359 Shares 5646 views

Elizabeth Gutierrez biografia, zdjęcia, filmografia

Wszystko latynoamerykańska aktorka piękne, silnej woli i pasją! A prawda – gdziekolwiek spojrzeć, czy jest to film, serial lub konkurs piękności – piękna, naprawdę nie wyglądają away! Zjawisko krajów Ameryki Łacińskiej, ale to, co kryją tajemnicę gdzie fabryka do produkcji tych aniołów – nikt nie wie! Wszystko to oczywiście żart, ale stereotyp o „gorący piękno” z powodzeniem podróżuje po całym świecie, i Elizabeth Gutierrez – aktorka i modelka – nie jest wyjątkiem od tej reguły. Imponujący wygląd z brązowe włosy fatalnym stervochki – jest to typ, który jest popyt w łacińskiej reżysera filmowego i telewizyjnego, a dla „opera mydlana” – „Hot Stuff” THE

Najmłodszy z ośmiu

Ur gorący pani w Los Angeles, jej rodzice byli Meksykanie. Rodzina, oprócz Elizabeth mieli siedmioro dzieci, co nie jest zaskakujące dla tego narodu! Sześć siostry i jeden brat – to nie żart, a z dzieciństwa Elizabeth, który był najmłodszy z wszystkich dzieci, to była zabawa, hałaśliwe, i, najprawdopodobniej, nie zawsze jest proste. Kiedy Liz była 5 lat, rodzice wysłali ją do szkoły podstawowej w meksykańskim stanie Jalisco. W wieku dziesięciu, Elizabeth wróciła do Stanów Zjednoczonych.

talent

Fakt, że Elizabeth Gutierrez kocha aparat, a ona ma talent do aktorstwa, szybko zorientował się nie tylko rodziców i przyjaciół rodziny, ale także specjalistów telewizyjnych. Brała udział w reality show «Protagonistas de Novela», dodatkowo, jako spektakularny modelu pojawiła się w „Price is Right”. Jego wyrazisty wygląd zewnętrzny dyrektorzy predator zauważyli i dał jej szansę, ona (dobrze, jak może być, jeśli wychował się wśród siedmiu braci i sióstr) był w stanie wykorzystać w pełni. W serii i wielu produkcjach filmowych, Elizabeth Gutierrez zaczęły pojawiać się już 90 lat, a od 2006 do 2012 roku brała udział w filmach i serialach telewizyjnych, który stał się sławny na całym świecie.

Filmografia

życie osobiste i kariera są ściśle ze sobą powiązane Elizabeth Gutierrez, którego filmografia składa się z 9 dużych projektów godnych uwagi publiczności. Ta dziewczyna na pewno ma nieobliczalny charakter: w drugiej serii, zaczęła strzelać, wyrzucił ich z ciążą. Mówimy o film został nakręcony w 2006 roku, „Ja nigdy nie zapomnę o tobie” (aktorka zagrała rolę villain Isabel). Ale ona nie bała się o swoją karierę jako aktorka, urodziła syna, a już ona ponownie zaproszony w 2007 roku do obsady serialu „Kupował miłość.”

Elizabeth Gutierrez zasłynął, został zaproszony reżyserów. Seria „The Face of Analia” w 2008 roku przyniósł jej ogromną popularność i międzynarodowe uznanie, a sam projekt stał się sporym sukcesem – to był transmitowany w 50 krajach na całym świecie. Najnowsze telenowela, w której uczestniczyli aktorkę o nazwie „Dzikie serce”, „Upiór Elena” i „Face of zemsty”.

