210 Shares 3154 views

Przegląd Nokia 1208 telefon komórkowy

Obecnie co drugi nie są drogie i funkcjonalny smartfon. Jest to mini-komputer, za pomocą którego można uzyskać dostęp do Internetu z dowolnego miejsca. A jeśli wystarczy telefon do wykonywania połączeń? Wtedy lepiej jest kupić wysokiej jakości modelu, na przykład, Nokia 1208. Nadaje się jako dodatkowe urządzenie. Ponadto, ten telefon można kupić w podeszłym wieku, którzy nie bardzo orientuje się w nowoczesnych technologiach.

jednostkowy koszt waha się w 1300 rubli. Model wszedł do sprzedaży w 2007 roku i odpowiednie do tego dnia. Menu zrozumiałe na poziomie intuicyjnym, długa żywotność baterii, dobre podświetlenie, duży druk, montaż wysokiej jakości, głośny dźwięk – wszystko to jest zaletą telefonu Nokia 1208.

opis

Model ten ma klasyczny wygląd. Przedni panel podzielony jest o połowę: z dołu urządzenia klawiatury umieszczonej na górze – wyświetlacz i głośnik. Producent jest w zakresie od kilku kolorach. Przedni panel czarny lub srebra, i ramka – niebieski, czerwony, czarny.

Nokia 1208 – kompaktowe urządzenie. Waży tylko '77 ma wymiary 102 x 44,1 x 17,5 mm. To działa z kartą SIM. Ścisły projekt. Urządzenie wygląda stylowo. Wymowa tanie rzeczy brakuje. Korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego. Powierzchnia matowa, dzięki czemu bez odcisków palców. W jego ręka jest wygodny, nie ślizgać. W celu całkowitego wyeliminowania przypadkowego upadku, Nokia 1208 telefon jest wyposażony w siatkę małych kropek na tylnej okładce, a po bokach znajdują się małe rowki. Na końcach są trzy złącza:

  • Pierwszy ładowarki;
  • dla drugiego stereo;
  • trzeci podłączyć kabel, który jest wykorzystywany w centrach serwisowych.

Model z indeksem 1208 – budżet, więc klient może znaleźć w pudełku tylko urządzenie, bateria i ładowarka. Jest też instrukcja w języku rosyjskim. Akcesoria nie są dostarczane przez producenta, dlatego zaleca się, aby kupić słuchawki HS-40 (rodzaju).

charakterystyka

Nokia 1208 – telefon, który obsługuje GSM900 / 1800 MHz standard komunikacji. Wyświetli mały: rozdzielczość 96 x 68 pikseli. Rodzaj matrycy – STN. kolorowy ekran, obsługuje do 65 tys. Tones. Jasność jest mały, ale to jest równoważone przez kontrast. Ich ustawienia można znaleźć w sekcji „Ekran”. Zadzwoń głośny 32-tonnalny. Dzwonki polifoniczne. Dostępne są następujące opcje: wibracje, przytrzymaj ponownie.

Telefon jest wyposażony w siedem standardowych zastosowań: Budzik, kalendarz, stoper, dyktafon, itd., Mają również grę. Pamięć maksymalna urządzenia – 4 MB. Dźwięku dostosowuje środkowy przycisk. W razie potrzeby zwiększyć lub zmniejszyć głośność w trakcie połączenia, trzeba będzie użyć ustawień w chwili rozmowy z rozmówcą. Dla wygody, istnieje blokada klawiatury, światła i alarm dźwiękowy.

Nokia 1208: Akumulator

Model ten jest zasilany przez baterię BL-5CA. W trybie czuwania bez ładowania będzie trwać do 15 dni, a w ciągłej rozmowie – nie więcej niż 7 godzin. Pojemność baterii – 700 mAh. Do „pracowników państwowych” jest po prostu doskonała wydajność. Wielu kupujących powiedzieć, że pełna bateria przy średnim obciążeniu wystarcza na 4-5 dni.