418 Shares 1735 views

Jak kochać swoje ukochani? Jak wymienić swoją ulubioną dziewczynę?

To nie jest sekret dla każdego, kto kocha, po pewnym czasie po rozpoczęciu romantycznych związków, zaczyna nie tylko rozmawiać ze sobą po imieniu, ale także dawać dziwaczne pseudonimy. Psychologowie studiujący takie pary odkryli, że jeśli partnerzy zwracają się wzajemnie przy pomocy takich słów, oznacza to, że w jedności dwóch kochających ludzi harmonii i wzajemnego zrozumienia panuje.

Rozwiążemy to!

Faceci doskonale wiedzą, jak kochać swoją ukochaną dziewczynę, tak że jej serce topnieje. Zazwyczaj pseudonimy są uzyskiwane spontanicznie i stanowią szczególną część związku. W przeciwieństwie do kobiet, które "kochają uszy", mężczyźni są bardziej sceptyczni wobec wszelkiego rodzaju pseudonimów. Przynajmniej połowa z nich reaguje negatywnie, jeśli dziewczyna przemawia do nich nie na podstawie nazwy, ale publicznie publikuje słowo "tajne". Wynika to z faktu, że słowa kodowe – pseudonimy mężczyzn są związane z osobistą, intymną częścią życia, która zwykle jest ukrywana przed oczami opinii publicznej. Dlatego tak dylemat, jak kochany kochany, w żeńskiej połowie ludzkości jest znacznie ostrzejszy.

W swoich badaniach psychologowie poszli znacznie dalej: próbowali grupować pseudonimy kochanków w określone kategorie i dowiedzieć się, co oznaczają z naukowego punktu widzenia. Ale o wszystko w porządku.

Jak kochać swoje ukochani?

Zgodnie z jedną z klasyfikacji, którą proponują dzielni naukowcy, dzielą wszystkie pseudonimy na semantyczne obciążenie słowami. Tak więc dzielą się wszystkimi pieszczotliwymi słowami używanymi przez miłośników do siebie, zwykłymi, małymi, troskliwymi, rodzicielskimi, biernymi, agresywnymi, "jadalnymi", namiętnymi i "zoologicznymi" przydomkami.

Przyjemne pseudonimy

Jak z miłością kochać kochanego? Teraz powiedz. W zwykłych pseudonimach są dla nas najbardziej znane słowa, które słyszymy prawie we wszystkich parach: drogi, kochany, ukochany, słońce, cudowne, moje szczęście, najlepsze moje i inne. Do małej pieszczoty można dołączyć takie słowa: dziecko, żona, shalunishka, dziecko, lalka, sympathetka, laponka i wiele innych.

Sekcja rodzicielskich pseudonimów zawiera takie słowa jak mumia, tata i nie ma potrzeby, aby para miała dzieci. Owo odwołanie może być adresowane do siebie nawzajem, jeśli na przykład para ma zwierzaka w domu.

Pseudonimy w kategorii o strasznej nazwie "pasywno-agresywne" to takie traktowanie jak brudne, grube, głupie i inne takie słowa. Tak, to zdumiewające, ale są pary, których braki swoich partnerów, a także ukryte irytacje z pewnymi cechami drugiej połowy, rozgrywane są w postaci takich pseudonimów, które są nieatrakcyjne dla niektórych osób.

"Słodkie" pseudonimy

W najbardziej "wyśmienitej" kategorii kochanych pseudonimów – kompletne niebywałe wypieki dla smakoszy. Jak kochać swoje ukochani? Do tych celów można używać ładnych słów, takich jak cukierki, karmelki, jagody, chupika (pochodzące z słodkich chupa-chups), ciasta, bułki lub słodkie.

Drażliwe pseudonimy, które otrzymują umiłowanemu, oferują takie opcje: ogier, gorąca rzecz, Apollo, okruchy cukru, szorstkie.

