140 Shares 8055 views

sterydy anaboliczne – konsekwencje mogą być smutny

W ostatnich latach setki młodych ludzi zatłoczone sekcje i kluby kształtowania i sportowych gimnastyka. Chcąc szybko mają taki sam kształt, jak w słynnych sportowców, niektórzy zaczynają brać sterydy, którego skutki mogą być ponure.

Wielu ludzi myśli: Dlaczego długie miesiące ciężkiej szkolenia, systemem zgodności, czekając na powolny postęp, jeśli pod ręką są magiczne fiolki i pigułek, które mogą pomóc w jak najkrótszym czasie, aby uzyskać oczekiwany efekt. Najbardziej niebezpieczne i powszechne leki są sterydy anaboliczne.

Wzór chemiczny tych związków jest bardzo podobny w składzie do męskich hormonów płciowych, testosteronu, które wytwarzają ludzkie gonad. Wiadomym jest, że osoba biorąca steroidów działanie przejawiają się w postaci wzrostu mięśni średnicy, w związku z przyspieszonym przyswajania protein i zatrzymywania wody w tkance mięśniowej. Ale oprócz działania pobudzającego jakichkolwiek anabolików jest aktywne hormonalne działanie na organizm.

Oczywiście, strona szkodliwe istnienie sterydy nie są od razu widoczne. Być może kilkanaście tabletek nieodwracalnych zmian w organizmie nie ma się wydarzyć. Ale nie na darmo nazywane niebezpiecznych sterydów narkotyki sportowych. Rzecz w tym, że po osiągnąć wzrost masy mięśniowej w wyniku otrzymania środki dopingujące, osoba może nie nieszkodliwy sposób, aby zapewnić jej bezpieczeństwo.

I utrzymać mięśnie w takim stanie wymaga, aby wszystkie nowe rosnące wlewy sterydów. Jest to rodzaj uzależnienia człowieka na otrzymywanie anaboliki. Według niektórych kulturystów je za normalne, a to wymaga wielu codziennych dawkach dla recepcji. To w kontekście faktu, że ludzie w dużych ilościach przez długi czas, biorących sterydy, skutki przejawiają się jako ciężkich i poważnych powikłań, które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia.

Nie jest konieczne, aby słuchać znajomych, którzy nie są biegli w medycynie i wierzę, że kiedyś oni mają długie tabletki połknąć i złe skutki nie występują, to nic się nie stanie. Payback za czyny wysypka z pewnością nadejdzie. Najpoważniejszym objawem zmian rozpocznie się ze sferą seksualną. Mężczyźni na początku jest jakaś wzmocnienie potencji, która zastąpiła jej długi spadek, aż do wystąpienia całkowitej impotencji. Dziewczynki stanowi naruszenie cyklu miesiączkowego, pogłębienie głosu, wzrost włosów, ciąża często powoduje poronienia i dostawy rozpoczyna się przed terminem i są ciężkie.

Jest również smutne dla tych, którzy biorą sterydy, skutki przejawiają się w tym, że poważnie wpływa na wątrobę. Występuje rozerwanie komórek i zmienia swoją syntezę różnych substancji niezbędnych do organizmu. Uszkodzone i wybór funkcji nerek.

Długoterminowe przyjmowanie leków anabolicznych daje psychoz Rise brak motywacji reakcje, zwiększone zachowania agresywne. Charakter człowieka może być zmieniony nie do poznania.

Skutki uboczne sterydów są czyraczność, liczne trądzik, nieprawidłowe funkcjonowanie gruczołów łojowych, co powoduje że skóra staje się szarawy odcień tłuste.

Pomimo faktu, że sterydy anaboliczne stymulowania wzrostu mięśni, jej przerostu, a oni nie mają wpływu na wiązanie. W rezultacie, jest zerwanie ścięgien i więzadeł, mięśni i innych rozdarcie urazów.

Istnieje również ryzyko zarażenia AIDS i innych chorób w wyniku korzystania z początkujących kulturystów jednej strzykawki do iniekcji.

Obecnie istnieją różne niesteroidowe leki anaboliczne, które rzekomo nieszkodliwe. Ale warto dać się różne leki i nie ryzykować swoje zdrowie i przyszłość swoich dzieci, a do osiągnięcia ciała wytrwałości kosmetyczny i trwałe szkolenia.