499 Shares 6252 views

Republikański okołoporodowa Centre, Ufa, usługi

Baszkirii, znajduje się na pierwszym miejscu pod względem wielkości przerobu ropy naftowej w Rosji, produkcja miodu i mleka, uważając naturalnego przyrostu ludności. Urodzenie zdrowych mieszkańców naprawdę pomaga Republikanów okołoporodowym Center. Ufa, stolicy Republiki Baszkirii, skoncentrowany wiodącym personelu naukowego i najlepszych ekspertów w położnictwie.

Stan instytucja budżetowa

Centrum tylko 13 lat, został zbudowany i wyposażony ze środków zarobionych przez Republikę w gospodarce narodowej.

Republikański okołoporodowa Center (Ufa) od początku była i pozostaje kliniczne podstawy trzech wydziałów Uniwersytetu Medycznego Baszkirskiego: położnictwa i ginekologii, chorób nerwowych i farmakologii. Współpraca naukowców i lekarzy są zawsze korzystne, jak w czasie porodu w ogóle jest nie do przecenienia.

Centrum wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny: laboratoryjne i medyczne. Tutaj pomóc wszystkim parom, które chcą mieć dziecko. Może to mieć zastosowanie do dziewczyny lub kobiety w każdym wieku z całego kraju.

Co robi Center?

Specjalizacja centrum – zdrowie reprodukcyjne kobiet i mężczyzn, którzy dbają o planowaniu rodziny. Okazja, aby prowadzić zdrowe życie seksualne, taktowanie narodzin dzieci, sama możliwość i zdolność prokreacji – wszystko jest zdrowie reprodukcyjne. Wszystkie aspekty zachowania i utrzymania zdrowia reprodukcyjnego został Republikanów okołoporodowym Center. Ufa współpracuje z wieloma podobnymi ośrodkami zarówno w Rosji i na świecie.

Eksperci Centrum przyczyni się do zapobiegania niechcianej ciąży, będzie miał specjalistycznej opieki w przypadku chorób przenoszonych drogą płciową. W czasie, gdy ciąża jest planowana tylko ważne jest, aby zidentyfikować wrodzoną chorobę dziedziczną i zrobić wszystko, co możliwe, aby zatrzymać transmisję wadliwych genów.

nastoletnia złożoność

Lekarze głębsze niż inni rozumieją, że niepłodność jest lepiej zapobiegać. Dlatego republikański okołoporodowa Center (Ufa) jest zaangażowany w leczeniu młodzieży przy patologii układu rozrodczego. Może to mieć zastosowanie – z rodzicami, oczywiście – żadnego chłopca czy dziewczyny, którzy mają zapalenie, nowotwór lub wady narządów płciowych. Poszczególne centrum uwagi lekarzy na schorzenia układu neuroendokrynnego.

Miłość rodzicielska jest często ślepe, bliscy ludzie czasami nie rozumieją, że nastolatek jest chory. Nadwaga, nadmierne zainteresowanie strony seksualnego życia, bezsenność, wybuchowość i uparty nastolatków mogą być objawy choroby podwzgórza, nie jest zły znak lub niewłaściwego wychowania.

We wszystkich przypadkach, gdy zachowanie młodocianego lub fizycznych parametrów wykracza poza przyjęte w rodzinie, najbardziej uzasadnione – skonsultować się z lekarzem i przechodzą co najmniej minimalną egzaminu.

Męskie sprawy

O niepłodności męskiej silny połowa ludzkości woli milczeć, uważa się, że w tym winy kobiety. Ale to odbiór strusia sytuacji milczenie nie ulegnie poprawie. Statystyki nieustannie twierdzi, że dokładnie połowa z przyczyn niepłodności odnosi się konkretnie do mężczyzn.

Ministerstwo Zdrowia Republiki Baszkirii korzysta z każdej okazji, że ludzie otrzymują na czas pomocy eksperta.

Przyczyną niepłodności męskiej może być żylak powrózka nasiennego, jąder lub naruszenie układu żylnego, urazu, infekcji, choroby hormonalne i odpornościowego. Jednak praktyka pokazuje, że ogromna liczba przypadków niepłodności męskiej spowodowanej przez zatory, stres i … banalne niezdolność do radzenia sobie z własnym ciałem.

We wszystkich przypadkach, gdy para nie jest w stanie wyobrazić sobie dziecko z ugruntowanym życia seksualnego przez cały rok, przyjść z pomocą okołoporodowa Center (Ufa). Ceny są uzależnione od stopnia skomplikowania sprawy. Wiele badań są przeprowadzane bez płatności, ponieważ w szpitalu państwowym. Istnieją jednak badania, które ustalone stawki. Tak więc, podstawowym odbioru, układ rozrodczy lekarz może kosztować od 600 rubli.

W dniu 15 lutego tego roku, ceny usług wzrosły. Badania prostaty USG kosztuje 780 rubli, USG naczyń macicy – 700 rubli, US ciąż mnogich w ostatnim tygodniu – do 3000 rubli.

W centrum uwagi – dziewczynki

Dziewczęta 15 lat mogą ubiegać się tutaj, aby uzyskać informacje na temat wszystkich kwestii antykoncepcji, jak również naruszenia cyklu miesiączkowego, różne stany zapalne, choroby przenoszone drogą płciową szczególnie.

Im lepsza zapalenie traktowane w młodym wieku, tym większe prawdopodobieństwo poczęcia i narodzin dzieci zdrowych. Do reprodukcji bardzo ważne jest, że jajowody są przejezdne i stan hormonalny zmienił Odpowiednio ciąży.

