515 Shares 3396 views

Czego nie mówią w społeczeństwie? Zaczerwienienie warg sromowych.

Pomimo faktu, że cenzura w telewizji jest coraz mniej pewne tematy pozostają wrażliwe i omawiane są w ścisłym kręgu „pacjent – lekarz”. Na przykład, zaczerwienienie warg sromowych. Dlaczego to się dzieje? Niż to jest obarczona? Być może nie ma powodu martwić się o swoje zdrowie? Powodem nie jest zmiana reżimu higieny osobistej? Czy to możliwe, aby przejść na kameralnym bieżąco z podobnymi objawami? Każda dziewczyna byłaby martwi w tej sytuacji. Jak można odpowiedzieć na najbardziej podstawowe pytania?

Och, kobieto, ty – bogini!

Kobieta – czysty i delikatny kwiat, który potrzebuje stałej opieki i czułości. Potem może sobie pozwolić właściwego odpoczynku, abstynencji od tanich kosmetyków i terminowego higieny. Ale jeśli pani od rana do nocy stracił w pracy, przechwytuje płytowych obiadowych instant makaron i dopiero późno w nocy przypomina, że trzeba wziąć prysznic i zmyć makijaż, krosna na horyzoncie nie są najbardziej przyjemny problem. Do tych należą zaczerwienienie warg sromowych. Niestety, kobieta może podnieść zakażenia ze względu na cechy strukturalne narządów rozrodczych. Ale przewoźnicy często są mężczyźni. Więc nie tylko zwalają wszystko na siebie. Okazało się, że kobieta musi zapłacić za wspólne wad, ale musi być traktowany do obu partnerów.

Co podejrzany?

Jeśli istnieje zaczerwienienie warg sromowych, co robić? Zrozumiałe jest, że panika nie pomoże, ale ten objaw może sygnalizować poważny problem, więc wizyta u ginekologa nie powinno być opóźnione. Powiązane uczucia mogą być bardzo nieprzyjemne, jak świąd warg sromowych oraz konieczności tarcia ze względu na stymulację skóry rodzajem bodźca.

Pierwszym krokiem zaczyna podejrzewać narządów płciowych wirusa opryszczki. Kilka dni po pierwszych objawach pojawiają się na ciałach mini-pęcherze i zamieni się ranami.

Jeśli przyczyną świądu staje infekcji brodawczaka w miejscach intymnych są brodawki narządów płciowych, pojedyncze lub wielokrotne. Ich kolor może wahać się od różowego do głębokiej czerwieni. Nie może być nieprzyjemny zapach. Nawiasem mówiąc, jest to choroba przenoszona drogą płciową.

Niebezpieczne „przedstawia” zostanie zamknięte po zakażeniu wirusem cytomegalii, który powoduje otyłość, zapalenie sromu i pochwy, błony śluzowej macicy i towarzyszy Choroba nie ma objawów, z wyjątkiem bólu w okolicach miednicy.

Zgodnie z tymi chorobami kobiet cierpi oczywistą zaczerwienienie warg sromowych, świąd, pieczenie i ropne absolutorium. Podczas stosunku i oddawanie moczu może wystąpić ból.

Jeśli grzyb jest winien

Jest to choroba podstępna – kandydoza lub pleśniawki. Kiedy obserwuje się zaczerwienienie warg sromowych. Wydzielina staje się tandetna i zaczerwienienie w pochwie może być postrzegane z białawymi plamami. Świąd wzrasta podczas snu, po długim spacerze lub podczas menstruacji. grzybica leczenie jest powstrzymanie rozwoju grzybów drożdżopodobnych Candida.

I bakteryjne zapalenie pochwy objawy mogą być dodawane szarawe absolutorium. W leczeniu nie bez leków i świece.

z wąsami

Najgorsze, gdy dolegliwości i choroby pani zdobył, uzyskując chwilowe pasji. Po swędzenie na wargach sromowych – jest to pierwsza oznaka obecności infekcji, chorób przenoszonych drogą płciową. Warto też zwrócić uwagę na dziwne plamy na skórze, obrzęk węzłów chłonnych. Dostarczyć diagnozę, prowadzony tylko przez tych objawów, nie jest możliwe, ponieważ takie dolegliwości towarzyszą wielu chorobom. Pamiętaj, aby zrobić test.

Przyczyną zaczerwienienia i swędzenia może stać się powszechne naruszanie zasad higieny osobistej! Należy również zachować ostrożność w doborze żele, mydła.

bielizna syntetyczna może przyczynić się do dyskomfortu narządów płciowych, a także alergii na zanieczyszczenia zewnętrzne.

Czynniki ryzyka mogą być uznane za akceptację antybiotyki, choroby narządów wewnętrznych.

leczenie

Jeśli istnieje zaczerwienienie warg sromowych, przyczyny określone w czasie, aby pomóc w określeniu dalszego leczenia. Ginekolog sprawdzi testy, przepisać leki kurs i może zalecić dodatkowe procedury. Na przykład, umyć narządów płciowych napar z dziurawca i rumianku. Także łagodzi swędzenie napar z szałwii, mięty, krwawnika. Po kąpieli można stosować maści na bazie pokruszonych orzechów i olejów roślinnych.

Okres rehabilitacji jest wymagane do gotowania bielizny i głaszcząc go z parą wodną. Lepiej wykluczyć choker i stringi. Od współżycia seksualnego do czasu lepiej wstrzymać się. I nie chciał kusić losu, po dotykaniu narządów płciowych może być bolesne. Ignorować objawy nie może być kategorycznie, a konsekwencje mogą być tragiczne. W szczególności, zaczerwienienie genitaliów przepływa do zapalenia, który wpływa na macicę i cewkę moczową. W związku z tym, że nerki są dotknięte. Terminowe leczenie zapewnia szybką i pełną ulgę.