110 Shares 6376 views

Miasto Medical Center, Mytishchi. Adres, usługi, opinie lekarzy

Miasto Centrum Medyczne Mytischi – to ambulatoryjne multidyscyplinarny instytucja służąc dzieci i dorosłej populacji miasta. To świadczy płatne usługi medyczne dla każdego. Przez lata działalności Ośrodka był w stanie przyjąć wiodącą pozycję wśród innych prywatnych klinikach Mytischi. Jest on odwiedzany przez ponad piętnaście tysięcy pacjentów. Ta placówka medyczna, porozmawiamy w naszym artykule.

funkcje

Miasto Medical Center (Mytishchi) zapewnia kompleksową opiekę medyczną dla ludności. Kiedy działa zegar opieki medycznej, dla dorosłych i dla dzieci, działy badań radiologicznych i endoskopowych, oddzielenie diagnostyki funkcjonalnej, prywatnym laboratorium, pogotowie, a także kosmetycznych i stomatologii klinicznej. Ponadto zorganizowano komisję lekarską w celu ustalenia profesjonalnego pracownika biznesowe, zobowiązując rutynowe kontrole, rejestracja certyfikatów medycznych.

LLC „Centrum Medyczne” (Mytishchi) współpracuje z osobami i organizacji świadczących pomoc medyczną programu LCA i gotówkę. Patsienov oferuje wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, jakość usług, wygodny, przyjazny i wykwalifikowany personel.

Korzyści z leczenia

Miejskie Centrum Medyczne (Mytiszcze) działa w ścisłej zgodności z wymogami dotyczącymi placówek medycznych. Zatrudnia doświadczoną i profesjonalną kadrę medyczną. Wszystkie przychodnie specjaliści posiadają aktualny certyfikat w swojej specjalności. Rekrutacja każdego lekarza idzie po starannej selekcji. Po tym, do profesjonalnego jakości pracy jest ściśle monitorowany zarówno podczas przejścia okresu próbnego, jak i po nim. Lekarze z centrum zapewnia pełen zakres usług ambulatoryjnych u pacjentów w każdym wieku. Zakres usług oferowanych przez centrum medyczne miasta (Mytishchi), obejmuje usługi: leczenie ambulatoryjne i doradztwo we wszystkich dziedzinach medycyny, kompleksowe badanie kompleksu, a także procedury diagnostyczne. Posiada nowoczesny sprzęt, dostarczając najnowszych metod diagnostyki i leczenia chorób.

pogotowie

Miasto Medical Center (Mytischi, Boże Narodzenie, 7) posiada wydział traumatologii, która specjalizuje się w świadczeniu opieki medycznej w przypadku:

 • pęknięć o różnej złożoności i lokalizację;
 • urazy i zwichnięcia stawów;
 • przerwy, zwichnięcia i urazów ścięgien i więzadeł, łąkotek;
 • wielokrotne urazy stawów;
 • oparzenia różnego pochodzenia (chemiczne lub termiczne);
 • urazy naczyń obwodowych i układu nerwowego;
 • otwarte i zamknięte uszkodzenie stawów;
 • ugryzienia.

Jeśli to konieczne, ośrodek może zorganizować transport pacjenta na pogotowie lub zadzwonić do specjalisty w domu.

diagnostyka

Miasto Medical Center (Mytishchi) oferuje odwiedzającym wszystkie rodzaje promieniowania, funkcjonalne, laboratoryjnych, diagnostyki USG. Korzysta z najbardziej niezawodnych metod. Jakość odczynniki i sprzęt, wykwalifikowany personel sprawiają, że możliwe jest przeprowadzenie wszystkich koniecznych badań na najwyższym poziomie.

Ultrasonografia w tym ośrodku prowadzona jest przy użyciu zaawansowanych urządzeń technicznych 3D i 4D-Technology. Można go używać do przekazywania jakichkolwiek USG, w tym elastografii, przezodbytniczej USG i dziecka. Ponadto, jesteśmy opisujące przychodnia popełnił wszystkie rodzaje diagnostyki rentgenowskiej:

 • rentgenowskie klatki piersiowej;
 • Rentgenowskie;
 • mammografii;
 • rezonans magnetyczny;
 • tomografia komputerowa.

Ponadto klinika jest aktywnie wykorzystywana funkcjonalne metody badania:

 • Kardiotokografia;
 • EKG;
 • encefalografii;
 • ABPM;
 • Holter monitoring;
 • spirometria.

Optymalna kombinacja wieloletnim doświadczeniem i wysoką zawodowych z wykorzystaniem precyzyjnej aparatury diagnostyki sprawia linię środkową i niezawodne, co jest gwarancją późniejsze skuteczne leczenie.

endoskopia

Ma dział endoskopowa City Medical Center (Mytiszcze, Boże Narodzenie, zm. 7). Lekarze instytucji endoskopowych stosując techniki, takie jak do celów diagnostycznych, jak i na leczenie. Wiele schorzeń wymagających operacji (usunięcie pęcherzyka żółciowego, węzłów chłonnych, wyrostek robaczkowy, Niewydolność wieńcowa ran, niektóre nowotwory i t. P.) może teraz zostać wyeliminowane bardziej łagodnych metod. Chirurgii endoskopowej pomocy pacjentom pozbyć się choroby w krótkim czasie przy minimalnym wysiłku i zdrowia.