Ministerstwo Zdrowia Republiki Baszkirii zwraca szczególną uwagę na kobiety w ciąży w sklerokistoz jajników. Jest to złożona choroba nie zawsze może wygrać, wiele kobiet nie są w stanie pojąć. Jednak lekarze starają się zachować wszelkie szanse stać się matką w każdej sytuacji.

Jak pomóc kobiecie w wieku rozrodczym?

Okołoporodowe Center (Ufa Gafuri, 74) prowadzi się w leczeniu takich zaburzeń:

  • nieprawidłowości miesiączkowania.
  • Poronienie.
  • Niepłodność.
  • Konsekwencje trudnych porodów i poronień.
  • Niedobór hormonu.
  • Różne patologie ciąży.

Zaletą okołoporodowym centrum na fakt, że w niektórych ścianach zgromadził wszystkich ekspertów – od Ginekologii i Andrologii do psychoterapeutów. Współpraca ekspertów pozwala poradzić sobie z najbardziej zaawansowanych przypadkach.

oddział IVF

W tym momencie jego ukryte zrealizować ich nadzieje na normalne rodziny, którzy nie dostać się do poczęcia dziecka w sposób naturalny.

„Dzieci z probówki” nie różni się od tych, które poczęte w zwykły sposób. Mają nawet zalety: rodzice w pełni zbadane przed zabiegiem, więc prawdopodobieństwo przenoszenia chorób dziedzicznych jest minimalne. Częściej niż zwykle poczęcia, bliźniaki rodzą, ale w tej sytuacji jest to tylko pretekst, aby uzyskać więcej radości.

Na całym świecie, zapłodnienie in vitro jest uważany za najlepszy sposób leczenia niepłodności. Jednak we wszystkich klinikach świata skuteczność tej procedury nie przekracza 45%. Te same wskaźniki ma okołoporodowym Center (Ufa). Opinie kobiet, które nie uzyskać pożądany ciąży, niekiedy pełne goryczy i gniewu. Mogą być zrozumiałe, że jest naturalnym reakcji. Jednak technologia medyczna są po prostu staramy się naprawić to, co natura uległa zmianie. Odsetek ten jest szczęście – Sam bezprecedensowe osiągnięcie, bo zaledwie kilka lat temu, niepłodność była absolutna wyrok.

Koszt zapłodnienia in vitro zależy od cech. Tak więc, operacja w naturalnym cyklu kobiety jest warte 32.000 rubli i anonimowe komórki dawcy – 154 300 rubli.

Zakład Genetyki Medycznej

Medical Genetics ujawnia dziedziczne i wrodzone choroby, poprawić ogólną jakość życia. Niewątpliwą zaletą jest to, że badania genetyczne choroba nieuleczalna można wykryć na długo przed urodzeniem chorego dziecka. W tym przypadku nieudanej ciąża jest lepiej przerwać, aby zachować siłę i zdrowie rodziców dla przyszłego potomstwa.

Doskonałe doradztwo medyczne i genetyczne ma okołoporodowym Center (Ufa). Płatne usługi obejmują identyfikację genów poprzez reakcję łańcuchową polimerazy, oraz określenie ryzyka poszczególnych genów.

PCR zasada diagnoza może być zdefiniowana jako reprodukcji oddzielnego obwodu DNA do jego szczegółowej analizy. Jest to procedura sprzętu, w którym nici DNA, początkowo stapia się i oddziela od siebie, po czym warunki części obwodu pomnożona wielokrotnie. Specjaliści są w stanie zidentyfikować wszystkich wadliwych genów, aby zrozumieć, w jaki sposób będzie ono miało miejsce szczególne choroby u danej osoby.

Sposób postępowania dotyczy biologii molekularnej, aby spełnić potrzeby drogiego sprzętu i wyposażenia pełna sterylność. Ale dokładność metody niezrównaną i pytania dręczące siedem lat, można uzyskać wyczerpującą odpowiedź.

Plusy i minusy

Centrum gromadzi wiele unikalnych urządzeń diagnostycznych i leczniczych, zgromadzone bogate doświadczenie kliniczne. Przeważająca liczba lekarzy jest stopień, jest zaangażowany zarówno w pracy medycznej i nauczania. Traktowany tutaj pochodzą ze wszystkich regionów Baszkirii. Wiele wyjść, świecące ze szczęścia, trzymając ręce długo oczekiwane dziecko.

Wiele skarg wezwać lekarza. Okołoporodowe Center (Ufa) ma taki sam problem jak innych klinik o podobnym profilu w całym kraju. Kwoty na operacjach organosberegajushchih, ale nie są one na tyle. lekarze regionalne nie zawsze zdają sobie sprawę z możliwości centrum, a pacjenci przychodzą na leczenie późno. Zdarza się, chamstwa lub zaniedbania.

Nieformalny ranking krajowy daje nie więcej niż 5,5 pkt centrum w systemie 10-punktowej. Głównym problemem – sanitariusze próbują przerzucić na siebie odpowiedzialność. W instytucji podatkowej wynagrodzenie nie zależy bezpośrednio od wyników pracy. Dlatego, utalentowany, a zaniedbanie lekarzy wypłacane równo.

Wszystko to, oczywiście. Ale centrum ma high-tech opiekę medyczną – najlepszy w kraju, przez który zachował zdrowia obywateli oraz rosnącą liczbę ludności.