745 Shares 8287 views

Objawy schizofrenii. Metody unieszkodliwiania ludowe

Problem diagnozowania chorób neuropsychiatrycznych ma objawy podobne do różnych wariancji. Objawy schizofrenii, na przykład, podobnych do nerwic i problemów somatycznych. Leczenie źle diagnoza nie może naprawdę dać odpowiednie wyniki.

Przyczyny schizofrenii nie są w pełni zrozumiałe. W czasie rosyjskiego fizjologa Pawłow uważa, że podstawą są słabymi zakończeń nerwowych mózgu. Patologia ta może być wrodzone lub nabyte w trakcie życia. Wyrażone w neuronów działanie ochronne, chroni przed czynnikami drażniącymi. Ale dla słabych końcówek nawet niewielki wpływ wystarczającą do kory mózgowej została objęta hamowania. Czasami podczas uruchamiania sytuację hamowania stosuje się również do pnia mózgu. Objawy schizofrenii wspierać tę teorię.

Według innej wersji winę stopniowe organizm zatrucie toksyczne produkty przemiany materii zakłócony. Główny problem odnosi się do metabolizmu białka. Ten wariant choroby pokazuje także fundamentalny problem problemu. Ale to nie wiarygodnie ustawić przyczynę naruszeń metabolizmu białek.

Główne objawy schizofrenii polega na stopniowym „pogłębienie” we własnych myślach, niektórzy hamowanie reakcji na bodźce i dziwne odchylenia galyutsinopodobnyh. Objawy te zostały zidentyfikowane przez długi czas i do tej pory mają uzupełnione tylko przez bardziej precyzyjnych definicji, ale nie zmieniają się z dalszego badania tej choroby.

Więc objawów schizofrenii:

  • człowiek jest zanurzony w swoim wewnętrznym świecie, aż do autyzmem;
  • przekonany, że kto kontroluje lub „miejsc” w jego głowie myśli innych, zaprzeczają ich działania jako własne, wykonane pod nadzorem jego osobistej motywacji i świadomości;
  • często „w kontakcie” z pozaziemskich form życia równoległych światów i innych planet, mitycznych stworzeń, etc.
  • Słyszy głosy, że tylko on wyróżnia. Te głosy można wydawać polecenia, które są absolutnie niezbędne do przeprowadzenia;
  • dość powszechne, tak zwane „urojenia oddziaływania”, po czym człowiek myśli, że wszystko jest przeciwko niemu, nieprawidłowo udzielenia pomocy lub chcą zaszkodzić jego zdrowiu, starając się kontrolować i obniżyć jego mylić niesamowite sposoby lub hipnozy, itp ,
  • również wyraził niestosowność zachowania, dezorientacja lub podarte fragment mowy, apatia do otaczającej rzeczywistości z pełnym wzbudzeniem w sytuacjach, które tworzy wyobraźnię wyjątkowo pacjenta, etc.

Objawy schizofrenii są opisane indolent naukowców głównie krajowych. W większości krajów współczesnego świata ta forma choroby nie istnieje. I wszelkie przejawy są uważane za złożone z innymi zaburzeniami psychicznymi. Jednak objawy schizofrenii zostały jeszcze jasno określone. Ich osobliwością jest słaby lub stopniowe, stopniowe objawem choroby, która nie jest rozciągnięta na kilka miesięcy, jak w typowych przypadkach, ale na cały rok. Ten rodzaj dewiacji zauważyć rozwiązać ponieważ Początkowe objawy mogą być epizodyczne i dopuszczone do specjalnego stanu naprężenia osoby w danym okresie życia.

Schizofrenia lecznicze środki folk czasami dość skuteczne. Istnieje opinia, że był pod pełzającej schizofrenii, takie podejście jest szczególnie odpowiedni. Podstawą takiego leczenia, obejmujący podawanie środków uspokajających, które zwiększają zakończeń nerwowych w mózgu i zmniejszenia nadpobudliwość. Równie ważne również dobry odpoczynek, dlatego zaleca się stosowanie wywary nasenne, nalewki, mewy w szczególnych przypadkach. Nie ostatnie miejsce w leczeniu schizofrenii środków ludowych trwa całkowite oczyszczenie organizmu z substancji toksycznych. Do tej techniki czasami stosowany nawet długotrwałego postu i wyrzeczeń niektórych produktów. Uważa się, że hydroterapia pomaga również wzmocnić ogólną organizmu.

Szczególne miejsce w krajowym leczeniu schizofrenii bierze medycynę tybetańską. W następstwie jej rady do wykorzystania na tarcie i masaż słonecznikowego lub oliwy z oliwek, które wykopano na głębokość około 0,5 metrów pod ziemię i tam dojrzewa przez okres 1 roku. Delikatnie wmasować w tych procedurach głowy, dając jej pół godziny do manipulacji.

Ale bez względu na to, jak skuteczne lub miał żadnej recepty, diagnozy w wyspecjalizowanych placówkach medycznych jest obowiązkowe. ponieważ Tylko lekarz może ustalić rozpoznanie i zakres choroby.

Bądź zdrowy ty i twoi bliscy!