339 Shares 6366 views

Jak zmienić jako niezbędny paszport?

Rosyjski paszport jest dokumentem podstawowym i obowiązkowy, która staje się naszym stałym towarzyszem, od młodości do śmierci. Ale człowiek może odpowiednio zmieniać w czasie, wymagają wymiany i głównego dokumentu. A tutaj wznosi się przed nami szereg pytań: kiedy paszport zmienia się, gdzie i jak zmienić paszport?

Przypadki, które wymagają paszport zastępczy można podzielić na dwie grupy – planowane i konieczne.

Planowana wymiana paszportów związane z osiągnięciem pewnego wieku. Obecne standardy legislacyjne nakładają na nas, bez wątpienia, aby ta manipulacja, aby osiągnąć 20 i 45 lat. Ponadto, przekazując dopuszczalne ramy czasowe dla wymiany (który wynosi 30 dni po obchodach rocznicy), to są uważane za osoby żyjącej bez dokumentacji, która jest obarczona poważnymi konsekwencjami i poważnie ogranicza praw obywatelskich.

Potrzeba, aby myśleć o tym, jak zmienić paszport, może okazać się, że tak powiem, nieplanowane (prawnie). Takie sytuacje więcej. Obejmują one wykryte nieścisłości w już wprowadzonych danych paszportowych, zmiany paszportu po ślubie naturalnego zużycia lub uszkodzenia paszportu. Ponadto, nie należy zapominać, że każdy z nas może ewentualnie zmienić imię, drugie imię lub nazwisko, a nawet datę lub miejsce urodzenia.

Zanim zmienisz swój paszport, trzeba będzie zebrać pewien zbiór dokumentów, które mogą być wymagane dla tej procedury. Wśród nich są dwie fotografie o rozmiarze 35×45 mm, po otrzymaniu bankowego do zapłaty podatku państwowego, oświadczenie w sprawie wymiany paszportów w określony wzór i, nie powiodą się, stary paszport. Jeśli wymiana paszportu jest wykonana w związku ze zmianą danych nastawczych, trzeba mieć certyfikat państwa na ich zmian, zaświadczenie o zmianie płci lub aktu małżeństwa. Jest możliwe, że za umieszczenie wymaganych oznaczeń, aby wymagać ID wojskową, świadczy o narodzinach swoich nieletnich dzieci, a także dokumenty potwierdzające fakt rejestracji miejsca zamieszkania.

Po zebraniu niezbędnych komplet dokumentów podstawowych i dodatkowych, należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Federalnej Służby Migracyjnej. Ponadto, wymiana paszportu które są wymagane do produkcji w dowolnym organie FMS, gdziekolwiek jesteś, niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Wyjaśni, w jaki sposób zmienić paszport zabrać zebranych dokumentów, pomogą wypełnić wniosek na giełdzie. Niezależnie od miejsca leczenia, stać się właścicielem nowego dokumentu, można przez 10 dni, z wyjątkiem przypadków ciężkiego uszkodzenia starego paszportu, który nie pozwala mu rozważyć z danych instalacyjnych. Aby nie pozostać bez dokumentu, okresu wymaganego do zastąpienia, trzeba przyznać Ci „prowizoryczny” tożsamość. Usługa ta jest całkowicie darmowa a wraz z nim zawsze będziesz w stanie potwierdzić ich posłuszeństwo prawu, aby udowodnić, że jest zarejestrowany w Federalnej Służby Migracyjnej i tymczasowego braku paszportu jest związany z dobrą przyczyny. Zaniedbane przyznać prawo nie być, w celu uniknięcia różnych nieprzyjemnych sytuacji.

Nie więcej niż, aby zapoznać się z usługą FMS na portalu usług publicznych. Tutaj można dowiedzieć się, w jaki sposób zmienić paszport i ubiegać się o wymianę, bez wychodzenia z mieszkania. Wystarczy wejść na strony serwisu FMS usług publicznych i postępuj zgodnie z instrukcjami. Ale taka nowość nie pasuje do wszystkich. Jest to nierozsądne, aby korzystać z tego portalu, jeśli wcześniej nie zarejestrował tam, jako potwierdzenie procedury rejestracji zajmuje dużo czasu, a możliwe jest, że upłynie wyzwolony na wymianę paszportu.