Centrum korzysta z najnowszego sprzętu, aby uzyskać nie tylko wiarygodne wyniki, ale także zrobić badanie z najmniejszym dyskomfortem dla pacjenta.

specjaliści

Miasto Medical Center (Mytischi, Boże Narodzenie, 7) odbiera pacjentom ponad trzydziestu dziedzinach medycyny. To jest czynna przez kardiologów, internistów, gastroenterologów, chirurgów, neurologów, laryngologii, urazy ortopedyczne, endokrynologów, ginekologów, okulistów, urologów, psychiatrów, leczenie odwykowe, dentystów, trichologists, onkologów, mamologist, flebologów i wiele innych.

Wszystkie z nich są doświadczeni wykwalifikowani, kandydaci i doktorzy nauk, które mają dużą praktykę lekarską. Wiele z nich – autorami własnych technik i metod, które mają certyfikaty i nagrody za wkład w dziedzinie nauk medycznych.

oddział pediatryczny

Miasto Medical Center (Mytischi), które w większości pozytywne opinie, codziennie odbiera młodych pacjentów. Jest możliwe, aby otrzymać konsultacje pediatryczne neurologów, chirurgów, ortopedyczne uraz, laryngolodzy okuliści, ginekolodzy, urolodzy, stomatologów, dermatologów i innych lekarzy. Jeśli to konieczne, każdy z nich może odwiedzić chorego w domu, wydać wszystkie niezbędne testy i zalecić leczenie. Ponadto w centrum szczepień dzieci według krajowego programu szczepień.

kosmetyka klinika

Miasto Centrum Medyczne w Mytischi oferuje swoim pacjentom pełen zakres usług niechirurgiczne odmłodzenie w przystępnych cenach. Z pomocą metod sprzętu kosmetologii można pozbyć się rozstępów, blizn, trądzik, cellulit, blizny, przebarwienia skóry i innych wad. W wyniku leczenia każdy pacjent otrzymuje wielką skórę i cienki, przycinanie postać. Między innymi, centrum kosmetologii medycznej jest używany, który jest zbiorem najnowszych technik odmładzania twarzy i korekty ciała, usuwanie cellulitu za pomocą ultradźwięków i sprzęt laserowy, a także kosmetyki, żele i inne nowoczesne udogodnienia.

W klinice otrzymują wykwalifikowanych dermatologów i kosmetologów, certyfikatów i mający wielkie doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie. Wszystkie zabiegi wykonywane są w niej w urządzeniu tnącym Fraxel ( „Fraxel”) i IPL Quantum ( „Quantum”), sprawdzony w przemyśle kosmetycznym dobrze.

chirurgia plastyczna

Sprawdź swój atrakcyjny wygląd i nienaganna obsługa sprawiają, że to możliwe, że miasto ma centrum medyczne (Mytishchi, Boże Narodzenie, zm. 7). Referencje wykazują największą skuteczność w klinice w okolicy. Wysoko wykwalifikowanych chirurgów plastycznych – instytucje dumy. Są one stale podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności, co czyni pracę model wysokich umiejętności lekarskie. Ogromna kliniczne i diagnostyczne centrum w centrum pozwala profesjonalistom szybko zrobić wszystkie niezbędne badania i dokonać wszystkich pożądanych zabiegów chirurgicznych i manipulacje. Każdy klient jest otoczony przez maksimum uwagi i opieki. W klinice, następujące zdarzenia zdrowia i urody: broulifting, odsysanie tłuszczu, platizmoplastika, otoplastycznym, plastyka nosa, pośladków powiększania, lifting, Tummy Tuck, liposukcja, mammoplastyki.

stomatologia

Miasto Centrum Medyczne w Mytischi ma jeden z najlepszych gabinetów w mieście. W arsenale lokalnych ekspertów zaawansowanych urządzeń medycznych i właścicielem wieloletnie doświadczenie, więc nie ma żadnego problemu w jamie ustnej jest szybko i jakościowo wyeliminować je. Klinika prezentuje wszystkie rodzaje usług stomatologicznych: leczniczy, chirurgicznych, ortopedycznych, przyzębia. Ponadto, tutaj są zaangażowane w instalacji implantów i zęby leczyć nawet najmniejszych pacjentów. Wszystkie procedury medyczne wykonywane są w centrum bezbolesny, przy użyciu najlepszych narzędzi i materiałów eksploatacyjnych. Są gotowi do pomocy potrzebującym.

opinie

Popularny wśród ludności City Medical Center (Mytishchi). Informacje zwrotne od pracowników w tej klinice wskazują na doskonałą organizację pracy w nim. Zgrany zespół ośrodka jest kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów medycznych. To pozwala im szybko przywołać żadnego pacjenta.

Visitors Center cieszyć się wysokiej jakości usług oraz wysoki poziom kultury w nim. Klinika oferuje odprężającą, przyjazną atmosferę, która pomaga pacjentom dostroić się do skutecznego leczenia i szybko znaleźć utracone zdrowie. Jeśli to konieczne, wracają do środka znowu i znowu, prowadząc członków jego rodziny i zawsze są zadowoleni z wyniku. Pacjentom zaleca się wszystkim szukać opieki medycznej w miejskim ośrodku zdrowia w Mytishchi. Jest to najlepsze rozwiązanie, aby wyeliminować jakiekolwiek problemy zdrowotne.