Oxford, zakończone. Po zarejestrowaniu, można uzyskać jedynie wizy i spokój ducha, aby przejść do studiowania w Wielkiej Brytanii.