898 Shares 1464 views

Dzieci Sippy kubki: jak wybrać i co trzeba wiedzieć

W momencie, gdy dziecko zaczyna siedzieć, on wykazuje większą niezależność. Pragnienie samoopieki, rodzice nie powinni tylko zatwierdza, ale także zachęcać. Im szybciej mama pozwala dziecku zrobić pierwszy błąd, tym szybciej będzie przezwyciężyć trudności i nauczyć się wielu rzeczy. Jednym z pierwszych umiejętności, które nie wymagają specjalnych umiejętności i szkolenie, które odbywa się w najprostszy sposób – jest okazją do picia. Aby przejść z butelki do kubka ze smoczka pomaga opcję pośrednią – różnorodne sippy kubki dla dzieci.

Jakie są Sippy kubki?

sklepy specjalistyczne oferta rodzice Bajkowe towary ogromna ilość akcesoriów i przedmiotów, znacznie uprościć opiekę dla dzieci. Dzieci Sippy kubki po prawej stronie znajdują się na pierwszych miejscach w rankingu najbardziej popularnych zakupów matki sprawiają, że dla ich dzieci. Pochodzą one w różnych formach: cechuje ich cen, modelu i mechanizmów, aby zapobiec małe problemy.

Przydatne takie nabycie nie tylko dla dziecka, ponieważ koło-pot pomaga mu pić na własną rękę. Jego zastosowanie znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia wody lub wlać kompot wszystko, co nie może nie zadowolić każdą mamę. Jakie są główne rodzaje sippy kubki? Są to:

  • Butelka z dziobkiem kręgi;
  • Butelka z rurą silikonową, słomy.

Picia miskę z słomy lub neprolivajka?

Celem takiego akcesorium – aby uniknąć rozlania cieczy, gdy napoje dziecka, ale zasada działania w tych dwóch podgatunków jest nieco inna. Dzieci karmienia kubek ze słomką zakłada, że dziecko musi być w stanie wyciągnąć płynu przez słomkę. Nie każde dziecko będzie w stanie szybko zrozumieć, co jest wymagane, aby płyn uderzyć go w ustach. Ponadto, często w takich sippy kubki nie są uchwyty i mają dość dużą kwotę, która nie pozwala na dziecko poniżej jednego roku wolnego trzymać go w rękach. Ale to, co jest niekorzystne dla malutkiego dziecka, starsze dziecko – wyraźną przewagę, ponieważ Sippy kubki Takie dzieci nie trzeba obracać. Dziecko pije dużo płynów, a więc nie ma potrzeby stale wlać do kubka. Najpopularniejsze producenci takich butelek są: Tommee Tippee, Happy Baby, Next, Pigeon.

Kubek naczyniu z dziobka może być zaworem bezpieczeństwa i bez niego. Większość dziobek do picia wyposażona w uchwyty oraz nasadkę ochronną, która obejmuje dziobek przed dostaniem się na niej różnych bakterii. Ponadto, istnieją modele wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego, co zapobiega rozwojowi bakterii patogennych, pozwalając kompot lub sok nie pogorszy się w zbiorniku od dłuższego czasu (Canpol). Zdając sobie sprawę, że dzieci często gryźć wylewka butelkę picia miskę, która prowadzi w ruinę, producenci oferują nabywcom wymienne dysze (Avent, Pigeon, «The World of Childhood").

W jakim wieku dziecko potrzebuje filiżanki karmienia?

Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów akcesoriów, wśród których znajdują się modele dla najmłodszych dzieci. Mogą być używane od urodzenia. Takie butelki są wygodne kształt i przyłączenie miękkiego silikonu, dzięki któremu rodzice mogą pić jej dziecko. Kubki-garnek z dzióbkiem i uchwyty do zaoferowania korzystne dzieci od sześciu miesięcy, ale te ze słomy – po roku.

Kiedy wybór jest bardzo ważne, aby rozważyć, w jakim stopniu dziecko jest w stanie kontrolować swoje ruchy, a także czy butelkę wygodnie pasuje do dłoni.

Wiek, w którym dziecko będzie przydatna do picia misce, nie jest ograniczona. Butelka z rurką można wybrać się na spacer, nawet wtedy, gdy potomstwo 3-4 lat, ponieważ jest to wygodne, higieniczne i praktyczne.

Co brać pod uwagę przy wyborze?

Wybór poidła dla dziecka, rodzice powinni kierować się indywidualnych cech dziecka. Zdarza się, że on nie lubi konkretny model i trzeba wypróbować kilka rodzajów wybrać najlepszą opcję. Bo wszystkie dzieci są różne preferencje, mogą być nierówne, a rodzice powinni wziąć je pod uwagę przy wyborze Sippy kubki dla dzieci. Opinii wielu rodziców wskazują, że bardzo małe okruchy nie jest bardzo dobrze postrzegają kubek z zaworem – do picia, że dziecko wymaga dużo wysiłku. Jeśli to nie jest jeszcze w pełni rozwinięte (ze względu na ich wiek), konieczne jest, aby odroczyć stosowanie takiego modelu na kilka miesięcy.

Ogólne wytyczne dotyczące wyboru filiżankę podajnika:

  • To musi być wykonany z tworzywa sztucznego, która nie zawiera bisfenolu A, to jest jego gwarancją bezpieczeństwa.
  • rozmiar butelka powinna być odpowiednia do wieku dziecka – zbyt ciężki i ogólnie po prostu nie można trzymać w dłoni.
  • Wskazane jest, aby wybrać model bez nadmiernego zginania i dziurkowania, w przeciwnym razie trudno będzie umyć filiżankę karmienia.
  • Dziobek lub rurka powinna być średnio twardy – miękki materiał łatwo progryzet dziecko.

Jak nauczyć dziecko do kubka?

Dzieci Sippy kubki z otworów dyszy, aby pomóc dziecku nauczyć się obrócić butelkę, stymulując go szybciej nauczyć się pić ze zwykłego kubka. Oczywiście, można to zrobić bez filiżanki podajnika, naszych matek i babć – doskonały dowód. Być może jego brak nawet szybciej uczyć dziecko do picia ze zwykłego kubka, ale jest warte dodatkowych nerwów z powodu lepkie plamy i brudne ubranie i umyć nieskończony?