"Małe zwierzęta"

Ostatnia kategoria – "zoologiczne" pseudonimy – jest tak nieskończona jak pierwsza. Jak można nazwać swojego ukochanego taką różnorodnością dzikiej przyrody? Tu i tam są zaręki, pussy, wiewiórki, ryby, konie, pszczoły, gołębie, lwy i lwy, ptaki i ćmy. Ogólnie, dla fantazji w tej kategorii – pełna przestrzeń.

Jak wymienić swoją ulubioną dziewczynę, oprócz wszystkich powyższych? Oprócz tego podziału nazwiska istnieją również nieświadomie motywy zachowania. Dlaczego chcemy nazwać drugą połowę nie tylko nazwą, gdzie wiele pozornie zupełnie absurdalnych pseudonimów, a nawet słów, które nie istnieją w języku rosyjskim? Faktem jest, że w niektórych parach taki sposób nawiązywania kontaktów jest grą. Partnerzy po prostu używają obrazu znajdującego się na powierzchni, a więc właściwe słowo pojawia się natychmiast na głowie. Na przykład, jeśli dziewczynka jest maleńka i szczupła, to natychmiast chcesz nazywać ją pieszczotliwie trzcinkami, właściciele bujnych włosów stają się lwami, czerwonymi włosami i doskonałymi kucharzami w oczach kochającego człowieka – na pewno czarodziejki.

Niektórzy nie używają specjalnych słów, a kwestia tego, jak można sympatycznie zadzwonić do swojego ukochanego, mówią, że po prostu przekształcają jego nazwisko w drobną formę. Więc pojawiają się Svetikov, Alyonushki, Irishki, Tanyushki. Ola zmienia się w jelenie, a Alla to szkarłatny kwiat.

Niestety, wiele dziewczyn uzyskuje pseudonimy oprócz krótkich powieści od doświadczonych kochanków, którzy zamiast zapamiętać imię wybranego, wolą boginie, królowie lub czarownice.

Jak wymienić swoją ulubioną dziewczynę? Więc była zadowolona. Dlatego dając ukochaną osobie pseudonim przyjaźń, aby podkreślić szczególną postawę wobec niego, musisz przestrzegać kilku prostych zasad, aby te wspaniałe relacje nie zepsuły się. Po pierwsze, są ludzie, którzy nie lubią i nie rozpoznają, nawet najbardziej niewinnych i kochających pseudonimów. Jeśli Twój wybrany należy do tej kategorii, nie dyskutuj i zadzwoń do niego po imieniu. Po drugie, nie obrażaj się, jeśli zadzwonisz ukochanego marionetkę, a on po prostu daje Ksyusha. Być może osoba ta po prostu nie jest przyzwyczajona do takiej terapii lub nie należy do kategorii romantyków, dla których takie drobiazgi, jak kochane pseudonimy mają ogromne znaczenie.

Porady

Innym denerwującym błędem może być delikatne słowo, które przypadkowo dotknie poczucia własnej wartości. Jak serdecznie jest to, aby nazywać kochaną, aby nie obrazić jej? Dajmy teraz rady: nie nazywaj dziewczyny dziewczyną o kompleksach o jej figurze, ponieważ takie traktowanie, nawet jeśli jest szczere i kochane, może obrazić ją.

Jeśli druga połowa jest przeciwko małym apelacjom publicznym, to nie rób tego, chociaż możesz szeptać coś przyjemnego do niej w uchu.

Zdarza się również, że użycie innych słów, poza własnym nazwiskiem partnera, powoduje podrażnienie tylko dlatego, że "wszyscy wokół robią to". Uwierz mi, nawet nie używając pseudonimów, możesz wymówić imię bliskiej osoby z taką głębokością uczuć, że dla niego ta intonacja będzie miała większe znaczenie niż wielokrotnie wymawiany "bear cub".

Wnioski

A co najważniejsze. Pomimo faktu, że wszyscy wiedzą, jak kochać kochanką, nie zapominaj, że nawet najbardziej przyjemne pseudonimy nie zastąpią troski o siebie i prawdziwej wzajemnej miłości.