Tak, tutaj jest lista projektów, począwszy od pierwszego, w którym aktorka bierze udział:

  1. "Geek" (2004);
  2. „Nigdy nie zapomnę o tobie” (2006);
  3. "Napędzane" (2007-2008);
  4. "Kupiliśmy Love" (2008);
  5. "Oblicza Analia" (2008-2009);
  6. "Dzikie serce" (2009-2010);
  7. "Upiór Elena" (2010);
  8. "Spójrz, kto tańczy!" (2011);
  9. "Oblicze zemsty" (2012).

prywatny

Elizabeth Gutierrez biografia jest opisany w tym artykule, wziął udział w kręcenia serialu «Protagonistas de Novela», to było wtedy, że spotkał się z kubańskim Uilyamom Lewiego, z którymi mają romans. Oni nie rejestrują ich małżeństwo oficjalnie, ale to nie przeszkodziło im mieć syna i córkę. Pierwsze dziecko, Kristofer Aleksandr, urodzony w 2006 roku. Ale syn pary nie zatrzyma, a córka, nazwana jej Kayli Aleksandra urodziła się w 2010 roku William i Elizabeth. Para przeprowadziła wspólnie przez osiem lat, ale, niestety, aktorzy rozpadł się w 2011 roku. Co jest winny? Ich reklama lub zdrada William?

Uilyam Levi

Uilyam Levi nie wstydzi się swoich uczuć i wielokrotnie podkreślał swoją miłość do fotografii Elizabeth Gutierrez poniżej pokazano promiennie uśmiechnięta para, świecące z miłości i szczęścia.

Jednak po zerwaniu para gwiazdy pojawiają się jakieś ciekawe momenty ich życia razem, co jednak nie jest poparte faktami, ale nie ma dymu bez ognia! Asystent Jorge Luis Garcia, który pracował z przystojnym William (chociaż aktor wypadł i pojechał z nim) powiedział, że zdradził jego Elizabeth ponad czterdzieści kobiet, te panie – aktorka i modelka Hiszpanie.

Za pomocą prostych obliczeń matematycznych możemy stwierdzić, że co dwa miesiące ślubie Williama zmienił swoją kochankę. Dobrze, przystojny młody człowiek, chętny do kobiet, nie jest ciężarem. Ale dlaczego? Piękna żona, dwoje dzieci … Jednak Levy wielokrotnie uderzył pikanterii sytuacji z powodu zamiłowania do płci pięknej.

Maite Perroni, z którą wystąpił w kilku serialach, nie tylko wolno szerzyć pogłoski, że to był jej parno macho miłość i nigdy się nie poddawaj. Jednak William nie potwierdziły tego. Następnie Zhaklin Brakamontes, który Levy zagrał w serialu "Charm" Mexican Altair Kharab, Milillani Marin (z jej zdjęcie zrobione wszechobecne paparazzi William pocałunki).

W 2010 roku Levy wziął udział w programie „kobiet-killer”, az nim zastrzelony Chris Prisiado i znów plotki o wybuchu namiętności między młodymi ludźmi. Zrobiła to stwierdzenie, ale później zaprzeczył. Ale „wykończenie” prasa nadal pozostaje.

Słabe Elizabeth! Gdy mąż jest tak cholernie przystojny, to trudno go powstrzymać, szczególnie jeśli kocha kobiety. Z Urugwaju aktorka Barbara Mori , on nawet spędził noc w jej domu. Ale później dał oficjalne wyjaśnienie – powiedzmy, że studiował scenariusz do filmu. Restauracja pracownik Grace Robidouks generał powiedział, że Levi, oprócz oferowania seksu z nim, pokazał jej pornolentu z jego udziałem. Czyżby aktorka Elizabeth Gutiérrez skupiła się na karierze i był nieuważny i obojętną żona? Kto wie … Ale w rodzinie, w której każdy jest zajęty kariery, według statystyk, dzieci nie rodzą się, ale z powodu narodzin dziecka posiadanymi przez aktorki nie przerywa pracy nagrywania filmu i prosi dyrektora, aby dostosować skrypt.

dzieci

Syn Elżbiety i Uilyama Kristofer staje się jak tata Najwyraźniej nawet zadebiutował w filmie „Veil”, przechodząc przez ślady ojca. Nic więc dziwnego, gdyby córka Kylie powtórzyć los matek i ojców. A może będzie to coś w rodzaju zawodu rodzinnym? Wygląd, ale teraz, że Kylie naśladować matkę – kocha zwierzęta, flirtuje zemsty, uwielbia ubrania i kosmetyki, a nawet daje lekcje w piękno w Internecie. Czy nie będzie …