591 Shares 4544 views

Elena Samodanova: Biografia, kariera, życie osobiste

Elena Samodanova, biografia, który zainteresował się publiczności natychmiast po wietrzenia kanału telewizji „Rossija 1” projektu „Taniec z gwiazdami”, jest profesjonalnym tancerzem i sędzia kategorii międzynarodowym. Jak rozpocząć karierę Elena i jakie są fakty z życia gwiazdy mogą być interesujące dla swoich fanów?

informacje biograficzne

Elena Samodanova urodzony w rejonie Rostowa, w mieście Wołgodońsk. Jej ojciec i matka byli profesjonalni tancerze.

Dziewczynka od najmłodszych lat zaczął ćwiczyć tańca towarzyskiego. Dzięki ich poświęceniu i ciężkiej pracy Samodanova już szesnaście lat był jednym z najmłodszych Professional Latin tancerzy na świecie.

Samodanova wykonywane na mistrzostwach tanecznych, które odbyły się w Chinach, Australii, Japonii i Anglii. Elena wielokrotnie przeznaczone tytuł. Jeden młody sportowiec nawet dostał się do pierwszej dziesiątki najlepszych wykonawców Łacińskiej amerykańskiej pary tanecznej.

W między mistrzostwach tańca Samodanova udało się uzyskać wykształcenie – ukończyła Uniwersytet Moskiewski Kultury i Sztuki w specjalności „Choreografia”. Nieco później, Elena otrzymała dyplom Sydney Theatre School i przeszły certyfikację międzynarodowej jako nauczyciel tańca towarzyskiego. Pozwoliło to choreograf do pracy w Anglii, Australii, Hong Kongu i Rosji.

Udział w projektach telewizyjnych

Elena Samodanova w projektach telewizyjnych rozpoczęła uczestnictwo w 2010. Wtedy choreograf jako sędzia wezwała chińskie show, „Pan Hong Kong».

W 2012 roku Elena jako tancerka pojawiła się na australijskim serialu – AACTA i „Everybody Dance”. A kiedy w tym samym roku w australijskim kanał został uruchomiony projekt „Taniec z gwiazdami”, ona współpracę z lokalną gwiazdą.

Po tym Elena jako reżyser i tancerka pracuje Sydney telewizyjnego programu „The Voice Australia” i SYTYCD. W 2014 roku brał udział w indyjskiej Samodanova „Taniec z gwiazdami”, aw 2015 roku zajął honorowe miejsce w tej samej rosyjskiej konkurencji jury.

W Rosji, choreograf okazał się najsurowsze sędzia. Za każdym razem, kiedy umieścić na parę serwującą ocenę 2-3 punktów niższe niż jego odpowiedniki. Taki rygor Elena wyjaśniono ich obiektywność, ponieważ rosyjska gwiazda nigdy nie widział, więc możliwe jest, aby ocenić ich czysto choreograficzne.

Praca z gwiazdami

Elena Samodanova nie zna rosyjskiego beau monde, w ciągu ostatnich dziesięciu lat mieszkających za granicą. Według choreograf, została zaproszona do występu na mistrzostwach świata do różnych krajów – Chin, Australii i tak dalej ..

Dużą rolę w karierze tancerza odgrywanej przez zagranicznych projektach telewizyjnych, co pozwoliło jej zrobić znajomość z gwiazdami światowego show-biznesu: Ricky Martin, Rihanna, Sheril Krou i wiele innych.

W rezultacie, jako choreograf w 2009 Samodanova pracował na koncercie Sheril Krou w Hong Kongu w 2012 roku współpracował z raperem o imieniu Akon w 2013 roku – z brytyjskiego piosenkarza pieczęć i amerykańska gwiazda Ricky Martin.

życie osobiste

Elena Samodanova i jej mąż Gleb Sawczenko – dwie tancerki. Poznali się, gdy byli osiemnaście: zarówno choreograf w tym okresie byli zaangażowani w tym samym studiu tańca. Następnie młodzi ludzie zaczęli się komunikować, ale romantyczny związek między nimi nie stało – wkrótce Hleb wyjechał do Ameryki. Po kilku latach, Elena była prosta w obsłudze, a Gleb nazwał ją do Stanów Zjednoczonych, by zatańczyć z nim w parze. Tak zaczęła swoją historię miłosną.

Życie osobiste Helen Samodanovoy zainteresował się publicznie natychmiast po przewietrzenie „Taniec z gwiazdami”. A wszystko dlatego, że w tym projekcie Samodanova usiadł w fotelu sędziego, a jej mąż Gleb Sawczenko zatańczył w parze z mistrzem olimpijskim Adelina Sotnikowa. Żółty prasowa po pierwszym telewizyjnym początku wymyślać historie o romansie i Gleb Adeline, które nie zostały potwierdzone. Dziennikarze pytali, co to jest – do oceny własnego męża? Ale Elena rozsądnie odpowiedział, że organizatorzy show i poprosił go, aby ocenić Gleb: Samodanovoy główne zadanie – ocenia gwiazdę tańca, a nie jej partnera zawodowego.

W wolnym czasie, Helen cieszy Bikram joga, surfing i jazdę konną. Deserów lodowych Samodanova kocha najbardziej.

edukacja córka

Elena Samodanova, którego córka ma zagranicznego imię Olivia przyznaje, że ona i jej mąż mają różne poglądy na temat rodzicielstwa. Ale oni zawsze znajdą sposób się zgodzić.

Oboje małżonkowie są aktywne, więc stale trzeba zaplanować, z kim i kiedy spędzają czas ich córka. Przez osiem lat, Gleb i Elena nauczył się wmanewrować w strasznym brakiem czasu.

Olivia z dwóch lat uczestniczy w studio tańca, i to jest możliwe, że dziewczyna będzie nadal choreograficzny dynastię. Pomimo faktu, że jej córka rośnie Samodanovoy za granicą, Elena stara się zaszczepić w niej podstawy kultury rosyjskiej i uczy się jej języka rosyjskiego.

Najnowsze wiadomości z życia Samodanovoy

Elena Samodanova stale uczestniczy w imprezach towarzyskich i ładowane z pracy. Na przykład, w grudniu 2015 roku gwiazda została zaproszona na londyńskiej premierze musicalu „Śpiącej królewnie”. Oprócz Helen, to premiera wezmą udział gwiazdy show biznesu, a nawet członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Elena i Gleb zaproszony również do Ameryki Narodzenia pokaż Ballroom z niespodzianką Bożego Narodzenia, w których będą tańczyć razem z amerykańskimi gwiazdami sztuki choreograficznej.