484 Shares 2411 views

Aktor Julian Panich

Radziecki aktor Julian Panich zna tylko do starszego pokolenia widzów. Jednak tylko jedno życie kino tego niezwykłego człowieka bynajmniej nie wyczerpał. Podczas swego długiego życia miał wiele do osiągnięcia jako dziennikarz i osoby publicznej.

biograficzne fakty

Panich Julian Aleksandrowicz urodził się w maju 1931 roku w mieście Zinowiewa na Ukrainie w rodzinie wojskowego lekarza. Od 1946 roku mieszkał w Moskwie, gdzie w 1954 roku pomyślnie ukończył nazwą Shchukin Theatre School. Szkoła ukończył wielu wybitnych aktorów i reżyserów, jest uważana za bardzo dobrą pozycję wyjściową do dalszego rozwoju zawodowego. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w Moskwie Julian Panich teatru imienia Puszkina. Na początku lat sześćdziesiątych, jest kontynuowane w Lenkom w Leningradzie. Kilkakrotnie młody aktor próbował swoich szans w innych zespołach teatralnych. I równolegle z pracą w teatrze, aby rozwijać karierę Yuliana Panicha w statusie aktora filmowego i reżysera.

W filmie i telewizji

W sumie film Julian Panich wykonano około pół tuzina ról. On jest bardzo powściągliwy o swoich osiągnięciach w tej dziedzinie. I jego bezwarunkowa sukces uważa jedynie rolę Fiodora Morozov z filmu „Different losów.” Pomimo oczywistej słabości tej dramatycznej pracy, to ma kilka barwnych postaci. Jeden z nich grał młodego aktora Juliana Panich. Co dziwne, ale tym bardziej nie uda się powtórzyć sukces tej roli z odległego 1956 roku. Jego inne postacie w filmie, lub okazały się bezskuteczne albo należał do roli drugiego planu. Ale w przyszłym Panic został zastąpiony na reżyserię aktorskiej kariery. Od jego pracy w pełnej długości filmu widzowie pamiętają film z 1969 roku „Widząc białych nocy”. Ponadto, dyrektor kreatywny konto orzekł kilku produkcjach telewizyjnych w Leningradzie. Później starał się kontynuować pracę reżysera w telewizji Centralnego w Moskwie. Ale ta możliwość nie została podana do niego. Okoliczność ta była powodem jego wyjazdu z kraju.

emigracja

W 1972 roku Julian Panich, biografia, która do tej pory rozwinęła się dość dobrze, to jest imigrantem. Ze Związku Radzieckiego, jedzie na wizę izraelską. Powodem był brak możliwości kontynuowania kariery. Początkowo Julian Panich nie zamierza pozostawić w dowolnym miejscu. Jego emigracja został sprowokowany przez siły bezpieczeństwa w związku z podejrzeniem panika w związku z organizacji syjonistycznych. I to jest w Związku Radzieckim był powodem zakazu wykonywania zawodu. Ale w Izraelu, Julian Panich kiedyś bardzo długo. Stamtąd przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, a następnie w Niemczech. Stałe miejsce zamieszkania wybiera France. W tym kraju, podczas gdy stale mieszka i pracuje wielu wybitnych przedstawicieli rosyjskiej kultury i literatury. Niektóre z nich osiedliła się w Paryżu od czasów pierwszej wojny światowej i rewolucji. Wiele mówi o tym, że w stolicy Francji w drugiej połowie XX wieku, opublikował kilka czasopism literackich w Rosji i znaczących wydań książek opublikowanych pisarzy rosyjskiej diaspory.

W radiu „Wolność”

Naprawdę znalazł się Julian Panich tylko jako dziennikarz radiowy „Wolność”. W tym systemie, jest przeznaczony do pracy przez kilka dziesięcioleci. Panika zaczyna karierę w radiu jako stałego gospodarz programów literackich. Miał szansę wyrazić nadawane wiele dzieł, które składały się na złoty fundusz literatury rosyjskiej XX wieku. Przede wszystkim, jest to „Archipelag Gułag” Aleksandra Solzhenitsyna „Żołnierz Ivan Chonkin” Władimir Wojnowicz, poemat „Moskwa-Pietuszki” Benedykt Erofeev. Jak również dzieł Vladimira Maximov, Wasilij Grossman i wielu innych, których praca nie była dostępna dla czytelników w Związku Radzieckim. W sumie 38 radiowych Panitch produkcjach literackich zostały dostarczone. Wielu słuchaczy radia „Liberty” Juliana Panich przypomniał także jako autor i stałego lidera programu Kultury „Nad Barier”. Oryginalny wynikiem twórczej biografii aktora podsumował w książce wspomnieniowej „Cztery mieszka Yuliana Panicha lub koło fortuny”.